Chirurg Brandýs nad Orlicí

• „Byly jsme velice spokojeni, syn je méně komunikativní, a pan doktor to s ním zvládl na 1* pro pana doktora jsem se rozhodla z vlastní zkušenosti, kdy mi prováděl dvě operace :) Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

• „To není felčar to není dokror... To je Bůh.... Léčí úsměvem léčí dotykem a vřelím slovem.musel jsem se ze Třebové z rodinných důvodů odstěhovat přesto zůstal mim osobním ,, obvodním doktorem,, po telefonu....je to člověk co umí svoji profesi...... U mne a nejen u mne má to za jedna Více

kpt. Jaroše 404, Litomyšl Mapa

chirurgická ambulance

• „U mě provedl profesionální práci. Od vyšetření po úraze, přes operaci až po následné návštěvy na ambulanci. Moc toho nenamluví (proto ho zřejmě někteří pacienti považují za arogantního), ale co řekl, dávalo smysl. A dané slovo platilo. Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „V poradně u lékaře jsem byl s vysledkem vyšetření a dalšího doporučení nadmíru spokojen a to jsem již pro kapitalismus nepoužitelný s ohledem na rok výroby, opotřebování tělesné schránky, rovněž protože již budu v České republice přesluhovat a tím bezpracně využívat výdobytky demokratického státu. Vavřín Zbyněk Litomyšl Více

Čs. armády 1076, Ústí nad Orlicí Mapa

Orlickoústecká nemocnice, a.s.

• Chirurg, Pediatr

„Skvělý odborník, velmi milý a kamarádský přístup k dětem, samozřejmě nesmím opomenout úžasnou sestru paní Veselou

Choceň Mapa

• „Dobrý den, dnes jsem u pana doktora podstoupil kolonoskopické vyšetření. Celé jsem to prospal a o ničem nevím. Naprosto bezbolestné a bez jakéhokoliv problému. Probudil jsem se až na dospáváku. Pan doktor je milý a ochotný. Rozhodně se není čeho bát. Více

Hradecká 167, Vysoké Mýto Mapa

• Chirurg, Alergolog, Dermatol… og, Diagnostik, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• Chirurg, Praktický lékař

„Spokojená po všech stránkách. Aktuní zánět tlustého střeva s prosakem do břišní dutiny. Pan doktor vše skvěle vyřešil. Děkuji Více

Bezručovo náměstí 446, Česká Třebová Mapa

Sam.ord. lékaře spec.-odbor.poradny

Sam.ord. lékaře spec.-odbor.poradny

• Chirurg, Internista, Logoped… , Praktický lékař, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Městská poliklinika Česká Třebová

• „Paní Mudr. Kopecká, je lékařka, na svém místě. Starostlivá, ochotná, milá. V dnešní době se tolik lékařů nevidí. Každý rok se na ní s manželem do ústavu těšíme. Moc nám Vaše péče pomáha. 3. 1 2019 opět budeme v rehabilitačním ústavu a už se na Vás moc těšíme, můžeme jen chválit. Krásné vánoce Jana a Vladimír Dostálovi. Více

Brandýs nad Orlicí Mapa

• „Pan doktor mi provedl několik zákroků, vždy k úplné spokojenosti. Především chci vyzvednout bravůrní odstranění nádorku na očním víčku Více

Riegrova 115/2, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - chirurgie

• Chirurg, Praktický lékař

„Připojuji se ke kolegům z marodky. Dá se to ale člověk tam zabare i hodinu než se panu Mudr. dočáte. Příkladem je protože je to satá škoda dnešní mladí nejsou jako tento pán doktor Více

Choceň Mapa

• „Po těžkém úrazu ruky jsem moc vděčný panu dr. za citlivé odborné ošetření a lidský přístup. Je vidět, že jsou ještě lékaři, kteří umí být empatičtí. Více

nám. Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Ord. lékaře specialisty-chirurgie

• Chirurg, Praktický lékař

„Pan doktor Milan Musil je zkušený. Přestože jeho ordinace bývá velmi často nadměrně vytížená, odborně poradí a hlavně pomůže s problémy. Mimo jiné, dobrá komunikace a zpětná vazba. Více

Jirchářská 271, Kostelec nad Orlicí Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Dávala jsem hodnocení velmi dobré,ale ukázalo se neutrální. prosím o opravu.

Husova 166, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - chirurgie

• „jediné, na co si můžu stěžovat, je delší čekání na odpověď na mé dotazy přes email... jiank zmenšení prsou před rokem - naprostá spokojenost s panem doktorem i s personálem v Sanusu :)) Více

Náměstí Generála Knopa 837, Žamberk Mapa

Poliklinika Žamberk, spol.s.r.o.

• „trochu studenej čumák,ale odborník!

nám.Gen.Knopa 837, Žamberk Mapa

SAL-chirurgie

• „Po nepříjemném ambulantním chirurgickém zákrokuv ÚnO jsem se doléčovala u pana doktora Vápeníka. Neměla jsem abslutně žádný problém, naopak! Prohlídky byly důkladné, o všem jsem byla informována (co právě dělá, co bude násleovat) a narozdíl od doktorů v nemocnici mě seznámil s riziky do budoucna a domluvil se mnou budoucí lléčbu i operaci. Pokud se někomu nezdá milý, tak leda tím, že zbytečně nemluví. Jediné, kvůli čemu nemůžu dát 5* je, že se mnou mluvil jak s doktorem, takže jsem se musela pořád ptát, co co znamená. Více

Městská poliklinika Česká Třebová

• „v Galenu jsem se podrobila drobnému chirurgickému zákroku. profesionalita tamního personálu, přístup lékařů v čele s MuDr. Nožičkou mě velice překvapila a byla jsem velice spokojena. Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

SAL-chirurgie