Ord. praktického lékaře stomatologa
Tržní 508, Litvínov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pani doktorka je super, zase mám zubaře kam se nebojím chodit.

Půl mé rodiny paní doktorku velmi uznává a já jim věřím.
Já ovšem po dnešní návštěvě musím s velkým smutkem napsat, že jsem ještě nezažila tak neempatické chování od lékaře. Rozplakala mě nejen v ordinaci, ale ještě i na cestu domů.
Navíc při ošetření můžete zvedat ruku na signál bolesti, není to nic platné, je nutné to vydržet bez přestávky.
Závěrem- pokud jste zdraví, vřele paní doktorku doporučuji. Zub už nebolí:-). Pokud máte jiné zdravotní potíže, které se netýkají stomatologie, tak vězte, že jim lékařka neporozumí a nebude je brát v potaz.
Eva Grossová

Dobrý den, mohu jen potvrdit uvedené skutečnosti. I já patřím k těm co se bály vstoupit do zubní ordinace. Paní doktorka je velmi šikovná, citlivá, jak je uvedeno "má zlaté ruce" vysvětlí co bude dělat, zda s tím pacient souhlasí i já bych za paní doktorkou dojížděla kamkoliv. S úctou se klaním. Anna B.

Z dovolenim cituji vysse jiz uvedenou vetu ,ktera vystihuje muj nazor:

Po letech jsem našel zubaře, který mi dává zuby do pořádku a zjišťuji, že už se ani tolik nebojím usednout na křeslo. :o)

Josef F. Most

Paní doktorka je moc hodná a vždy dokáže dobře poradit a uklidnit před zákrokem. Při jejích zákrocích jsem nikdy nepociťoval takovou bolest jako u jiných stomatologů.

Po letech jsem našel zubaře, který mi dává zuby do pořádku a zjišťuji, že už se ani tolik nebojím usednout na křeslo. Chodíme sem celá rodina, včetně těch nejmenších a mohu jen doporučit.

Pí doktorka je velice šikovná a po celou dobu ( asi 25 let)jsem s její péčí o můj
stav problematického chrupu velmi spokojena, Jana Johnová