Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

English version follows after Czech one. NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936. Prosím všechny, kteří jsou nachla...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Ostatní služby

600 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Můžu jen doporučit, skvělá pěče.Pan fyzioterapeut mi pomohl od bolesti zad, už jsem nevěřila, že tu bude zase dobré.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování) - 50 min.

Skvělý přístup, možnost nahrát si cviky na video pro snazší zapamatování. Vše vysvětleno a hlavně opatrný přístup k tomu co funguje, aby se zbytečně nenarušila rovnováha.

Jakmile mám problém, hned se objednávám. Po fyzioterapii vždy dojde k zlepšení. B. Ljubčenko je velmi příjemný a velice se se snaží pomoci.

Fantasticky, zkuseny, opatrny, vstricny doktor. Vi co dela a hlavne jeho prace je znat hned. Asi je jen jedna vytka - je docela tezky se k nemu zapsat, ale to je spis znamka, ze je opravdu dobrej! Nicmene i s timto Boris je ochotny pomoct - nasel volnejsi termin a hned me vzal, coz v mem stavu byla zachrana. Rozhodne doporucuju, a nejen pacientum ale i pro jine doktory, at za nim zajdou a konecne uvidi jak vypada a jak se chova opravdovy Doktor! Dekuju!

Skvělá péče a výsledky . Pan Ljubčenko má svou práci opravdu rád a je to znát. Dovede rozpoznat příčinu potíží a léčbu zacílit tím správným směrem. Díky

Skvela zkusenost, pan Ljubcenko ma velmi profesionalni pristup, presna diagnoza a cilena fyzioterapie. Skvely pristup a prijemna komunikace. Vrele doporucuji.

Byl jsem u pana Ljubčenka poprvé a rozhodně doporučuju. Ochota pomoci, perfektně všechno vysvětlí.

Je super.! Přístup a profesionalita zde je vidět. Ochota a snaha pomocí a vyřešit zdravotní problém, je zde na 1.mistě! Manžel problém s ramenem začal řešit po vyzkoušení jiných metod. Cvičení a rázová vlna začíná působit zlepšení.

Poprve jsem byla u p. Ljubcenka pred 2 lety, kdyz jsem mela bloknuta zada z tenisu, ktere jsem behem prvni navstevy napravili. Nyni jsem byla znovu na “udrzovaci” navsteve a opet uplny balzam pro zada. Vrele doporucuji kazdemu. Lidsky pristup a profesionalni zkusenosti.

p.Ljubčenko má perfektní přístup, důsledná covidová opatření v ordinaci, snaha pomoci s problémem, aplikace terapie

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků