Boris Ljubčenko DiS., fyzioterapeut Praha

přijímá nové pacienty

Fyzioterapeut Více

1 621 návštěv profilu během 30 dní

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936. 1600 hodin praxe v rámci výuky a celkem 15 let zkušeností v oboru V roce 2005 ...

• Napřímení krční lordózy
  • Syndrom zmrzlého ramene
  • Akutní a chronikcé záněty kloubů

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

Ostatní služby

900 Kč

600 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Tento lékař je vstřícný a profesionální. Ochotně odpovídá na vaše otázky. Je trpělivý a projevuje porozumění. A také je vidět jeho upřímný zájem pomáhat a řešit problém. A výsledky jeho práce jsou zřejmé. Obrátila jsem se na něj s vážným a bolestivým problémem s ramenem, který trval několik měsíců. V tuto chvíli dochází k výrazným zlepšením, více než na polovinu!
Samozřejmě že doporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování, baňkování) - 50 min.

Mám velké problémy s ramenem a lopatkou,bolesti a p.fyzioterapeut mi začal pomáhat od bolesti.Díky!!
Laskavě mi vysvětlil cviky a další terapii,velmi profesionální a empatický přístup.

Skvělý přístup. Jsem z první návštěvy nadšená. Je vidět, že pan fyzioteraput má svojí práci rád a opravdu se snaží pomoci. Určitě doporučuji.

Všechno super, jsem spokojena s přístupem a průběhem cele návštěvy, rozhodne se ještě vrátím. Děkuji :-)

Večer mě začalo pálit celé tělo, nevěděla jsem co se děje, teplota nikde, jen jsem cítila strašnou bolest. Přítel mi vnuknul, že to bude asi od krku, protože jsem celý týden nosila těžké předměty. Druhý den jsem našla místo u pana Ljubčenka. Ihned po příchodu identifikoval problém a podrobil mě kvalitním a pečlivým praktikám. Nebudu lhát, po vyšetření jsem si přišla hůř jak před ním, ale dva dny na to bolest povolila a razem jsem byla bez bolestí. Pan fyzioterapeut odvedl skvělou práci, doporučil cviky na uvolnění. Nemohu dát nic míň než 5 hvězdiček!

Můžu jen doporučit, skvělá pěče.Pan fyzioterapeut mi pomohl od bolesti zad, už jsem nevěřila, že tu bude zase dobré.

Skvělý přístup, možnost nahrát si cviky na video pro snazší zapamatování. Vše vysvětleno a hlavně opatrný přístup k tomu co funguje, aby se zbytečně nenarušila rovnováha.

Jakmile mám problém, hned se objednávám. Po fyzioterapii vždy dojde k zlepšení. B. Ljubčenko je velmi příjemný a velice se se snaží pomoci.

Fantasticky, zkuseny, opatrny, vstricny doktor. Vi co dela a hlavne jeho prace je znat hned. Asi je jen jedna vytka - je docela tezky se k nemu zapsat, ale to je spis znamka, ze je opravdu dobrej! Nicmene i s timto Boris je ochotny pomoct - nasel volnejsi termin a hned me vzal, coz v mem stavu byla zachrana. Rozhodne doporucuju, a nejen pacientum ale i pro jine doktory, at za nim zajdou a konecne uvidi jak vypada a jak se chova opravdovy Doktor! Dekuju!

Skvělá péče a výsledky . Pan Ljubčenko má svou práci opravdu rád a je to znát. Dovede rozpoznat příčinu potíží a léčbu zacílit tím správným směrem. Díky

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

• Napřímení krční lordózy
  • Syndrom zmrzlého ramene
  • Akutní a chronikcé záněty kloubů

Ukončené školy

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků