Božetěchova 102A, Brno-Královo Pole, Brno

Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936.
1600 hodin praxe v rámci výuky a celkem 15 let zkušeností v oboru
...

• Napřímení krční lordózy
  • Onemocnění krycích destiček obratlů (MODIC)
  • Syndrom zmrzlého ramene

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Božetěchova 102A, Brno

Ostatní služby

Božetěchova 102A, Brno

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Pána Borisa môžem odporučiť na 100%. 06/21 mi neurológ diagnostikoval extrémny výhřez plotynky. Dostala som infúzie, rehabky v štátnom zariadení moj stav sa len zhoršoval. 3x som absolvovala PRT. Bola som v koncoch, nevedela som sa hýbať, bola som ohnutá vpred a v pravej nohe som nehýbala prstami. Objednala som sa k pánovi Borisovi. Začali sme liečbu, ktorá bola bolestivá, ale môja dôvera k pánovi a ten chtíč sa vyhnúť operácii, ktorá ma čakala bol silnejší. 4x do mesiaca som tuto oridináciu navštevovala po dobu 6 mesiacov, naša spolupráca nekončí, ale je to rok čo som prvý krát do ordinácie vstúpila. Pán Ljubčenko ma postavil na nohy, vyliečil a zachránil ma od operácie vyhřezlej plotýnky. Moj neurológ, ktory bol roky primár neurologického oddelenia ÚVN taký progres a zmenu za svoju kariéru nezažil. Neváhajte, pán Ljubčenko pomôže aj Vám, môže to byť dlhá a tŕnistá cesta, ale výsledok stojí za to. Mňa zachránil, verím, že nájde riešenie a zachráni aj Vás!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup pana Ljubčenka je opravdu vynikající a jeho léčba efektivní. Je vidět, že ho jeho obor zajímá, nad problémem přemýšlí a neřeší jen následek, ale hledá i příčinu a poradí, jak se vyhnout případnému opakovaní, nebo vzniku dalších potíží.

Mám prasklou ploténku a přišla jsem s takovou bolestí, že jsem si nebyla schopná ani sednout. Odcházela jsem s úlevou a během několika týdnů pravidelných návštěv, dodržení rad a doporučení jsem mohla opět normálně fungovat. Od té doby chodím preventivně a kdykoliv se objeví nějaký problém s pohybovým aparátem, pan Ljubčenko mi vždy pomůže.

Děkuji, kéž by všichni dělali svoji práci tak dobře a ještě s takovým zápalem

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní servis, vyšetření. I způsob léčby.
Nejrychlejší a nejefektivnější způsob jak zase fungovat.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Jiný

Neprofesionální přístup.
Byla jsem u tohoto specialisty s bolesti v krční páteří, pan doktor se ze své židli ani nezvednul, jen poslouchal a hrál si se svým malým pejskem. Bylo vidět, ze o mě nemá žádný zájem a chtěl to co nejdříve ukončit. Poslal mě na rentgen a byl konec.
To, ze pan doktor má 327 jen pozitivních recenzi už samo o sobě je velmi podezrive, ale pravé toto na mě zapůsobila, a právě proto jsem se k němu objednala. No, nemám co dodat, nejhorší přístup, se kterým jsem se setkala.

Dobrý den.
A.D 1: pejsek byl 28.5.-1.6. hospitalizován na klinice Jaggy Praha pro míšní infarkt a ochrnutí na obě zadní nohy. Neurochirurgem stanovena 3 měsíční intenzivní rehabilitace 10x denně, a nejdou vyloučit trvalé následky
A.D 2: Neprofesionální a podezřelé by bylo, kdybych se nechal zlákat vidinou zisku peněz za první návštěvu a souhlasil s Vaší prosbou o manuální stanovení posunuté ploténky a pokus o její zpětné “nahození”.

Zdraví blfyzio

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování, baňkování) - 50 min.

U pana Borise jsem byla s krční páteří a hucenim v uchu. Musím říct,že už po první návštěvě se cítím mnohem lépe. Vse mi bylo řádně vysvětleno, líbí se mi přístup k řešení problémů a snaha pomoct. Určitě muzu jen doporučit :-)

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice empatický a ochotný pán Ljubčenko, opravdu člověk na pravém místě a je vidět že práci má rád. Po 3. měsících jsem opět viděl a cítil jak moje prsty mají snahu fungovat. Nádherný pocit i metoda zcela odlišná od běžných RHB. Doktoři my doporučily operaci ale ještě jsem vyzkoušel tuhle metodu, kde my vše jasně a zřetelně pán Ljubčenko všechno krásně vysvětlil. Teď už jen být trpělivý a pevně věřím že vše bude zase v pořádku a jak má být. Jedná se o zánět pod pravou lopatkou s následkem ochrnutí malíčků. Děkuji velice tomu to šikovnému pánovi Ljubčenkovi a přeji mu pevné zdraví a hodně úspěchu jak v osobním tak i v pracovním životě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy,když měl někdo z rodiny problém buď s krční, bederní páteří nebo kolenem, vždy nám pan Ljubčenko pomohl, já jsem přes dva roky měla problém s bederní páteří,chodila jsem po rehabilitacích, masážích, byla jsem na miniinvazivním endoskopickém zákroku, dostala spoustu injekcí a opichů a stále bolesti přetrvávaly,pak jsem náhodou objevila pana Ljubčenka a po několika návštěvách mám bolesti pouze občas a mírné,jsem mu vděčná a můžu ho jedině doporučit. Má o pacienta zájem a snaží se pomoc, navíc je milý a sympatický. A že je opravdu dobrý, svědčí i to, že má neustále plno. Takže od naší rodiny a známých, kteří u něj byli, má spoustu hvězdiček.*************Jitka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tento lékař je vstřícný a profesionální. Ochotně odpovídá na vaše otázky. Je trpělivý a projevuje porozumění. A také je vidět jeho upřímný zájem pomáhat a řešit problém. A výsledky jeho práce jsou zřejmé. Obrátila jsem se na něj s vážným a bolestivým problémem s ramenem, který trval několik měsíců. V tuto chvíli dochází k výrazným zlepšením, více než na polovinu!
Samozřejmě že doporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám velké problémy s ramenem a lopatkou,bolesti a p.fyzioterapeut mi začal pomáhat od bolesti.Díky!!
Laskavě mi vysvětlil cviky a další terapii,velmi profesionální a empatický přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý přístup. Jsem z první návštěvy nadšená. Je vidět, že pan fyzioteraput má svojí práci rád a opravdu se snaží pomoci. Určitě doporučuji.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Dobry den,
chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936.
1600 hodin praxe v rámci výuky a celkem 15 let zkušeností v oboru
...

• Napřímení krční lordózy
  • Onemocnění krycích destiček obratlů (MODIC)
  • Syndrom zmrzlého ramene

Ukončené školy

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více