Bronislav Šedý, psychiatr Frýdek-Místek

MUDr. Bronislav Šedý

Psychiatr

74 názorů

Uložit


Adresa

Pionýrů 2242, Frýdek-Místek
Odborný lékař psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
74 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
F
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Pan doktor Šedy je svými letitými zkušenostmi nejlepší a nejprofesiolanejsi lékař v moravskoslezském kraji v oboru psychiatrie. Je to člověk na svém miste.....pomůže ,poradí a je to velmi dobry psychiatr a terapeut v jedné osobě. mužů jen doporučit. Spolu s p Asistentkou tvoří tu nejlepší psychiatrickou ordinaci ne jen v Frýdku Místku ale mužů říct že v celém moravskoslezském kraji.....Panu dr. vděčím za vše a za to mu moc dekuji Fojcik petr


G
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Zhoršení tetanie a postraumatický syndrom

pan doktor Šedý je neuvěřitelný inteligentní lékař,člověk,lidský,vidí do člověka jak do zrcadla,hledala jsem takového lékaře půl roku a jsem štastna,že mě přijal jako pacientku.Vím,že mi pomůže,už ted je mi lépe.-Děkuji vesmíru,že mě na něho navedl.Karmen Lucenková


Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Érycké nodní vzezření postsignum alterno

Pan doktor Šedý je opravdu kapacita,dbá na přítomno i na duchovno pacienta. Jeho dovednostem vévodí znalost latiny a proto je schopen dokonalé diagnostikovat a následně predikovat,každý sugces jedince spolehlivě ošetří a uznalost jeho osoby je natolik reálná že přinese pacientovy pocit prvotřídní peče. Nejde nepoukázat na příjemné prostředí ordinace kterému vévodí atributy jako je například kniha Jidyš či potenciograf.


T
Ověřeny pacient

Dobrý den, také se připojuji k diskusi na hodnocení přístupu lékaře pana Šedého. Je to nejlepší člověk na světě. Léčí mou dcerou z anorexie, dcera mu důvěřuje, má ho za vlastního otce, protože ten její nemá zájem o jedinou dceru, kterou má. Já jako matka miluji svou dceru nadevše a pan doktor dělá první poslední. Neznám lepšího doktora. Máme ho obě rády. Děkuji.


Ověřeny pacient

Pan doktor Šedý, je ten nejlepší lékař jakého jsem poznala a moc děkuji za všechno. Umí vyslechnout, poradit, podpořit, přidat radu....takových lékařů kdyby bylo co nejvíce.
Díky, díky - J. Lankočí


M
Ověřeny pacient

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Závada. Pana doktora znám z opačné strany než zdejší pisatelé. Já nejsem jeho klientem, naopak on je mým zákazníkem. Z lidského hlediska je skutečně fajn chlap a slušný člověk. Po shlédnutí a přečtení diskuze věřím, že i jako lékař je člověkem na pravém místě. Přeji Vám pane doktore hodně štěstí.

PS: Velice si vážím Vaší pomoci s mým otcem. Jsem Vaším dlužníkem. Věřím, že vše dobře dopadne. Mz.


S
Ověřeny pacient

Skvělý lékař, velice mi pomohl s velkými problémy. Neumím si přestavit, že by nebyl. Vytáhl mě z problémů do kterých mě dostala dr. Weimerová. Sestřička báječná, usměvavá a příjemná, umí zlepšit náladu. Komu se tato dvojice nelíbí je divný a ať jde k Weimerové, pozná "super lékařku a super péči" .Pan doktor má hromadu klientů, kteří jsou mu vděčni a velice si ho váží. Nikdy na něj nedám dopustit!


P
Ověřeny pacient

Je to prostě PAN DOKTOR..a je na správném místě..


N
Ověřeny pacient

Dobrý den přeji všem pisatelům a hlavně úžasnému lékaři a sestřičce o nichž je zde vedena debata.
K hodnocení ordinace Dr. Šedého: Protože jsem byla svého času pacientkou s nastupující laktační psychózou po porodu a musela jsem sáhnout po chemické léčbě a odborné pomoci, mohu i z pozice zdravotníka tvrdit,že pan doktor i sestra jsou odborně i lidsky přesně na svých místech.Myslím si, že kdyby měl den alespoň 48 hodin, byli by všichni pacienti léčeni pouze v jeho ambulanci. Ale protože je jen člověk a den je den, není to možné. Avšak podle hodnocení ,která jsem si přečetla na těchto stránkách a výrocích některých pisatelů,se domnívám ,že by se dal čas pana doktora ušetřiti tak, že by si lidé vyřešili své banální problémy ( například dědické záležitosti, znesvéprávnění rodičů!,regulační poplatky řešte s vládou!!!!!) a neotravovali v odborné ambulanci pracující lidi,měl by pan doktor a sestřička jistě větší prostor pro terapii potřebných- a ve výsledku šťastnějších dušiček.
Tímto končím hodnocení a srdečně zdravím pana doktora i sestřičku a přeji vše nej a krásné léto. Mám se dobře Naďa.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti