Praktický lékař pro dospělé
Kochova 2/1227, Havířov

Nejen že strávíte hodiny v čekárně, tak ale i pokud jdete s vážnějším případem, neuspějete s kvalitní léčbou. Paní doktorka spíše experimentuje a zahrává si tak mnohdy s životem svých pacientů. Takže pokud jdete s angínou, nebo jen chřipkou, pak ANO, tahle lékařka je pro Vás, pokud máte vážnější problém, doporučuji raději navštívit jiného odborníka.

pani doktorka Kolářová je velice milá,pozorná a pečlivá.Když k ni jdu, tak to už opravdu musí byt. Vždy pozorně vyslechne jake mam potíže a hlavně neléči pouze léky, ale tež vlídnym slovem. Také chvalím její sestřičku.Prostě obě, jsou skvělé ženy. Můžu jen doporučit Němcová

Jsem s paní doktorkou moc spokojená, chodím k ní málokdy, ale pokaždé mi věnuje dost času a je dost pečlivá a ano čeká se dlouho, což je problém, když člověk nevydrží chvíli na jednom místě:D prostě si vezmu s sebou časopis a jsem trpělivá, stojí to za to, i se sestrou jsou velmi ochotné.

Jsem s paní doktorkou velice spokojený. Vždy je vstřícná a její vyštření jsou, dle mého názoru, maximálně profesionální. Má velký přehled v oblasti medicíny i pochopení pro běžné situace v životě pacienta. Jak píší pacienti přede mnou, ani za nic bych ji nevyměnil. Doba čekání je někdy poměrně dlouhá, ale to jen utvrzuje v tom, že je každý pacient opravdu důkladně prošetřen.

Velice milá a příjemná pani doktorka.Zajímá se o pacienta s precízností nej, nej, nej profesionálky ve svém oboru. S tím čekáním v čekárně je to proto, protože má hodně pacientů a každý kdo ji poznal už jinou nechce.Určitě by lidem nevadilo ani to čekání, kdyby se nepředbíhalo. Myslím, že by to vyřešil automat na lístky jaké jsou ve spořitelnách nebo na větších poštách.

Paní doktorka - veliká spokojenost.Bohužel, pacient čeká velice dlouho v čekárně, neboť je tam "normální" předbíhání ...

Velmi dobrá..

S naší p. doktorkou jsem velmi spokojená, má lidský přístup a léčí né jen léky, ale i hezkým slovem. Nevyměnila bych jí za nic. Velké mínus u ní je, že se moc dlouho čeká u ní v čekárně...... Chtělo by tam zavést pořádník, aby nemocný člověk si byl jistý, že ho nikdo nepředbíhá, což se často stává, bohužel. Nechodím k p. doktorce často, ale když už jí navštívím, mám vážné důvody a vždy než přijdu na řadu musím prosedět v čekárně 3-4 hod.
Takže pokud mám zažívací problémy, tak si donesu domů i angínu, popř. chřipku........