Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Initial examination and treatment - 50 min. • 950 Kč +3 Více

Any further treatment - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Akutní bolest zad a pravé nohy při chůzi a ležení

Velice seriózní přístup. Pan Ljubčenko se mi věnoval celý určený čas. Pracoval se zájmem, měla jsem příjemný pocit, že ho mé problémy opravdu zajímají a chce mi pomoci je vyřešit.Dal mi mnohá doporučení pro domácí péči a plánované další návštěvy.Přesně dodržel čas mého objednání, v danou hodinu se otevřely dveře a byla jsem pozvaná do ordinace. Byla jsem moc spokojena, chtěla bych dále spolupracovat..

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví fyzioterapie

Pan Boris Ljubčenko je vynikající fyzioterapeut. Je velmi empatický a přitom profesionální. Dokáže vidět souvislosti. Jedna triviální rada mi velmi usnadnila pohyb v práci. Od nikoho z terapeutů a doktorů předtím jsem to neslyšela až pan Ljubčenko mi to poradil a velmi mi usnadnil život. Jeho přístroje, masáže a cvičení pomáhají ve velmi krátké době. Moc děkuji a doporučuji ostatním.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest krcni patere

Pana Ljubcenka jsem navstivil kvuli bolestem krci patere. Byl jsem v podobnem nepriznivem stavu pres 3 tydny. Postupne se zacina stav lepsit. Velmi cenim ochotu a spoustu rad, ktere jsem dostal. Ještě nejsem z bolesti venku, ale uz ted mohu potvrdit vyborne recenze. Je skutecne poznat ze panu Ljubcenkovi nejde v prve rade o to "naplnit terminy", ale predevsim o vas zdravotni stav. Díky za skvelou zkusenost.

Pana Ljubcenka jsem navstivil kvuli bolestem krci patere. Byl jsem v podobnem nepriznivem stavu pres 3 tydny. Postupne se zacina stav lepsit. Velmi cenim ochotu a spoustu rad ktere jsem dostal. Ještě nejsem z bolesti venku, ale uz ted mohu potvrdit vyborne recenze. Je skutecne poznat ze panu Ljubcenkovi nejde v prve rade o to "naplnit terminy", ale predevsim o vas zdravotni stav. Díky za skvelou zkusenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví bolest sedacího nervu

Byla to má první návštěva a jsem velice spokojená. Právě pana Ljubčenka doporučuji mému příteli, který marně hledá dobrého fyzioterapeuta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Doporučuji! Po třech letech mi někdo dokázal říct, proč mi nepříjemně brni u lopatky a okamžitě věděl co dělat. Byla jsem u pěti doktorů a nikdo tuto "banalitu" nerozpoznal, až pan Ljubčenko. Tímto mu děkuji a těším se na další návštěvu, vím, že budu v té nejlepší péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest krční páteře

Po návštěvě bolest ustoupila a opět se mi ulevilo. Pomohl, jako vždy. Sympatický profík. Všem návštěvu vřele doporučuji. Ať už jako prevenci nebo při řešení nějakého problému.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví 2 roky trvajuce parestesie v dk

Pan fyzioterapeut,sa zameral na nohy kde zistil ze mam ploche nohy, bol som u neurologov fyzio ani jeden s nich sa na to nezameral,pred kazdym vysetrenim povedal co ma caka jak to bude prebiehat,Cakam na dalsie vysetrenie, na kolko som bol len na vstupnom. Zatial prijemny dojem.

Byla jsem na první návštěvě. Vše proběhlo v klidu. Jsem spokojená a objednala jsem dalčší návštěvu u fyzioterapeuta.
Šemberová E.

Prima navsteva. Profesne i lidsky prijemny pristup, bez zbytecnych dlouhych povidanek, ale zcela presne vystizna vysvetleni. Rozhodne doporucuji!!! VK

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Každé další ošetření - 50 min.

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Initial examination and treatment - 50 min.

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Any further treatment - 50 min.

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví fyzioterapie

Šemberová E.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků