Chirurg Kamenice nad Lipou

• „Velmi dobrý chirurg a hlavně velmi dobrý člověk a chlap, na ženský je bystrý zrovna jako na bažanty

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

• Chirurg, Anesteziolog, Gynek… olog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

• „můžu přijít v podstatě kdykoli,vždy je ochotný,profesionální se snahou Vám co nejvíce a nejlépe pomoci o tom že je vynikající odborník ani nemluvě,více takových lidských odborníků .DOPORUČJI !!!!! Více

nám. T. G. Masaryka 44, Horní Cerekev Mapa

Ordinace chirurgické ambulance

• „Pana doktora jsem musela vyhledat během pobytu na dovolené kvůli zranění dítěte. Přijal nás naprosto bez problémů, zdál se mi milý a pečlivý, jen jsme z důvodu velkého množství pacientů museli jako neobjednaní chvíli čekat v čekárně. Sestřička se k synovi chovala velmi hezky, neustále ho uklidňovala, byla taková maminkovská. Děkuji! Více

Nádražní 704, Počátky Mapa

Ordinace chirurgie

• Chirurg, Anesteziolog, Diagn… ostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Ortoped, Fyzioterapeut, Urolog, Pediatr Více

Nemocnice Pelhřimov

• „Perfektní, příjemný, lidský pan doktor. Vždy vše vysvětlí. Odborník na svém místě. Jsem mile překvapen, protože slýchávám špatné reference na táborskou nemocnici. Nejde házet všechny do jednoho pytle :) Více

Pelhřimov Mapa

• „Naprosto profesionální přístup. Pan doktor je opravdu úžasný člověk. Moc mi pomohl před 12ti lety, když v pelhřimovské nemocnici mi pokazili chirurgický zákrok. Přišla jsem k panu doktorovi s hnisavou dírou v břiše a po jeho pomoci mi bylo ihned lépe. Moc děkuji a nikdy nezapomenu na Vaše velmi lidské jednání. Kdo ví, jak bych dopadla bez Vaší pomoci. Více

Nemocnice Pelhřimov

• „Pana doktora jsem navštívil několikrát,ať už s pihami nebo bolestmi břicha,vždy jsem byl s jeho přístupem a péči maximálně spokojen. Více

1 názor

„vynikající chirurg,skvělý člověk,škoda že z Pelhřimova odešel ..vřele DOPORUČUJI !!!!!!!

• Pelhřimov Mapa

Masarykova 355, Kamenice nad Lipou Mapa