Pionýrů 2242, Frýdek-Místek
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Nejlepší psychiatr kterého znám..
Moc mi pomáhá i když mu někdy pěkně piju nervy
Nikdy mě neodmítne

Umístění: jiné místo Jiný

Je to Pan.Doktor . Nejlepší psychiatr jakého znám Ještě jsem se nesetkal s takovým přístupem a ochotnou.Dekuji.V.Špaček

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora poprve . Trapi me nespavost , uzkosti . Byla sem v soku, sestricka velice mila, prijemna . Pan doktor velice přátelsky, mily, vtipný , působil velice dobrym dojmem. Nenacpe vas neurolem a neposle domu, jak to byva nekde zvykem. Snazi se najit východisko aby to nebylo zatez i pro telo , coz me take překvapilo, v minulosti mi ihned byly nasazeny antidepresiva na dlouhodobe uzivani k tomu neurol ci neco podobneho . Tohle je zas pro me uplne jina zkusenost . Pan doktor nepusobi jako typicky doktor , kde se ne vzdy cítíte prijemne. Tady pusobi spise jako kamarad , coz vas uvolni a nejste v napeti . Ordinace strasne prijemna, pekne udelana , urcite jsem rada ze jsem si vybrala tohoto lékaře a verim , ze se vse obrati k lepsimu . Jedine minus bylo hodinové cekani , ale musim rict, ze za to to stalo a nemela jsem s tim problem :) je pochopitelne, ze toho pan doktor ma hodne a nekdy to proste casove nevyjde :)

G
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Zhoršení tetanie a postraumatický syndrom

pan doktor Šedý je neuvěřitelný inteligentní lékař,člověk,lidský,vidí do člověka jak do zrcadla,hledala jsem takového lékaře půl roku a jsem štastna,že mě přijal jako pacientku.Vím,že mi pomůže,už ted je mi lépe.-Děkuji vesmíru,že mě na něho navedl.Karmen Lucenková

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Érycké nodní vzezření postsignum alterno

Pan doktor Šedý je opravdu kapacita,dbá na přítomno i na duchovno pacienta. Jeho dovednostem vévodí znalost latiny a proto je schopen dokonalé diagnostikovat a následně predikovat,každý sugces jedince spolehlivě ošetří a uznalost jeho osoby je natolik reálná že přinese pacientovy pocit prvotřídní peče. Nejde nepoukázat na příjemné prostředí ordinace kterému vévodí atributy jako je například kniha Jidyš či potenciograf.

Dobrý den, také se připojuji k diskusi na hodnocení přístupu lékaře pana Šedého. Je to nejlepší člověk na světě. Léčí mou dcerou z anorexie, dcera mu důvěřuje, má ho za vlastního otce, protože ten její nemá zájem o jedinou dceru, kterou má. Já jako matka miluji svou dceru nadevše a pan doktor dělá první poslední. Neznám lepšího doktora. Máme ho obě rády. Děkuji.

Pan doktor Šedý, je ten nejlepší lékař jakého jsem poznala a moc děkuji za všechno. Umí vyslechnout, poradit, podpořit, přidat radu....takových lékařů kdyby bylo co nejvíce.
Díky, díky - J. Lankočí

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Závada. Pana doktora znám z opačné strany než zdejší pisatelé. Já nejsem jeho klientem, naopak on je mým zákazníkem. Z lidského hlediska je skutečně fajn chlap a slušný člověk. Po shlédnutí a přečtení diskuze věřím, že i jako lékař je člověkem na pravém místě. Přeji Vám pane doktore hodně štěstí.

PS: Velice si vážím Vaší pomoci s mým otcem. Jsem Vaším dlužníkem. Věřím, že vše dobře dopadne. Mz.

Skvělý lékař, velice mi pomohl s velkými problémy. Neumím si přestavit, že by nebyl. Vytáhl mě z problémů do kterých mě dostala dr. Weimerová. Sestřička báječná, usměvavá a příjemná, umí zlepšit náladu. Komu se tato dvojice nelíbí je divný a ať jde k Weimerové, pozná "super lékařku a super péči" .Pan doktor má hromadu klientů, kteří jsou mu vděčni a velice si ho váží. Nikdy na něj nedám dopustit!