Poliklinika Milevsko

• je good.

• Helena Kofroňová

Praktický Lékař, MUDr.

• H

DOKTORKA KOFROŇOVÁ BY MĚLA JÍT UŽ DO DŮCHODU! VŮBEC NEMÁ PŘEHLED O NEMOCECH PACINTŮ, NEČTE LÉKAŘSKÉ ZPRÁVY ODBORNÝCH LÉKAŘŮ,NEVĚŘÍ TOMU CO JI PACIENTI SDĚLÍ,MYSLÍ SI,ŽE PACIENTI JSOU NEVĚDOMÍ, VE VŠEM SE NAD PACIENTY POVYŠUJE, JE AROGANTNÍ,NEEMPATICKÁ,NEDOKÁŽE POCHOPIT,ŽE VŠICHNI PACIENTI NEJSOU TAK ZÁZRAČNĚ VYLÉČITELNÍ JAKO JEJÍ DCERA NEPOCHOPÍ, ŽE JSOU I DIAGNOZI NEVYLÉČITELNÝCH NEMOCÍ..PACIENT, KTERÝ PRODĚLAL MOZKOVOU OBRNU A MÁ TRVALÉ NÁSLEDKY JAKO KRATŠÍ NOHU O 2 cm,SKORO SLEPÉ OKO ,LÉČÍ SE S EPILEPSIÍ,MÁ KRATŠÍ I LEVOU RUKU, PODLE POSUDKOVÉ KOMISE OKRESNÍ SPRÁVY SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ V PÍSKU MU BYL PŘIZNÁN PLNÝ INVALIDNÍ DŮCHOD PRO POSTIŽENÍ lll.STUPNĚ,TOTO POSTIŽENÍ TRVÁ OD JEHO NAROZENÍ TEDY 19 LET,PRO SVOJI DIAGNOZU MĚL VE ŠKOLE RŮZNÁ OMEZENÍ JE RYCHLE UNAVITELNÝ POKUD MÁ JET DÁLE NEŽ 8 KM DO MILEVSKA VEŘEJNOU DOPRAVOU JE PO PŘÍJEZDU DO ČESKÝCH BUDĚJOVIC NA MÍSTO REHABILITACE CCA 80 KM OD DOMOVA NERVOVĚ A PSYCHYCKY VYČERPÁN JAK Z VLAKU TAK AUTOBUSU A TO I AUTOBUSU MĚSTSKÉ DOPRAVY A POKUD BY V TOMTO STAVU MĚL ABSOLVOVAT REHABILITACI CCA 2 HODINY AŽ 2 A PŮL HODINY, A PO TÉ ABSOLVOVAT ZPĚT CESTU VEŘEJNOU DOPRAVOU DVA DNY SE PAK DOSTÁVÁ DO ,,NORMÁLNÍHO STAVU." PODLE ODBORNÝCH LÉKAŘŮ ,JE V TOMTO PŘÍPADĚ REHABILITACE ZBYTEČNÁ. I PŘES TOTO VŠE A DLOUHODOBÉ SLEDOVÁNÍ A LÉČENÍ ODBORNÝMI LÉKAŘI,SI MYSLÍ, ŽE SI JAK PACIENT TAK ODBORNÍCI VYMÝŠLÍ A ONA JE CHYTŘEJŠÍ ,NENECHÁ SI NIC VYSVĚTLIT A ANI SI NEPŘEČTE ZE ZDRAVOTNÍ KARTY CO VLASTNĚ JE PACIENTOVI ,KTERÉHO VYŠETŘUJE PO PRVÉ V ŽIVOTĚ .MÁME POSTIŽENÉHO SYNA .O kterého pečuji od narození, od jeho 10 měsíců jezdíme po lázních rehabilitacích, v 19 letech má 6 operací za sebou těžký zápal plic, na který málem doplatil a jen DÍKY DÍKY DÍKY DĚTSKÉ PANÍ DOKTORCE MARII BOLKOVÉ TÉ NEJNEJ NEJ NEJLEPŠÍ V MILEVSKU SE ZE VŠEHO POSTUPNĚ DOSTÁVAL, TÍM ŽE NÁS POSLALA UŽ V 10 MĚSÍCÍCH NA LÁZEŇSKOU REHABILITACI NÁŠ SYN CHODÍ SICE ŠPATNĚ,ALE CHOD.Í ŠPATNÁ CHŮZE JE PRO ZKRAT NOHY 2 cm A POMOHLA SVÝM LÉKAŘSKÝM PŘÍSTUPEM K JEHO VYUČENÍ SICE V PRAKTICKÉM OBORU ,ALE PŘECE JE VYUČEN A TO CO NEJ NEJ NEJ NEJLEPŠÍ DĚTSKÁ PANI DOKTORKA BOLKOVÁ PRO NAŠEHO SYNA UDĚLALA KOFROŇOVÁ IGNORUJE A MYSLÍ SI, ŽE NAD NÍ NENÍ IGNORUJE I NÁZORY ODBOIRNÝCH LÉKAŘŮ, KTEŘÍ ZNAJÍ ZDRAVOTNÍ STAV NAŠEHO SYNA OD PORODU .POMOHLI MU S POLU S PANÍ DOKTORKOU BOLKOVOU .MYSLÍ SI ,ŽE KDYŽ TENTO PACIENT JE SCHOPEN DOJÍT Z CHODBY PŘED JEJÍ ORDINACÍ DO JEJÍ ORDINACE A JEDNOU DOJEL AUTOBUSEM 8 km DO MILEVSKA DO ŠKOLY, PROTOŽE SE NEMĚL JAK JINAK DOSTAT TAK NEPOTŘEBUJE AUTO A TAKY NECHÁPE PROČ JEZDÍME ZA ODBORNÝMI LÉKAŘI DO ČESKÝCH BUDĚJOVIC A DO PRACHATIC A NA REHABIULITACI IDO ČESKÝCH BUDĚJOVIC A NENECHALA SI ANI VYSVĚTLIT,ŽE JE TO PROTO, ŽE NEUROLOG ,PSYCHOLOG OČNÍ LÉKAŘ, V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH A ORTOPED V PRACHATICÍCH ( BYL TAKÉ V NEMOCNICI V ČB NEŽ ODEŠEL DO PRACHARIC) HO LÉČÍ ODE DNE NAROZENÍ ,PROTOŽE JAKO PŘEDČASNĚ NAROZEN ( NEDOKONČENÝ 28 TÝDEN TĚHOTENSTVÍ) A VADÍ JI TO A VYNADALA NÁM ZA TO( SYN Z TOHO MĚL SPASTICKÝ ŠOK ) , ŽE JEZDÍME NA REHABILITACI DO ČESKÝCH BUDĚJOVIC,( CO SI TAKY NENECHALA VYSVĚTLIT ) V MILEVSKU TOTIŽ NENÍ NA POLIKLINICE ANI JINDE MOŽNOST REHABILITACE PODLE VOJTOVI METODY, A SYN ŠPATNĚ SNÁŠÍ ZMĚNY. KDYŽ JSEM ŠLA SE SYNEM KE KOFROŇOVÝ POŽÁDAT O POSOUZENÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU SYNA KVŮLI PŘÍSPĚVKU NA ZAKOLUPENÍ JINÉJHO AUTA TAK BEZ TOHO ABY NÁS POZDRAVILA A NECHALA NÁS ABY SME MOHLI POZDRAVIT MI JI TAK DOSLOVA ŘEKLA :,, CO SI TO DOVOLUJETE ŽÁDAT PENÍZE NA AUTO, KDYBY TO TAK DĚLALI VŠICHNI, KAM BYSME PŘIŠLI A CO SI MYSLÍTE, ŽE TO BUDEME PLATIT Z NAŠICH DANÍ." SYN SE Z TÉTO NÁVŠTĚVY DOSTÁVAL TÝDEN A DO DNES ( CCA 2 MĚSÍCE ) NEMŮŽE POCHOPIT ,ŽE NEJ NEJ NEJ NEJLEPŠÍ PANI DOKTORKA BOLKOVÁ SE K NĚMU CHOVALA JINAK NEŽ KOFROŇOVÁ A JINÍ LÉKAŘI JAK TI JEHO ODBORNÍ TAK LÉKAŘI V LÁZNÍCH SE K NĚMU CHOVALI PĚKNĚ VEZMĚTE NOHY NA RAMENA A PRYČ OD NÍ

• Velmi pečlivá doktorka, která "neriskuje" při určování diagnóz pacientů a následném léčení.

• Petr Hurník

Neurolog, MUDr.

• M

Pane doktore,
      mnohokrat dekuji za Vasi peci a Vas pristup. Opet jsem se setkala s citlivym a odbornym jednanim!!

• neverim zadnemu negativnimu hodnoceni. pana doktora jsem poznala jako velmi citliveho odornika a specialistu ve svem oboru. zcela urcite ma daleko k aroganci, jak nekteri pacienti popisuji. Pan doktor je mily a schopny lekar, ktery ma zajem prave na zdravi svych pacientu. Zdravi lange.marie@googlemail.com

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Oleg Michálek

• M

S prací pana doktora jsem velmi spokojená. Pracuje jemně, bezbolestně a profesionálně.

• Je prostě cool

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jana Hrušková

Neurolog, MUDr.

• L

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená,velmi příjemná lidská a vstřícná,nikdy jsem s ní neměla žádný problém.Docházím k ní už několik let a i moje maminka se u ní léčí se zády celý život.Pomohla a poradila i s jinými potížemi!

• A

Paní doktorka je výborná lékařka, dokáže vždy pomoci od bolesti a dobře poradit.Je velmi dobrý neurolog.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jaroslav Komárek

Ortoped, MUDr.

• I

Ani já nemám moc dobré zkušenosti. V dětství mi nepřišel na nemoc perthes. A ani dnes s nim nejsem spokojená, přišla jsem k němu s bolestmi v kříži, z rentgenu nic nepoznal, tak mi řekl,že jsem jen přetížená z práce, napsal mi prášky na bolest a naschledanou. Bolesti pretrvávali, udelal m opich a bylo to jeste horší, nakonec me vyhodil z ordinace s tím, že si mam zajít jinam, že to už pro něj není. Dojela jsem si do Tábora na nervové oddelení a co nezjistili 2 výhřezy plotýnek.

• F

K panu Komárkovi jsem přišel s bolestí lýtkového svalu, noha byla oteklá a občas i brněla. Úraz nebyl žádný, po prohmatání, došel k závěru, že to bude něco svalového a poslal mě na rentgen, který samozřejmě nic neukázal, Měl jsem tedy být 14 dnů v klidu. Moc jsem mu nevěřil a zajel jsem tedy ještě do Písku, kde mi po prvním pohledu řekli podezření na trombozu a poslali mě na sonograf, který sraženinu potvrdil. Jsem rád, že sem panu Komárkovi neuvěřil, protože kdo ví kam by se ta sraženina mohla za těch 14 urvat...

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Dagmar Matějová

• D

Nejhorší zkušenost se zubařem. U této paní doktorky jsem byla zhruba před jedenácti lety - naštěstí jen jednou. Paní doktorka byla nepříjemná, neochotná, vulgární a prováděný výkon byl velice bolestivý, odmítla mi dát analgetikum - prý to vydržím. Nepřála bych tuto zkušenost ani svým nepřátelům. Nikdy více. Při vzpomínce je mi ještě dnes špatně.

• S

Paní doktorku mohu jen doporučit. Je to kvalitní doktorka, která vždy odvede perfektně svoji práci, má vždy dobrou náladu a se sestřičkou se bezvadně doplňují. I když vám způsobí někdy bolest, díky jejich humoru na ni brzy zapomenete.

• Alena Zapletalová

Ortodontista, MUDr.

• A

Hrůza, paní doktorka je velice nesympatická, hrozný přístup k dětem, na dceru řvala jak pominutá, když jí brala otisky a jí se dělalo špatně, řekla, že jestli se neuklidní, tak jí dál nehodlá vyšetřovat, po 14 dnech si zve na kontrolu, kdy jsem byla nucena si brát propustky z práce, aby zkontrolovala rovnátka, jestli je dobře utahujeme - záležitost cca 1 minuty. Dcera z ní měla takové trauma, že tam odmítla chodit, rovnátka v puse nesnese, nemůže s nimi spát, za půl roku si na ně nezvykla, tak jsme to vzdali a uvidíme, jestli až bude starší a zuby budou opravdu křivé (těžko v šesti letech soudit - přijde mi, že rovnátka teď rvou každému dítěti, aby si vydělali), tak vyhledáme jinou ortodontistku. K této už rozhodně nikdy více!!! Jinak všichni v mém okolí, co jezdí do Tábora nebo Písku chodí na kontroly jednou za čtvrt roku, takže paní doktorka si chce zřejmě jen pořádně nahrabat o nic jiného jí zřejmě nejde. S takovým přístupem k dětem jsem se ještě neshledala. Naše paní zubařka je naprosto perfektní a děti se jí nebojí na rozdíl od této paní doktorky.

• Paní doktorka má sice své dny, ale chodila jsem tam od 8 let do 18 a nemůžu si stěžovat. Zuby mám srovnané a podle toho, jak jsme se chovali mi k ní, tak se chovala ona k nám a můžu říct, že když sem v 18 od ní odcházela, ukápla jí i slza :)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Noemi Sulková

• H

Paní doktorka Sulková je skutečný profesionál, nesmírně šikovná. Po její extrakci osmiček jsem nejen nepotřeboval brufen, ale již pár hodin po zákroku jsem nevěděl, že mi někdo něco trhal. Opravdu mohu doporučit. Sestřička v ordinaci je velmi ochotná, je s ní výborná domluva.

• Zdeňka Kůrková

Pediatr, MUDr.

• I

Chodím k paní doktorce se všemi třemi dětmi a nemůžu si na ni stěžovat. Někdy si nechám zopakovat co říká, ale rozhodně to není něco strašného a naopak o děti se stará pečlivě (nekdy až přepečlivě) a cokoli potřebuju,vždy vyjde vstříc.

• Ja jsem chodila k pani doktorce uz jako male dite, vzdy byla moc ochotna a pecliva, dnes u ni mam zaregistrovane i obe male deti.Na jeji rychlejsi mluveni jsem si uz zvykla a kdyztak se vzdy zeptam, kdyz nerozumim a ona mi vse zopakuje.Techto peclivych doktoru uz moc neni, diky stehovani jsem jich se svymi detmi vyzkousela vice a MUDr.Kurkovou jen doporucuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře