Boris Ljubčenko DiS.

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

192 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 1 579 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Každé další ošetření - 50 min. 550 Kč
    Any further treatment - 50 min. 550 Kč
    Free parking

Hodnocení pacientů

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Bolesti zad

Výborný fyzioterapeut. Vyslechne potíže a hned je řeší. Byla jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit. Určitě se znova objednám

• U
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: bolesti páteře a bolesti patní ostruhy

Pan Ljubčenko má naprosto profesionální přístup, individuální, empatický a dokáže poznat, co je pro danou zdravotní obtíž nejlepší řešení. Propojuje u mne ošetření elektrickými proudy, rázovou vlnou a masáž. Sama jsem masérka, ráda bych tedy vyjádřila velikou pochvalu a spokojenost, že u pana Ljubčenka jsou všechny masáže velice kvalitní, poctivé, přesně cílící na potřebnou oblast, po nichž je znatelná úleva. Jinak musím také pochválit, že ordinace je čistá, moderně zařízená a že jsem vždy ošetřovaná celou dobu mé návštěvy. Za sebe tedy ošetření v této ordinaci plně doporučuji.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém, a pak se cíleně zaměřuje na co je třeba. Proffesionální přístup.

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Diagnostika problémů se zády

Dobrý den, ráda bych zhodnotila dnešní nad míru příjemnou zkušenoust v ordinaci Borise Ljubčenka. Boris je velmi milá a usměvavá osobnost, plný energie a očividné lásky ke své profesi. V dnešní době neskutečně pozitivní přístup a velmi profesionální. Správný pohled na pacienta jako na holistický celek a ne soubor kostí, svalů a uponků. Při mém vstupním vyšetření pan doktor nemohl bez rentgenu udělat kompletní diagnostiku a také si proto nežádal žádný honorář za 30 minut své práce, což se mě v soukromé ordinaci zatím nikdy nestalo. Prostě pan Boris je osoba na svém místě, práce ho těší a je to také vidět ve spokojenosti jeho pacientů. Věřím, že příjde na kloub mému problému. Moc díky. Šárka

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris je suverene nejschopnejsi fyzioterapeut u ktereho jsem kdy byla - a navstivila jsem jich uz opravdu hodne - a navic je neuveritelne prijemny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min+poradil a ukázal východisko

Pan Doktor Ljubčenko je velmi profesionální i bez rentgenu poznal o co se jedná, poradil mi velmi dobře, určitě se budu vracet, konečně někdo po tolika létech mi dal naději že i můj problém může být vyřešen. Velmi doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Ljubčenko se choval velmi profesionálně... Po základní konzultaci přešel k samotnému zjištění pohmatem... Následně mi bylo vysvětleno jak správně cvičit a věřím, že bude můj zdravotní problém vyřešen :-D...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S první návštěvou jsem spokojen, byl mi doporučen plán léčby a pan Ljubčenko jako jediný ze všech fyzioterapeutů u kterých jsem kdy byl ( a nikdy to nepomohlo), vidí příčinu bolesti zad jinde než ostatní, což je pro mne pozitivní.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Boris je skvely odbornik, ktory sa zaobera problemom komplexne. U problemu s ramenom mi ponapraval i zada a před nastavenim liecby si vyziadal i zdravotnu dokumentaciu a snímky. Rada sa k nemu budem vracat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Rameno - chronická bolest, velmi omezená hybnost

Listopad 17: Přišla jsem před několika týdny s již chronickou bolestí a velmi omezenou pohyblivostí ramene (bránící i oblékání, česání apod.) Byla jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, již po prvním ošetření citelné zlepšení. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma a samozřejmě se objednala k další spolupráci. Přes přetrvávající bolest, která znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce pan Ljubčenko vkládá. Za naprosto unikátní považuji míru zájmu, empatie a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici pacienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokrok a úlevu. Vždy jiná kombinace manuálních technik, masáže, předvedení jednoduchých cviků a přístrojového ošetření včetně rázové vlny, to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase. Jinde dříve vyslechnuté velmi negativní prognózy už vůbec neberu vážně. AKTUALIZACE květen 18: rameno bylo už po pěti měsících pravidelné péče a domácího cvičení na 100% v pořádku, plný rozsah pohybu obnoven bez operace, obstřiků a prášků. Bez omezení zvládám i vysokou zátěž při sportovních akcích. Moc děkuji a rozhodně doporučuji.

Dotazy od pacientů (61)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• English version follows after Czech one.

Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
    Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
    Od roku 2013 do roku 2017 byl zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
    V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
    Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

About the Physiotherapist:
    In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
    From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
    Since 2013 - 2017 he was working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
    In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
    Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

• fyzioterapeut