MUDr. Dagmar Karpowiczová

Zubař Více

Karlovy Vary 1 adresa

Privátní zubní ordinace
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Má zkušenost je bohužel negativní. Paní zubařka neměla ani rukavice, ani roušku přes pusu a furt ji něco padalo z rukou. Navíc po zákroku jsem musel po dvou dnech znovu, protože to asi špatně odvedla. A po měsíci mi to zas zlobí, když ji to zděluji po telefonu, tak se mi vysměje a řekne ať přiju za dva měsíce.

k p.doktorce chodím ráda.je moc milá,ochotná a profesionální.když mám bolest zubu,ihned mi pomůže a nemusím čekat a trápit se.veškeré výkony dělá pečlivě.ordinaci má vždy čistou,cítím se tam příjemně.jsem vděčná,že můžu k p.doktorce chodit. Zík.

Paní doktorka je velmi schopná,milá,pečlivá a vstřícná.Od ní udělané zuby jsou parádní a nemají chybu.Vždy se na mě hezky usměje a uklidní mě.Chodím k ní už 12.let.Jsem velice spokojená.Zík.

Je to moje paní zubařka už dlouhá léta. Mám od ní udělané jak plomby, tak korunku a vše přesně sedí a drží bez problémů. Vždy mi předem vysvětlí, co je potřeba udělat, poradí, ale konečné rozhodnutí o zákroku nechává na mě ( samozřejmě ty zákroky následné, ne ty , které léčí!) To, že mě dokáže uklidnit a dostat do pohody považuji už jenom za takovou třešničku na dortu. Prostě spokojenost!

Musím souhlasit s předcházejícím názorem, také mě překvapují předchozí komentáře. K paní doktorce jsme taktéž docházeli všichni z mé rodiny ale úroveň její práce byla prostě otřesná. Plomba od ní vydrží sotva 2 měsíce a člověk si jí může nechat udělat znovu, takovou to zkušenost jsme s ní měli všichni a proto jsem přešli k jiné lékařce, od té doby (cca 6 let) jsem měla vrtané zuby jen 2x a v obou případech to byla oprava plomby od paní doktorky. Musím říct je se mi velmi ulevilo, že se mi podařilo najít jiného stomatologa..

Velmi pečlivá lékařka,s profesionálním přístupem k pacientovi.je vždy milá,příjemná,usměvavá,prostě SUPER!!! D.

Vynikající p.doktorka,jemná,příjemná,milá.Nejlepší lékařka ve svém oboru.Vždy zodpovědná,pečlivá,ochotná.Chodím k ní ráda a bez strachu.Z.

Výborná paní doktorka, milá, vtipná, jemná a precizní!

Nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy navštěvovala, mohu jen DOPORUČIT.

Je velmi pečlivá a zodpovědná.