Adresa

Odborný lékař psychiatrie
Pionýrů 2242, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

77 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Je to člověk s velkým srdcem opravdu pomůže za každých okolností.Karel

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Opravdu by tento pan Doktor s velkým "D", měl dostat nějakou cenu za jeho neskutečně profesionální a empatické jednání. Nerve do mě neustále nějaké prášky (samozřejmě, nějaké dá, ale snaží se je co nejvíce omezit a vyřešit Váš daný problém), ale opravdu semnou probere vše, co mě trápí, je ochoten si na mě udělat i 20-30 min čas a vyslechnout mě, podpořit a hlavně pomoct !!! Neskutečně mi pomohl a stále pomáhá ve velice těžkých časech a období. Klobouk dolů.

Co mi ale vadí a za to dávám - , je to, že jelikož se nemusíte nijak objednávat (můžete si opravdu přijít, když potřebujete), tak čekáte v čekárně klidně i 2h. A pro lidi se sociální fobii je toto opravdu hodně nepříjemné, jelikož o malém prostoru tam je klidně i více, jak 10 lidí. ALE!!! Raději toto a tak úžasného doktora, než jen "sypače léků." :D :)

H
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Nejlepší psychiatr kterého znám..
Moc mi pomáhá i když mu někdy pěkně piju nervy
Nikdy mě neodmítne


V
Umístění: jiné místo Jiný

Je to Pan.Doktor . Nejlepší psychiatr jakého znám Ještě jsem se nesetkal s takovým přístupem a ochotnou.Dekuji.V.Špaček


M
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora poprve . Trapi me nespavost , uzkosti . Byla sem v soku, sestricka velice mila, prijemna . Pan doktor velice přátelsky, mily, vtipný , působil velice dobrym dojmem. Nenacpe vas neurolem a neposle domu, jak to byva nekde zvykem. Snazi se najit východisko aby to nebylo zatez i pro telo , coz me take překvapilo, v minulosti mi ihned byly nasazeny antidepresiva na dlouhodobe uzivani k tomu neurol ci neco podobneho . Tohle je zas pro me uplne jina zkusenost . Pan doktor nepusobi jako typicky doktor , kde se ne vzdy cítíte prijemne. Tady pusobi spise jako kamarad , coz vas uvolni a nejste v napeti . Ordinace strasne prijemna, pekne udelana , urcite jsem rada ze jsem si vybrala tohoto lékaře a verim , ze se vse obrati k lepsimu . Jedine minus bylo hodinové cekani , ale musim rict, ze za to to stalo a nemela jsem s tim problem :) je pochopitelne, ze toho pan doktor ma hodne a nekdy to proste casove nevyjde :)


G
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Zhoršení tetanie a postraumatický syndrom

pan doktor Šedý je neuvěřitelný inteligentní lékař,člověk,lidský,vidí do člověka jak do zrcadla,hledala jsem takového lékaře půl roku a jsem štastna,že mě přijal jako pacientku.Vím,že mi pomůže,už ted je mi lépe.-Děkuji vesmíru,že mě na něho navedl.Karmen Lucenková


Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Érycké nodní vzezření postsignum alterno

Pan doktor Šedý je opravdu kapacita,dbá na přítomno i na duchovno pacienta. Jeho dovednostem vévodí znalost latiny a proto je schopen dokonalé diagnostikovat a následně predikovat,každý sugces jedince spolehlivě ošetří a uznalost jeho osoby je natolik reálná že přinese pacientovy pocit prvotřídní peče. Nejde nepoukázat na příjemné prostředí ordinace kterému vévodí atributy jako je například kniha Jidyš či potenciograf.


T
Ověřený profil

Dobrý den, také se připojuji k diskusi na hodnocení přístupu lékaře pana Šedého. Je to nejlepší člověk na světě. Léčí mou dcerou z anorexie, dcera mu důvěřuje, má ho za vlastního otce, protože ten její nemá zájem o jedinou dceru, kterou má. Já jako matka miluji svou dceru nadevše a pan doktor dělá první poslední. Neznám lepšího doktora. Máme ho obě rády. Děkuji.


Ověřený profil

Pan doktor Šedý, je ten nejlepší lékař jakého jsem poznala a moc děkuji za všechno. Umí vyslechnout, poradit, podpořit, přidat radu....takových lékařů kdyby bylo co nejvíce.
Díky, díky - J. Lankočí


M
Ověřený profil

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Závada. Pana doktora znám z opačné strany než zdejší pisatelé. Já nejsem jeho klientem, naopak on je mým zákazníkem. Z lidského hlediska je skutečně fajn chlap a slušný člověk. Po shlédnutí a přečtení diskuze věřím, že i jako lékař je člověkem na pravém místě. Přeji Vám pane doktore hodně štěstí.

PS: Velice si vážím Vaší pomoci s mým otcem. Jsem Vaším dlužníkem. Věřím, že vše dobře dopadne. Mz.


Došlo k chybě, zkuste to znovu