Specialisté, kteří poskytují online konzultace

Pokud potřebujete navštívit tohoto specialistu, můžete to udělat z domova. Objednejte si online konzultaci a získejte pomoc, kterou potřebujete.

Online konzultace - 30 min. (WhatsApp atd.)

Přijímám: dospělí
Bankovní převod Více informací
774 94.....

Konzultace online • 490 Kč

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha

Přijímám: dospělí

Initial examination and treatment - 50 min. • 700 Kč +5 Více

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma

Therapeutic massage (neck+back) - 50 min. • 450 Kč

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Any further treatment - 50 min.

550 Kč

Free parking

Dozvědět se více

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Initial examination and treatment - 50 min.

700 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Konzultace online

490 Kč

Online konzultace - 30 min. (WhatsApp atd.)

Parkování v areále zdarma

Dozvědět se více

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Therapeutic massage (neck+back) - 50 min.

450 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min.

700 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Zdravotní masáž (šíje + záda) - 50 min.

450 Kč

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Any further treatment - 50 min.

Boris Ljubčenko je skvělý fyzioterapeut a setkání s ním je velmi osvěžující. Moc mi pomáhá jeho léčba na akutní i dlouhodobé potíže. Doporučil mi skvělé cvičení. Velice oceňuji jeho individuální a pozitivní přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min.

Vstřícný, veselý, hned dokázal najít zdravotní problém a vždy mi vyšel ve všem vstříc a pomohl. Velmi dobré vystupování a skvělá odbornost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Pana Borise L. navštěvuji již delší dobu z důvodu již dlouhodobých problémů s páteří, které se neustále stupňují a omezují v běžném životě. Musím vyzdvihnout zejména jeho zájem o problém a opravdovou snahu pomoci. Samozřejmostí je odborný pohled na věc, milé jednání a empatie rozhodně nikdy také nechybí. Pozoruhodné je, jak pan Boris je připraven se s problémem "porvat", jeho plné nasazení a hlavně, vždy o dané situaci přemýšlí i v souvislostech. Rozhodně návštěvu vřele doporučuji, a to i v případech, kdy už máte pocit, že neexistuje snad nic, co by Vám pomohlo. Nezoufejte a zkuste to!

Nejlepší fyzioterapeut a k tomu ještě milý. Krásná ordinace, zájem o pacienta. Vše super. Doporučuji všem, kteří mají problémy se zády. Krásná ordinace. Dobrá lokalita působení specialisty, dá se dobře parkovat.

Boris Ljubčenko DiS.

Děkuji za Vaše hodnocení. Spokojenost pacienta je vždy mojí prioritou:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Initial examination and treatment - 50 min.

Odborník na svém místě! Narozdíl od chiropraktika a ortopeda poradí co dělat, co nedělat, ukáže cvičení.
Příjemné jednání. Rozhodně doporučuji. S pozdravem -Gauranga. Aleš Kudlička

Boris Ljubčenko DiS.

Srdečně zdravím a moc děkuji za takové hodnocení:)

Vrátila jsem se po 2 letech, kdy mě pan fyzioterapeut postavil na nohy nyni s bolestí zad. Vynikající prace , skvělé jednání, rozhodně doporucuji fantastické jednání a panu fyzioterapeutovi mnohokrat dekuji.

Boris Ljubčenko DiS.

Těší mě, že jste byla s péči spokojena. Budu se i nadále snažit. Děkuji.

Pan Ljubčenko, mi zachranil má zanedbana záda.za pul roku trapeni,neustalich infuzích a behani po doktorech je to opravdu prijemne.Zná svou praci a ma prvotridni pristup k lidem.Kazdemu kdo ma strach z nastev lekaru nebo terapeutu,nebojte se... :) stoji to za to pomuze vam a hned po vstupnim vysetreni citite ulevu...

Boris Ljubčenko DiS.

Jsem rád, že se nám to povedlo tak rychle:) Věřím, že to budeme i nadále udržovat pomoci prevence v dobrém stavu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví fyzioterapie po operaci

Pan Ljubčenko je odborník, který mi opravdu pomohl. Podrobně se ptá a snaží se najít příčinu problému. Pokud je k nahlédnutí lékařská zpráva, bere ji také v potaz. Trpělivě vysvětlí a předvede postup a cviky, které vedou ke zlepšení. Určitě doporučuji.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení!

Příjemné jednání a profesionální přístup. Ráda budu pokračovat v léčbě, je vidět, že nad problémem, se kterým příjdete přemýšlí, jak ho nejlépe vyřešit. Vřele doporučuji.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení. Jsem rád, že máme tak dobré výsledky léčbý u chronických bolestí.

Výborný fyzioterapeut, asi nejlepsi u ktereho jsem kdy byla. Rozhodne doporucuji.
O problemu opravdu premysli, misto dukladne vysetri. Sve praci opravdu rozumi. Prijemne jednani se zakaznikem i behem cele procedury.
Maly navrh na vylepseni - mohl by mit lepe vyresenou zastenu na prevlikani.

Boris Ljubčenko DiS.

Srdečně zdravím a děkuji za super hodnocení! Napište mi prosím návrh řešení zástěny na převlékání, velice rád ho realizuji:)

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků