COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Online konzultace

Začněte léčbu nebo v ní pokračujte bezpečným a efektivním způsobem, aniž byste opustili svůj domov.

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 94.....

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma Služba zdarma

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min. • 700 Kč

Konzultace online • 490 Kč

Přijímám: dospělí
774 94.....

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Konzultace online

490 Kč

Online video konzultace - 50 min.

Parkování v areále zdarma

Služba zdarma

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min.

700 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min.

Pan Ljubčenko je příjemný, empatický a komunikativní profesionál, vyslechl si, co mě trápí, zkontroloval MRI a doporučil další postup léčby výhřezu ploténky. Dále nalezl problém na hrudníku, bránící dýchání a odstranil ho kombinací různých procedur a masáží. Odcházel jsem s radostí z obnovení dýchání a těším se má další návštěvu.

Počet znaků nestačí k tomu abych popsal a vyjádřil jak vděčný mu jsem. Doktoři mi nepomohli s mojí bolesti krční páteře ,injekce nepomohli a předepsali tuny prášku a k ničemu.Nespal jsem několik dní a bolesti byli příšerné.Nahodou jsem narazil na tohoto pána doktora a i když jsem mu ze začátku nevěřil ihned po vstupu mě přesvědčil že je to odborník.Ihned věděl kde mám problém ihned začal s léčbou a odcházel jsem od něho s úsměvem po několika dnech bolesti poprvé ....Jsem Vám velkým dlužníkem a doporučím Vás všude kde to jen jde.Diky díky díky!

Velmi si cením osobního přístupu, vřelé atmosféry a profesionální péče! Jde vidět, že má svou práci rád. Děkuji a po předešlých jiných zkušenostech, s radostí doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Profesionál jako žádný jiný. Řekne svůj názor na problém, srozumitelně jej vysvětlí a doporučí vhodnou léčbu. Zpravidla se jedná o nějaké konkrétní cvičení, masáže apod. Díky tomu, že klient chápe proč má dané cviky provádět, je o to více motivován se jim věnovat. No a víte co? Zabírá to!

Very professional, patient and cooperative, he explained whole procedure before treatment and patiently asked questions to find the cause and helped me understand the reason of pain and how I can make some simple changes to get better.

Maximální spokojenost, mohu jen doporučit...
Již po první návštěvě velké zlepšení.
Myslím, že snaha pomoci a osobní přístup p. Ljubčenka je příkladný...????
Děkuji!!

Boris Ljubčenko je skvělý fyzioterapeut a setkání s ním je velmi osvěžující. Moc mi pomáhá jeho léčba na akutní i dlouhodobé potíže. Doporučil mi skvělé cvičení. Velice oceňuji jeho individuální a pozitivní přístup.

Vstřícný, veselý, hned dokázal najít zdravotní problém a vždy mi vyšel ve všem vstříc a pomohl. Velmi dobré vystupování a skvělá odbornost.

Pana Borise L. navštěvuji již delší dobu z důvodu již dlouhodobých problémů s páteří, které se neustále stupňují a omezují v běžném životě. Musím vyzdvihnout zejména jeho zájem o problém a opravdovou snahu pomoci. Samozřejmostí je odborný pohled na věc, milé jednání a empatie rozhodně nikdy také nechybí. Pozoruhodné je, jak pan Boris je připraven se s problémem "porvat", jeho plné nasazení a hlavně, vždy o dané situaci přemýšlí i v souvislostech. Rozhodně návštěvu vřele doporučuji, a to i v případech, kdy už máte pocit, že neexistuje snad nic, co by Vám pomohlo. Nezoufejte a zkuste to!

Nejlepší fyzioterapeut a k tomu ještě milý. Krásná ordinace, zájem o pacienta. Vše super. Doporučuji všem, kteří mají problémy se zády. Krásná ordinace. Dobrá lokalita působení specialisty, dá se dobře parkovat.

Boris Ljubčenko DiS.

Děkuji za Vaše hodnocení. Spokojenost pacienta je vždy mojí prioritou:)

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků