Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma Služba zdarma

Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie) - 50 min. • 700 Kč

Konzultace online • 490 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

English version follows after Czech one. NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936. Prosím všechny, kteří jsou nachla...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

490 Kč

Online video konzultace - 50 min.

Ostatní služby

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Parkování v areále zdarma

Služba zdarma

700 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Každá návštěva u tohoto fyzioterapeuta mě významně snížuje moje bolesti .
Jeho přístup k pacientovi považuji za velmi dobrý.

U tohoto specialisty oceňuji komplexní přístup k řešení mého zdravotního problému. Používá moderní přístroje (laser,...) a k tomu fantasticky masíruje! Je velmi milý a maximálně se snaží pomoci. A naučil mě jeden výborný cvik na páteř :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie) - 50 min.

Po první návštěvě, pan doktor lokalizoval zdroje , problému. Velmi příjemný přístup ! Způsob komunikace , parada.

Vynikajici. Empaticky a velmi schopny fyzioterapeut, jehoz cilem je pomoci. Velmi dobre diagnostikoval problem, terapie pomihla.

Příjemný, ochotný a hlavně odborník. Přišel na problém, který zatím nikoho nenapadlo prověřit. Určitě doporučuji.

K Borisovi chodím už delší dobu a při každé návštěvě mi Boris velmi pomůže. Mockrát děkuji za Vaši profesionální péči a přístup!

Velmi sympatický fyzioterapeut, velký odborník, příjemná návštěva, jsem ráda, že jsem ho navštívila na doporučení mých známých, kterým opravdu pomohl a vyřešil letitý problém.

Boris je profesionální fyzioterapeut, který má obrovské zkušenosti. Opravdu mistr svého oboru. Přátelské jednání a vystupování. Problém v oblasti zad okamžitě identifikoval a účinně odstranil. Maximální spokojenost!!!

skvele,povzbuzujici a profesionalni,doporucuji,prijdeme pristi tyden a potom zase,terminy jsou fakt naslapane

Nejlepší fyzioterapeut, jakého jsem poznal. Vstřícný, vše vysvětlí, je precizní, ale to nejdůležitější je, že mi opravdu pomohl po tom, co jsem vyzkoušel mnoho jiných. Už jsme u něj celá rodina.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků