Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Kyjov

• Chirurg, Praktický lékař

„Škoda, že pan doktor ukončil svoji ordinaci, byl ochotný, snažil se pomoct a hlavně NEODBÝVAL, jako jiní lékaři.

č.d. 1542, Dubňany Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „1.7.2014 - Doc.MUDr.Kučera provedl mně zákrok na odstranění nádoru na levém nosním křídle. Předtím byly provedeny v průběhu pěti let již tři zákroky v jiném zdravotnickém zařízení. Bylo tehdy sděleno, že při dalším - čtvrtém zákroku - může dojít k deformaci nosu. Děkuji panu docentovi Kučerovi, neboť po jeho zákroku k deformaci nosu nedošlo a při následné kontrole v Masarykově onkologickém ústavu v Brně mi bylo lékařem sděleno - "byl jste v rukou machra". Více

Masarykovo náměstí 35, Kyjov Mapa

Otorinolaryngologie

• „doporučuji.pan doktor je přijemny a vše vysvětli.

Masarykovo náměstí 35, Kyjov Mapa

Chirurgie a cévní chirurgie

• „vynikající lékař,vynikající sestřičky,po tříměsíčním trápení a běhání po různých vyšetřeních se dnes moje maminka vrátila od pana doktora jako vyměněná,moc,moc děkuji za rychlou dg. a okamžitou pomoc,perfektní komunikace a přístup k pacientům Více

náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice Mapa

Homedika s.r.o. domácí péče

• „Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní a ochotní. Vzali mě i bez doporučení. Když se objednáte, tak vás vezmou na čas. Určitě všem doporučuji. V žádném případě bych neměnila. Více

č.d. 73, Čejč Mapa

Chirurgie a cévní chirurgie