Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o.
Zahradní 580, Bystřice nad Pernštejnem 59301
Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Obecné skóre

  I
  MUDr. Patrick Šatný Jiný

  Pan doktor mě příjemně překvapil svým milým výstupem, s pacienty zachází s úctou. Pečlivě naslouchá a poradí. Rozhodně odborník ve svém oboru.Určitě doporučuji.

  I
  MUDr. Oldřich Sáblík Jiný

  Proste nemam slov !Vynikající lékař !Jsme z Bulharska.Bílý jsme u p.Doktora 6 měšecu,ale to stačilo aby jsme si uvědomili,že je to lekař s hlavní ,,L".Dekujeme za odborností ,profesionalizm,člověčenství ! Hodně zdravičko a štěstí !

  H
  MUDr. Terezie Pecinová Jiný

  Paní doktorka zneužívá situaci covidu a pokud nejste objednan dozvíte se velmi nepříjemným tónem že bere pouze objednané pacienty. Nemocné dítě ji vůbec nezajímá a ještě vám řekne že teď má objednané zdravé pacienty a vás odmítne úplně vzít a pošle v 11 hodin kdy má ordinační dobu na pohotovos s bolestí krku. Obě dvě děti jsem přihlásila již jinam a nikdy více, nová paní doktorka se práci nevyhýbá bere bez objednání a nezneuziva této situace ,prostě koná svoji lékařskou povinnost a pomáhá .

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  MUDr. Milada Trojáková Jiný

  Nejlepší paní doktorka! Je ve svém oboru velice erudovaná. Vždy se snaží s maximální ochotou a citlivosti pomoci.

  O
  MUDr. Zdeňka Macháčková Jiný

  Skvělé služby,bezvadná sestřička :-) Vysoká odbornost a velice příjemná komunikace s pacientem. Doporučuji !

  P
  Ověřený profil
  MUDr. Milada Trojáková Jiný

  Patřím k těm lidem co návštěvu zubaře mají jako poslední možnost když je zub bolí. Za paní doktorkou jsem vyrazil v neděli když měla pohotovost. Ze zubu který mně bolel jsem měl jen půlku a měl jsem obavy , že nepůjde vytáhnout. Zub a okolí mi umrtvila a zub po chvilce vytrhla. Bolest přestala a tímto bych chtěl paní doktorce a samozřejmě sestřičce ještě jednou moc poděkovat. Moc doporučuji.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Miroslav Prudký Bolavá záda, krční páteř

  Doporučuji a nemohu si stěžovat. Vše bere poctivě a už několik let "prokřupává" celou moji rodinu. Všichni spokojení.

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Miroslav Prudký Vracející se otok ruky po zranění u syna

  opakovane pan doktor pomohl mému synovi po zranění na kole.. zatímco jiní lékaři ho odeslali vždy jen na RTG a následně nám doporučili klidový režim a nesmyslnou mast a i po několika týdnech byla ruka bolava a po námaze se vracely otoky, jsme navštívili pana doktora, který hledal příčinu otoků a bolesti a srovnal synovi hrudní pater i vyhozené zápěstí.. okamžitě po zákroku byl syn bez bolesti! Smekám hluboko před tímto panem doktorem a věřte, ze zkušenosti mám více - dokonce i ja dokážu diky panu doktorovi otočit krkem na obe strany????????!!! Doporučuji celým svým svědomím a už nikdy jinam nepůjdu!

  H
  Ověřený profil
  MUDr. Patrick Šatný psychiatrické vyšetření

  Špatně se mi čtou negativní názory, protože já mám naopak tu nejlepší zkušenost s panem doktorem. Vždy vyslechne mé potíže a poradí. Lidský přístup, žádná povýšenost, tak jako mám zkušenosti
  s předešlou ,,doktorkou", která byla v práci hlavně kvůli penězům.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Kudláček Návštěvy u lékaře při dlouhodobé nemoci.

  Marie Cigáňová_Mudr.Kudláček je prakticky lékař, který je opravdu na svém místě.Při dlouhodobé nemoci mého manžela mě obětavě pomáhal.I já jsem dlouhodobě onemocněla a opět mě pomáhá a to obětavě.Není mnoho takových obchoďáků jak je on.Jsem velmi spokojená.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu