Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma Hrazeno pojišťovnou

Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování) - 50 min. • 700 Kč

Konzultace online • 490 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

English version follows after Czech one. NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936. Prosím všechny, kteří jsou nachla...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

490 Kč

Online video konzultace - 50 min.

Ostatní služby

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Parkování v areále zdarma

Hrazeno pojišťovnou

700 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Pan Ljubčenko, DiS. je úžasný. Jsem skutečně spokojená s jeho přístupem a pomocí. Je profesionál, empatický a velmi příjemný člověk.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování) - 50 min.

po první návštěvě musím říct, že kladné recenze nelhaly, konečně fyzioterapeut, který řeší věci komplexně a se zájmem o klienta, velmi milý, vše vysvětlí a o problému přemýšlí, jeho přístup mne velmi povzbudil a věřím, že jednou bude lépe

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Byla jsem velice spokojena s odbornou pomoci a vysvětlením .Je výborný a pomohl mi od bolesti.Doporucuji

Opakovalo se zejména ošetření bolavé páteře. Pozitivně hodnotím zejména zaměření na bolavá místa. Po rehabilitaci se cítm podstatně lépe.

Pan Ljubčenko mi jako fyzioterapeut naprosto vyhovuje. Je milý, empatický, důsledný a o problému do detailu přemýšlí. Nejdřív vás vyslechne, doptá se a pak vyšetří. Pak doporučí co je potřeba a do detailu vysvětlí. Vše probíhá naprosto na pohodu a člověk se cítí příjemně. Je vidět, že ho práce baví a ví, co dělá. Dnes jsem byla poprvé, a moje pocity jsou velmi kladné. Jsem zvědavá, jak jeho doporučení zafungují a budu se těšit na další návštěvu.

Pan Boris Ljubčenko je specialista ve svém oboru.Všem doporučuji, perfektní pomoc při bolestech.Vše vysvětleno do detailu. Moc děkuji

Úžasný přístup k pacientovi,kdy vzbudí v pacientovi pocit klidu,pocit že nezdržuje, neobtěžuje.Urcite chci pokračovat.

O

Velmi příjemný a lidský přístup s velkou ochotou pomoci a poradit.
“Zlaté ručičky”, které přesně vědí, kde se ukrývá příčina bolesti.
Tyto návštěvy mi byly velmi nápomocny a budu chodit dále i preventivně.
Jednička ve svém oboru!

Chodím k panu Ljubčenkovi už dlouhá léta a je perfektní profesionál, vždy pomůže a poradí. Pomohl mi před lety najít příčinu chronických bolestí loktů, povolit chronicky zatuhlá záda a nedávno dokonce identifikovat drobný úraz obratle. Jako sportovkyně oceňuji nejen to, že umí téměř okamžitě ulevit od bolesti, ale poradit i velmi konkrétní kompenzační cvičení. Vřele doporučuji!

Vzdy pomůže , pomohl mi pokaždé . Muzu jen doporučit . Vi co děla a hodne poradi .Nejlepsi fizioterapevt .

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků