Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936.
1600 hodin praxe v rámci výuky a celkem 15 let zkušeností v oboru
...

• Napřímení krční lordózy
  • Onemocnění krycích destiček obratlů (MODIC)
  • Syndrom zmrzlého ramene

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Ostatní služby

700 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování, baňkování) - 50 min.

Pan doktor je velice vstřícný, všechno srozumitelně vysvětluje, a pozorně naslouchá . Je vidět že specialista na svým místě a miluje svoji práci což je v dnešní době vzácnost. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po 20let konečně fyzioterapeut, který mi pomohl s bolestmi od degenerativních změn L5-S1 a výhřezem indikovanych k operaci. Laser, razová vlna, skvělé masáže, účinné cvičení - bolest minimální a operace zatím odložena na neurčito...!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Velmi skvělý a profesionální přístup, doktor Vám řekne pravdu a v detailu popíše způsob léčby, řekne co je pro vás nejvíc vhodné a účinné. Domu dostanete podrobné doporučení pro zlepšení výsledku;)
Naprostá spokojenost!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojenost, vstřícnost, ochota pomoci.
Profesionální fyzioterapeut, konzultace, poté ověření pomocí pohybových testů. Následně návrh dalšího postupu.
Spokojenost veliká

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající lékař, který se problémům věnuje a řeší je. Vysvětluje přesně, co dělá. Vysvětluje příčiny bolesti! Svět by byl mnohem lepší, kdyby všichni lékaři byli takoví!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super, vrátil mě zpět do života, významně po první návštěvě ulevil mé bolesti. Jinam už nejdu. Doporučuji,

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Odborný posudek, účinná léčba, příjemné vystupování a jednání s klientem.
Rád se vrátím, především však kvůli spokojenosti s léčbou!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

je to odbornik, snazi sa pomoct co je super, pouziva aj razovu vlnu, tejpy, ukaze
cviky, poradi co dal....

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pána Borisa môžem odporučiť na 100%. 06/21 mi neurológ diagnostikoval extrémny výhřez plotynky. Dostala som infúzie, rehabky v štátnom zariadení moj stav sa len zhoršoval. 3x som absolvovala PRT. Bola som v koncoch, nevedela som sa hýbať, bola som ohnutá vpred a v pravej nohe som nehýbala prstami. Objednala som sa k pánovi Borisovi. Začali sme liečbu, ktorá bola bolestivá, ale môja dôvera k pánovi a ten chtíč sa vyhnúť operácii, ktorá ma čakala bol silnejší. 4x do mesiaca som tuto oridináciu navštevovala po dobu 6 mesiacov, naša spolupráca nekončí, ale je to rok čo som prvý krát do ordinácie vstúpila. Pán Ljubčenko ma postavil na nohy, vyliečil a zachránil ma od operácie vyhřezlej plotýnky. Moj neurológ, ktory bol roky primár neurologického oddelenia ÚVN taký progres a zmenu za svoju kariéru nezažil. Neváhajte, pán Ljubčenko pomôže aj Vám, môže to byť dlhá a tŕnistá cesta, ale výsledok stojí za to. Mňa zachránil, verím, že nájde riešenie a zachráni aj Vás!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup pana Ljubčenka je opravdu vynikající a jeho léčba efektivní. Je vidět, že ho jeho obor zajímá, nad problémem přemýšlí a neřeší jen následek, ale hledá i příčinu a poradí, jak se vyhnout případnému opakovaní, nebo vzniku dalších potíží.

Mám prasklou ploténku a přišla jsem s takovou bolestí, že jsem si nebyla schopná ani sednout. Odcházela jsem s úlevou a během několika týdnů pravidelných návštěv, dodržení rad a doporučení jsem mohla opět normálně fungovat. Od té doby chodím preventivně a kdykoliv se objeví nějaký problém s pohybovým aparátem, pan Ljubčenko mi vždy pomůže.

Děkuji, kéž by všichni dělali svoji práci tak dobře a ještě s takovým zápalem

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

Dobry den,
chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936.
1600 hodin praxe v rámci výuky a celkem 15 let zkušeností v oboru
...

• Napřímení krční lordózy
  • Onemocnění krycích destiček obratlů (MODIC)
  • Syndrom zmrzlého ramene

Ukončené školy

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více