Chirurg Sedlec-Prčice

• „Je to borec ! Pomohl mi opakovaně ! V čekárně věčně řvoucí děti, a nebo neslyšící důchodci. Respekt, že to dává na takový úrovni ! Josef Více

Ordinace otorinolaryngologie

• „Skvělý pan doktor, precizní, rychlý, vše vysvětlí. A sestřičky? Úžasné dámy... Spolu s panem doktorem tvoří dokonale synchronní tým ???? Více

Čs. armády 2043, Tábor Mapa

Chirurgická ambulance

• „Naprosto perfektní vyšetření!!! Důkladné sono všech orgánů dutiny břišní včetně vysvětlení příp. dotazů i mimo rámec vlastní urologie. Děkuji a přeji vše dobré. Více

Nerudova 557, Tábor Mapa

MUDr. Petr Vilímek, odborný lékař pro urologii a chirurgii

• „Pan doktor mi minulý rok léčil ošklivý zánětlivý úraz a v podstatě mi zachránil prst před amputací. Byl vždy velmi vstřícný, ochotný, na vysoké odborné úrovni. O průběhu léčby mne vždy velmi podrobně informoval. V dnešní době se už jen velmi zřídka setkáme s tak odborným a lidským přístupem. Více

Chirurgická ambulance

• „Vynikající přístup k pacientovi, všem doporučuji, jsem s paní doktorkou a jejím lidským přístupem k pacientovi moc spokojená. Už není na poliklinice Budějovická, ale v nedávno otevřené stomatolog. klinice na Náchodském sídlišti, ordinaci má úplně dole. Více

Poliklinika Tábor, v.o.s.

• Chirurg, Anesteziolog, Diabe… tolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Panu doktorovi Bendovi touto cestou děkuji za velmi rychlé a šetrné odstranění mých již nesnesitelných zdravotních potíží, které mě již zabraňovali v pobytu ve společnosti.Zákroky,které byl nucen provést byly šetrné a po velmi krátkém čase se jeho zásluhou zase cítím naprosto v pořádku a mohu znovu provozovat veškeré své zájmy. Pane doktore veliké díky!!!!!!!!!!!!!!! J.Žák. Více

Kvapilova 2060, Tábor Mapa

CHIR-MEDIA s.r.o.

• Chirurg, Alergolog, Diabetol… og, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Jeřábkova 158,, Milevsko Mapa

Poliklinika Milevsko

• „Perfektní, příjemný, lidský pan doktor. Vždy vše vysvětlí. Odborník na svém místě. Jsem mile překvapen, protože slýchávám špatné reference na táborskou nemocnici. Nejde házet všechny do jednoho pytle :) Více

Nemocnice Tábor, a.s.

• „Moc děkuji za velmi profesionální přístup. Bylo mi potěšením již podruhé. Bohužel málokdy se vidí, takový přístup, když je v čekárně plno pacientů. VÍCE takových lékařů. Ze srdce Děkuje pacientka z 8. 9. 2016 Lucka Více

• „velice ochotný

Komenského 303, Sedlec-Prčice Mapa

Chirurgická ambulance

• „Dcerka u něho byla na plastice uší v Nemocnici na Bulovce. Perfektní přístup pana doktora. Milý, trpělivý, vše nám i dceři vysvětlil. precizní práce, ouška vypadají skvěle. Zároveň musím vyzdvihnout milý přístup celého personálu. Rozhodně doporučuji. Více

• Husova, Votice Mapa

Sam.ord.lék.specialisty-chirurg.amb.

Ve struhách 166, Tábor Mapa

Ambulance pro všeob. a cévní chirurgii

• Pod cihelným vrchem 1158, Sedlčany Mapa

Ord. specialisty - chirurgie