Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pionýrů 2242, Frýdek-Místek
Odborný lékař psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Nejlepší psychiatr kterého znám..
Moc mi pomáhá i když mu někdy pěkně piju nervy
Nikdy mě neodmítne


V
Umístění: jiné místo Jiný

Je to Pan.Doktor . Nejlepší psychiatr jakého znám Ještě jsem se nesetkal s takovým přístupem a ochotnou.Dekuji.V.Špaček


M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora poprve . Trapi me nespavost , uzkosti . Byla sem v soku, sestricka velice mila, prijemna . Pan doktor velice přátelsky, mily, vtipný , působil velice dobrym dojmem. Nenacpe vas neurolem a neposle domu, jak to byva nekde zvykem. Snazi se najit východisko aby to nebylo zatez i pro telo , coz me take překvapilo, v minulosti mi ihned byly nasazeny antidepresiva na dlouhodobe uzivani k tomu neurol ci neco podobneho . Tohle je zas pro me uplne jina zkusenost . Pan doktor nepusobi jako typicky doktor , kde se ne vzdy cítíte prijemne. Tady pusobi spise jako kamarad , coz vas uvolni a nejste v napeti . Ordinace strasne prijemna, pekne udelana , urcite jsem rada ze jsem si vybrala tohoto lékaře a verim , ze se vse obrati k lepsimu . Jedine minus bylo hodinové cekani , ale musim rict, ze za to to stalo a nemela jsem s tim problem :) je pochopitelne, ze toho pan doktor ma hodne a nekdy to proste casove nevyjde :)


G
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Zhoršení tetanie a postraumatický syndrom

pan doktor Šedý je neuvěřitelný inteligentní lékař,člověk,lidský,vidí do člověka jak do zrcadla,hledala jsem takového lékaře půl roku a jsem štastna,že mě přijal jako pacientku.Vím,že mi pomůže,už ted je mi lépe.-Děkuji vesmíru,že mě na něho navedl.Karmen Lucenková


Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Érycké nodní vzezření postsignum alterno

Pan doktor Šedý je opravdu kapacita,dbá na přítomno i na duchovno pacienta. Jeho dovednostem vévodí znalost latiny a proto je schopen dokonalé diagnostikovat a následně predikovat,každý sugces jedince spolehlivě ošetří a uznalost jeho osoby je natolik reálná že přinese pacientovy pocit prvotřídní peče. Nejde nepoukázat na příjemné prostředí ordinace kterému vévodí atributy jako je například kniha Jidyš či potenciograf.


T
Ověřeny pacient

Dobrý den, také se připojuji k diskusi na hodnocení přístupu lékaře pana Šedého. Je to nejlepší člověk na světě. Léčí mou dcerou z anorexie, dcera mu důvěřuje, má ho za vlastního otce, protože ten její nemá zájem o jedinou dceru, kterou má. Já jako matka miluji svou dceru nadevše a pan doktor dělá první poslední. Neznám lepšího doktora. Máme ho obě rády. Děkuji.


Ověřeny pacient

Pan doktor Šedý, je ten nejlepší lékař jakého jsem poznala a moc děkuji za všechno. Umí vyslechnout, poradit, podpořit, přidat radu....takových lékařů kdyby bylo co nejvíce.
Díky, díky - J. Lankočí


M
Ověřeny pacient

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Závada. Pana doktora znám z opačné strany než zdejší pisatelé. Já nejsem jeho klientem, naopak on je mým zákazníkem. Z lidského hlediska je skutečně fajn chlap a slušný člověk. Po shlédnutí a přečtení diskuze věřím, že i jako lékař je člověkem na pravém místě. Přeji Vám pane doktore hodně štěstí.

PS: Velice si vážím Vaší pomoci s mým otcem. Jsem Vaším dlužníkem. Věřím, že vše dobře dopadne. Mz.


S
Ověřeny pacient

Skvělý lékař, velice mi pomohl s velkými problémy. Neumím si přestavit, že by nebyl. Vytáhl mě z problémů do kterých mě dostala dr. Weimerová. Sestřička báječná, usměvavá a příjemná, umí zlepšit náladu. Komu se tato dvojice nelíbí je divný a ať jde k Weimerové, pozná "super lékařku a super péči" .Pan doktor má hromadu klientů, kteří jsou mu vděčni a velice si ho váží. Nikdy na něj nedám dopustit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti