Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma Hrazeno pojišťovnou

Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování) - 50 min. • 700 Kč

Konzultace online • 490 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

English version follows after Czech one. NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936. Prosím všechny, kteří jsou nachla...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

490 Kč

Online video konzultace - 50 min.

Ostatní služby

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Parkování v areále zdarma

Hrazeno pojišťovnou

700 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování) - 50 min.

p.Ljubčenko má perfektní přístup, důsledná covidová opatření v ordinaci, snaha pomoci s problémem, aplikace terapie

Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mohu jen doporučit.

Byla jsem spokojená, vše mi bylo vysvětleno jasně, léčba byla příjemná, nic proti vůli, empatický lékař.

Doporučuji. Velmi spokojeným pacientem byl syn -15 let, kterého trápily bolesti v oblasti bederní páteře. Hned při návštěvě se podařilo odhalit příčinu bolesti, z návštěvy syn odcházel bez bolesti s doporučením na účinné cviky. Dodržování doporučení je již na nás, pan Ljubčenko je velmi schopný, ochotný a milý, snaží se odhalit příčinu a neřeší pouze následek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Prostě nejlepšívždy pomůženaprostá spokojenost komunikace naprosto užastná.Hezké čistý prostředí

Zájem o můj problém s následným řešením
,pomoc při jiné záležitosti pohybového aparátu,která mě také tíží a vše v návaznosti na jednu návštěvu.Děkuji

Vše perfektní ,pan fyzioterapeut Boris, je naprosto úžasný. Uleví od bolesti, vše dopodrobna vysvětlí. Pomáhá, léčí. Za mě TOP. Neměnila bych

Pan Ljubčenko mi velmi pomohl s mým ramenem. Poprvě jsem u něj byl před více než 2 lety, kdy mě pravidelně (více než 6 let) zlobilo vyskakující rameno z kloubu.. Zlepšení po několika návštěvách bylo takové, že rameno již téměř nebolí a hybnost se "zněkolikanásobila". Teď už chodím jen pravidelně jednou za čtvrt roku "pro udržení" současného stavu (kdy téměř nevím, o tom, že mi rameno někdy vyskakovalo). Za celou dobu jsem byl se vším nadmíru spokojen a nemám jediné negativum.

Vše Super. Pan doktor je velice šikovný. Velká spokojenost. Určitě se u něho zastavím na další návštěvu.

S navstevou jsem byl spokojeny . Pece perfektni prostredi prijemme. Mohu jen doporucit. Celkova spokojenost.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků