Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Další dostupný termín:

Initial examination and treatment - 50 min. • 950 Kč +3 Více

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min • 950 Kč

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Any further treatment - 50 min.

550 Kč

Free parking

Dozvědět se více

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Initial examination and treatment - 50 min.

950 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Parkování v areále zdarma

Dozvědět se více

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

950 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest krční páteře

Byl jsem u pana fyzioterapeuta na vstupní prohlídce a jsem velmi spokojen. Příjemný, vstřícný, oboru znalý a šikovný. Určitě doporučuji.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest zad, páteře, stres,..

Na základě velké spokojenosti me maminky a sestry s fyzioterapeutem, který jim pomohl od bolesti a problémů, jsem pana Ljubcenka též navstivila se zatuhlym krkem a bolesti zad. Musím říct, že je to opravdu profesionál s velmi lidským přístupem k pacientovi, po jeho návštěvě se mi ulevilo, doporučil cviky na doma i vhodnou medikaci. Doporučuji!

C
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví bolavá záda

profesionální přístup, rychlá identifikace problému, spoustu rad jak problém řešit, naprostá spokojenost!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo

Perfektní, profesionální a hlavně lidský přístup. Doporučuji všem. Jsem po operaci ploténky a další mám vyhřezlou. Pomohl mi a těším se na další návštěvu.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

u borise jsem byl již před dvěma lety a když mě letos začlo "bolet v bedrech" znovu jsem ho vyhledal. za mě naprostá spokojenost. individuální přístup, velice příjemný, nemám co bych vytkl. moc děkuju :) jarda malina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Pan fyzioterapeut má profesionalni pristup a věnuje se pacientovi
plně.Prostredi velice čiste.Není,co vytknout.Jenom musím jeste
pockat ,jestli mi jeho terapie pomuze.
Pesakova

Umístění: jiné místo Silné bolesti zad

Byla jsem zde na první návštěvě. Přístup pana Ljubčenko byl velice profesionální a hlavně přívětivý a milý. Jsem již objednána na další návštěvu. Celkově jsem velice spokojená. Klímová Jitka

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Chronicke bolesti zad

Byla to moje prvni navsteva, ale i tak nemam co vytknout. Mame uz jasny plan lecby a snad to zabere :)

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví léčba patních ostruh

Odbornost, vstřícnost, konzultace a především účinná léčba v rámci mých individuálních dispozic. Pan doktor je opravdovým specialistou ve svém oboru, navíc má radost, muže-li pacientovi pomoci. Při první návštěvě jsem téměř nemohla chodit, byla jsem fyzicky i psychicky "zdevastovaná". Po cílené léčbě: CHODÍM A TĚŠÍM SE NA DOVOLENOU! Děkuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest zad

Skvělé ošetření a uvolnění ztuhlých svalů. S návštěvou u pana Ljubčenka jsem velmi spokojena. Na závěr mi doporučil jak předcházet bolesti zad.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků