Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Nové Město na Moravě

• „Člověk chirurg , velmi dlouho primář, s kterým jsem se" chvála bohu" , kdysi dávno seznámil. Nepředstavitelný vztah k pacientovy a odbornost nezná hranic. Kdykoliv mě a mé přítelkyní jakkoliv ve všem pomohl. Velké díky Vám pane primáři. Přeji pevné zdraví a kéž by takových jako Vy bylo co nejvíce. Jaromír Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.

• „MUDr. Hradecký je opravdu skvělý lékař s vysoce profesionálním a lidským přístupem k pacientovi. Vše s maximálním úsilím výborně a srozumitelně vysvětlí. Je moc milý, příjemný, ochotný a empatický, respektuje přání pacienta. Jako lékaře si ho velice vážím, škoda, že takových vzorových lékařů jako je pan doktor Hradecký není víc!Všem pana doktora doporučuji, je to opravdu profesionál! Více

Zahradní 580, Bystřice nad Pernštejnem Mapa

Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o.

• „Na zdejší poměry nadprůměrné znalosti a je nutno především vyvýšit zájem o "nové poznatky", což nemusí být vždy samozřejmostí i přes fakt, že pro výkon lékařského oboru by to mělo být nutností. Pan doktor může působit zamyšleně až nepřítomně, ale přitom je vstřícný přáním pacienta ač by je sám nemusel doporučovat. Dostatečně informuje o situaci a následném postupu zvoleného s jeho nejlepším svědomím. Velmi doporučuji. Více

Nemocnice Nové Město na Moravě

• „Vyborny lékař po profesní i lidské stránce.

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „Vynikající přístup, vynikající chirurg. Nejlepší v okrese.Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit. Operace mé dlaně, skvělá práce. Jinde jsem byl odmítnut a bylo mi řečeno že jedině plastická chirurgie a že nebudu hýbat prsty. Operace u pana doktora trvala malou chvíli a bez problémů prsty hýbu i když jsou ještě stehy. Kdyby šlo dám v hodnocení hvězd více. Více

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou Mapa

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Když mi v rámci preventivní prohlídky a následné koloskopie byla diagnostikována rakovina tlustého střeva, kterou je nutné co nejdříve operovat, rozhodoval jsem se mezi Nemocnicí v Novém Městě na Moravě a některou z fakultních nemocnic v Brně či Praze. Dostal jsem doporučení na práci chirurga MUDr. Františka Tonara a nakonec jsem se rozhodl pro operaci v novoměstské nemocnici. Zpětně viděno to bylo skvělé rozhodnutí. Nemocnice je v pravidelném kontaktu s Masarykovým onkologickým ústavem v Brně na Žlutém kopci. A MUDr. Tonar je po odborné stránce vynikající chirurg a po lidské stránce skvělý člověk, který by nepochybně patřil mezi klíčové lékaře i v mnohem věhlasnějších zdravotnických zařízeních. Operace proběhla bez komplikací s nejlepším možným výsledkem. Jsem panu doktorovi vděčný za vše, co pro zdárné vyřešení mého případu udělal. Více

Zahradní 580, Bystřice nad Pernštejnem Mapa

Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o.

• Chirurg, Urolog

„Výborný lékař, ochotný, příjemný, vše vysvětlí. Více takových...

Urologická ambulance

• „Velmi dobrý,ale trochu svéráz,po odborné stránce dobrý.Mohl by mít občas ůsměv a byl by výborný.

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• Chirurg, Anesteziolog

1 názor

„Je to vynikající člověk a fantastický lékař. Mojí mamince neuvěřitelně pomohl a prodloužil ji život zhruba o 10 let!!! Díky panu doktorovi jsem se nestal předčasně sirotkem. Byl úplně první kdo dokázal úspěšně diagnostikovat těžké onemocnění mé maminky. Jsem mu moc vděčný a nikdy mu nezapomenu jak neuvěřitelně pomohl mojí mámě. Vřele ho doporučuji všem lidem, kteří onemocněli těžkým revmatismem kloubů a neví si s touto zákeřnou nemocí rady. Více

Lékař výjezdové skupiny RLP

• „Můžu jenom potvrdit, tento chirurg mi minulý pondělí operoval a drátoval nešťastně zlomenou pravou ruku, udělal to výborně, při kontrole jsem to neměl moc dobytý, v nemocnici jsem nepotřeboval ani oblbovák injekce proti bolesti, všechno bylo od něj v pohodě. Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o., děts. alerg.

• Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Chirurgické oddělení Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.

• Mostiště 93, Velké Meziříčí Mapa

• Chirurg

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou Mapa

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• Chirurg

Mostiště 93, Velké Meziříčí Mapa

Nemocnice sv. Zdislavy, a.s.