Adres

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 94.....

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min (950 Kč)

Každé další ošetření - 50 min. (550 Kč)

Initial examination and treatment - 50 min. (950 Kč) + 3 Více

Any further treatment - 50 min. (550 Kč)

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Dne 1.10.2018 jsem byla na vyšetření u pana Borise Ljubčenka.
Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém, a pak se cíleně zaměřuje na co je třeba. Profesionální přístup. Pomohl od bolesti páteře.Jsem objednána na další vyšetření.
Ivana Lenártová

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest zad a léčba na doporučení

Dobrý den pane Ljubčenko. Včera jsem byla u Vás na doporučení od své sestry. Váš přístup a léčba jsou naprosto úžasné. Doporučuji všem, kteří mají bolesti zad, které vedou až ke křečím do nohou. Dnes je to den po návštěvě a už při stání ve frontě k pokladně nemám křeče v noze. Těším se na další léčbu, a cvičení, které opravdu hodně pomůže. Ještě jednou děkuji Radka Štrosová.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolesti zad

Výborný fyzioterapeut. Vyslechne potíže a hned je řeší. Byla jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit. Určitě se znova objednám

U
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví bolesti páteře a bolesti patní ostruhy

Pan Ljubčenko má naprosto profesionální přístup, individuální, empatický a dokáže poznat, co je pro danou zdravotní obtíž nejlepší řešení. Propojuje u mne ošetření elektrickými proudy, rázovou vlnou a masáž. Sama jsem masérka, ráda bych tedy vyjádřila velikou pochvalu a spokojenost, že u pana Ljubčenka jsou všechny masáže velice kvalitní, poctivé, přesně cílící na potřebnou oblast, po nichž je znatelná úleva. Jinak musím také pochválit, že ordinace je čistá, moderně zařízená a že jsem vždy ošetřovaná celou dobu mé návštěvy. Za sebe tedy ošetření v této ordinaci plně doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém, a pak se cíleně zaměřuje na co je třeba. Proffesionální přístup.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Diagnostika problémů se zády

Dobrý den, ráda bych zhodnotila dnešní nad míru příjemnou zkušenoust v ordinaci Borise Ljubčenka. Boris je velmi milá a usměvavá osobnost, plný energie a očividné lásky ke své profesi. V dnešní době neskutečně pozitivní přístup a velmi profesionální. Správný pohled na pacienta jako na holistický celek a ne soubor kostí, svalů a uponků. Při mém vstupním vyšetření pan doktor nemohl bez rentgenu udělat kompletní diagnostiku a také si proto nežádal žádný honorář za 30 minut své práce, což se mě v soukromé ordinaci zatím nikdy nestalo. Prostě pan Boris je osoba na svém místě, práce ho těší a je to také vidět ve spokojenosti jeho pacientů. Věřím, že příjde na kloub mému problému. Moc díky. Šárka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris je suverene nejschopnejsi fyzioterapeut u ktereho jsem kdy byla - a navstivila jsem jich uz opravdu hodne - a navic je neuveritelne prijemny.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min+poradil a ukázal východisko

Pan Doktor Ljubčenko je velmi profesionální i bez rentgenu poznal o co se jedná, poradil mi velmi dobře, určitě se budu vracet, konečně někdo po tolika létech mi dal naději že i můj problém může být vyřešen. Velmi doporučuji

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Ljubčenko se choval velmi profesionálně... Po základní konzultaci přešel k samotnému zjištění pohmatem... Následně mi bylo vysvětleno jak správně cvičit a věřím, že bude můj zdravotní problém vyřešen :-D...

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S první návštěvou jsem spokojen, byl mi doporučen plán léčby a pan Ljubčenko jako jediný ze všech fyzioterapeutů u kterých jsem kdy byl ( a nikdy to nepomohlo), vidí příčinu bolesti zad jinde než ostatní, což je pro mne pozitivní.

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Initial examination and treatment - 50 min.

950 Kč

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Any further treatment - 50 min.

550 Kč

Dne 1.10.2018 jsem byla na vyšetření u pana Borise Ljubčenka.
Ivana Lenártová

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků