Zobrazit lékaře

Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o.

Zahradní 580

59301, Bystřice nad Pernštejnem, vysočina

Typ zařízení

• klinika

• Borek Dušan

Zubař, MUDr.

• Výborný zubař. Spokojena je celá naše rodina.

• František Tonar

Chirurg, MUDr.

• P

Pan doktor je velice pečlivý, profesionální přístup, vstřícné jednání. Je vidět, že dělá práci s láskou.

• J

Pan doktor se mi jeví jako pečlivý a odpovědný chirurg. Je příjemný a k jeho profesnímu přístupu nemám žádné výhrady.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Milada Dernerová

Pediatr,

• Moc hodná a milá paní doktorka!!!

• P

Příjemná lékařka, odborně způsobilá, bohužel mimo pracovní dobu nebere telefony a nechá se případně manželem zapírat. Její sousedka MUDr.Sáblíková, je v ochotě mimo pracovní dobu pravým opakem. Pokud má dítě vysokou horečku, klidně i přijede. Určitě je co zlepšovat.

• Dagmar Petrová

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• rychlý a profesionální přístup

• Velmi obětavá.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Zdenka Ježová

Diabetolog, Alergolog, MUDr.

• Je to skvělá lékařka ,která umí jednat s pacienty a snaží se jim pomoct a poradit.

• M

Paní doktorka byla naprosto profesionální a respektovala nejen můj názor ale snažila se mi vše "lidsky" vysvětlit, čehož jsem se u předchozí alergoložky nedočkala ani po usilovných prosbách. Jsem spokojena a vřele doporučuji!

• Markéta Bačkovská

Internista, Revmatolog,

• Nechodí do práce včas, k pacientům se chová arogantně, jako by předpokládala, že pacient simuluje, nevysvětlí nic.

• M

Vynikající doktorka s lidským přístupem, snaží se problém řešit, i když zjistí, že nespadá přímo do revmatologie.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Hradecký

Chirurg,

• MUDr. Hradecký je opravdu skvělý lékař s vysoce profesionálním a lidským přístupem k pacientovi. Vše s maximálním úsilím výborně a srozumitelně vysvětlí. Je moc milý, příjemný, ochotný a empatický, respektuje přání pacienta. Jako lékaře si ho velice vážím, škoda, že takových vzorových lékařů jako je pan doktor Hradecký není víc!Všem pana doktora doporučuji, je to opravdu profesionál!

• Výborný přístup, jak už tady bylo zmíněno, pan doktor je příjemný, vysvětlí postup léčby a v žádném případě se nesnaží pacienta odbýt.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Zdeňka Macháčková

Oční Lékař, MUDr.

• S

Pečlivá, vyslechne pacienta, plně se mu věnuje. Sestra vlídná, ochotná. Pět hvězdiček pro obě.

• Marie Dvořáčková

Dermatolog, MUDr.

• H

Na můj vkus až příliš důvěřuje namíchaným patvarům z lékaren, ale přístup k pacientovi má ochotný.

• M

Velmi obětavá lékařka, po odborné stránce vynikající,
      pěkný přístup k pacientům

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Martin Holek

Otorinolaryngolog,

• P

Děkujeme za úspěšnou operaci, za vstřícnost a opravdu skvělý přístup k pacientům ať už v ordinaci ORL Bystřice, tak i na ORL oddělení v nemocnici v Novém Městě na Moravě. Všem mohu jen doporučit.

• Opravdu ukázkový přístup k pacientům a obzvlášť dětem. Tak nějak by to mělo vypadat.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře