Tento specialista nabízí online konzultace

Pokud je to možné, poraďte se s tímto specialistou online. Získejte pomoc bezpečným způsobem, kdykoliv ji budete potřebovat.

Jak to funguje?

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 94.....

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma Služba zdarma

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min. • 700 Kč

Konzultace online • 490 Kč

Přijímám: dospělí
774 94.....

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

490 Kč

Online video konzultace - 50 min.

Ostatní služby

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Parkování v areále zdarma

Služba zdarma

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min.

700 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Pan Ljubčenko je opravdu velký profesionál, než se do čehokoliv pustí, tak se pečlivě vyptá, udělá všechny možné testy a poté se pustí do procedury. Poradí jak se chovat a co dělat a nedělat i mimo ordinaci. Má perfektní přátelský přístup, opravdu chce pomoct. Nejdůležitější pro mě bylo ale to, že mi opravdu pomohl a kolena již nebolí (to vše po důsledném dodržování všech doporučení), jsme se ženou maximálně spokojení a budeme dále doporučovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min.

Profesionalni a prijemny pristup, komplexni znalost problematiky, doporuceni lecby a cviku. Velka spokojenost.

Super přístup, jednání na rovinu, dobré rady směřující k dlouhodobé nápravě problému. Když bude potřeba, určitě nebudu hledat jiného fyzioterapeuta, vše s absolutní spokojeností.

Jako poprvé, i dnes jsem odcházela nesmírně spokojená. Na fyzio jedině sem, i kdybych měla přijet přes celou republiku. Přístup k pacientovi, jaký jsem nikde nezažila. A znatelná úleva již v ordinaci. Moc děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Opravdu skvělý a lidský přístup, během konzultace mi bylo podáno dost užitečných rad a vysvětleno, jak dále postupovat, abychom problém vyřešili.

Nestává se mi to často, ale nemám slov. Tak čistých, milých a příjemných lidí, jako je pan Ljubčenko, by na planetě mělo být o hodně víc a pak by svět vypadal úplně jinak :-). Při vyšetření jsme si krásně popovídali a bylo mi skoro až líto, že se u mě nenašlo nic víc než trochu zatuhlá šíje, kterou si můžu sama protahovat, takže další návštěva nebude zatím třeba. Pana Ljubčenka rozhodně doporučuji všem především kvůli jeho lidskému přístupu, svoji práci miluje a dělá ji s plným nasazením a je to znát. Takhle příjemnou návštěvu zdravotnického zařízení jsem asi v životě nezažila :-) Panu Ljubčenkovi přeji mnoho štěstí a dalších spokojených klientů.

Jako vždy skvělá péče! Empatický fyzioterapeut s mnohaletými zkušenostmi je prostě nejlepší! Pokud máte problémy se svým tělem neváhejte se něj obrátit! Vřele doporučuji! Moc Vám Borisi děkuji!

Pan Ljubčenko je příjemný, empatický a komunikativní profesionál, vyslechl si, co mě trápí, zkontroloval MRI a doporučil další postup léčby výhřezu ploténky. Dále nalezl problém na hrudníku, bránící dýchání a odstranil ho kombinací různých procedur a masáží. Odcházel jsem s radostí z obnovení dýchání a těším se má další návštěvu.

Počet znaků nestačí k tomu abych popsal a vyjádřil jak vděčný mu jsem. Doktoři mi nepomohli s mojí bolesti krční páteře ,injekce nepomohli a předepsali tuny prášku a k ničemu.Nespal jsem několik dní a bolesti byli příšerné.Nahodou jsem narazil na tohoto pána doktora a i když jsem mu ze začátku nevěřil ihned po vstupu mě přesvědčil že je to odborník.Ihned věděl kde mám problém ihned začal s léčbou a odcházel jsem od něho s úsměvem po několika dnech bolesti poprvé ....Jsem Vám velkým dlužníkem a doporučím Vás všude kde to jen jde.Diky díky díky!

Velmi si cením osobního přístupu, vřelé atmosféry a profesionální péče! Jde vidět, že má svou práci rád. Děkuji a po předešlých jiných zkušenostech, s radostí doporučuji!

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků