Pionýrů 2242, Frýdek-Místek
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

G
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Zhoršení tetanie a postraumatický syndrom

pan doktor Šedý je neuvěřitelný inteligentní lékař,člověk,lidský,vidí do člověka jak do zrcadla,hledala jsem takového lékaře půl roku a jsem štastna,že mě přijal jako pacientku.Vím,že mi pomůže,už ted je mi lépe.-Děkuji vesmíru,že mě na něho navedl.Karmen Lucenková

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Érycké nodní vzezření postsignum alterno

Pan doktor Šedý je opravdu kapacita,dbá na přítomno i na duchovno pacienta. Jeho dovednostem vévodí znalost latiny a proto je schopen dokonalé diagnostikovat a následně predikovat,každý sugces jedince spolehlivě ošetří a uznalost jeho osoby je natolik reálná že přinese pacientovy pocit prvotřídní peče. Nejde nepoukázat na příjemné prostředí ordinace kterému vévodí atributy jako je například kniha Jidyš či potenciograf.

Dobrý den, také se připojuji k diskusi na hodnocení přístupu lékaře pana Šedého. Je to nejlepší člověk na světě. Léčí mou dcerou z anorexie, dcera mu důvěřuje, má ho za vlastního otce, protože ten její nemá zájem o jedinou dceru, kterou má. Já jako matka miluji svou dceru nadevše a pan doktor dělá první poslední. Neznám lepšího doktora. Máme ho obě rády. Děkuji.

Pan doktor Šedý, je ten nejlepší lékař jakého jsem poznala a moc děkuji za všechno. Umí vyslechnout, poradit, podpořit, přidat radu....takových lékařů kdyby bylo co nejvíce.
Díky, díky - J. Lankočí

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Závada. Pana doktora znám z opačné strany než zdejší pisatelé. Já nejsem jeho klientem, naopak on je mým zákazníkem. Z lidského hlediska je skutečně fajn chlap a slušný člověk. Po shlédnutí a přečtení diskuze věřím, že i jako lékař je člověkem na pravém místě. Přeji Vám pane doktore hodně štěstí.

PS: Velice si vážím Vaší pomoci s mým otcem. Jsem Vaším dlužníkem. Věřím, že vše dobře dopadne. Mz.

Skvělý lékař, velice mi pomohl s velkými problémy. Neumím si přestavit, že by nebyl. Vytáhl mě z problémů do kterých mě dostala dr. Weimerová. Sestřička báječná, usměvavá a příjemná, umí zlepšit náladu. Komu se tato dvojice nelíbí je divný a ať jde k Weimerové, pozná "super lékařku a super péči" .Pan doktor má hromadu klientů, kteří jsou mu vděčni a velice si ho váží. Nikdy na něj nedám dopustit!

Je to prostě PAN DOKTOR..a je na správném místě..

Dobrý den přeji všem pisatelům a hlavně úžasnému lékaři a sestřičce o nichž je zde vedena debata.
K hodnocení ordinace Dr. Šedého: Protože jsem byla svého času pacientkou s nastupující laktační psychózou po porodu a musela jsem sáhnout po chemické léčbě a odborné pomoci, mohu i z pozice zdravotníka tvrdit,že pan doktor i sestra jsou odborně i lidsky přesně na svých místech.Myslím si, že kdyby měl den alespoň 48 hodin, byli by všichni pacienti léčeni pouze v jeho ambulanci. Ale protože je jen člověk a den je den, není to možné. Avšak podle hodnocení ,která jsem si přečetla na těchto stránkách a výrocích některých pisatelů,se domnívám ,že by se dal čas pana doktora ušetřiti tak, že by si lidé vyřešili své banální problémy ( například dědické záležitosti, znesvéprávnění rodičů!,regulační poplatky řešte s vládou!!!!!) a neotravovali v odborné ambulanci pracující lidi,měl by pan doktor a sestřička jistě větší prostor pro terapii potřebných- a ve výsledku šťastnějších dušiček.
Tímto končím hodnocení a srdečně zdravím pana doktora i sestřičku a přeji vše nej a krásné léto. Mám se dobře Naďa.

Š

Tento lékař mě v mé velmi složité situaci nechal na holičkách. Jednalo se o mou matku, která ve svých více než 80-ti letech zcela ztratila povědomí o realitě. Všechno jsem jí kradla, schovávala, bila jsem ji, nechala jsem ji ležet 3 dny ve sklepě, matka mě udávala opakovaně na policii (díky písemným důkazům jsem byla v právu vždy já), a pod. Co se týká financí, tak se prakticky ožebračovala a dotáhla to téměř do dokonalosti. Skončila jsem na psychiatrii u B. Šedého, který se staral i o mou matku. Doporučil mi, ať se obrátím na soud a požádám o omezení právní způsobilosti. Stalo se. Posudek vypracovala lékařka z Opavy, která za pouhé 3 hodiny určila že moje matka má jen trochu omezené kognitivní schopnosti s odvoláním na B. Šedého, který, přestože nejdříve mi soud doporučil, tak posléze prakticky řekl, že mi jde jen o peníze. Nikoho nezajímalo, jak se matka chová v kruhu rodiny, nikdo si nevyslechl ani mne, zetě, vnuky, sestru a pod. Výrok B. Šedého do soudního protokolu mě srazil na kolena a teprve teď, po 5 letech a dlouhé léčbě u jiného psychiatra, jsem schopna o těchto věcech znovu hovořit. Ano. šlo mi o peníze, ale o peníze pro mou matku, majetek její a restituce po prarodičích. A pokud cca 10 000 000 (slovy deset milionů) Kč je pro Dr. Šedého pakatel, tak pro mne tedy ne. Matka je dnes dementní ležák a za tyto peníze mohla mít perfektní starostlivost 24 hodin denně. Nemá. Odvolání u soudu jsem vzdala, po "podpoře" Dr. Šedého jsem už neměla sil. A pokud jsem před soudem díky mé matce zápasila s depresemi, tak teprve po "podpoře" B. Šedého jsem pochopila, co to skutečně obnáší.
Budete-li mít skutečný problém, tak od Dr. Šedého utíkejte, co vám nohy stačí. Nepodrží vás a vaše situace se jen zhorší.