Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Initial examination and treatment - 50 min. • 950 Kč +3 Více

Každé další ošetření - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min • 950 Kč

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Každé další ošetření - 50 min.

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Initial examination and treatment - 50 min.

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Any further treatment - 50 min.

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Chronicke bolesti zad

Byla to moje prvni navsteva, ale i tak nemam co vytknout. Mame uz jasny plan lecby a snad to zabere :)

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví léčba patních ostruh

Odbornost, vstřícnost, konzultace a především účinná léčba v rámci mých individuálních dispozic. Pan doktor je opravdovým specialistou ve svém oboru, navíc má radost, muže-li pacientovi pomoci. Při první návštěvě jsem téměř nemohla chodit, byla jsem fyzicky i psychicky "zdevastovaná". Po cílené léčbě: CHODÍM A TĚŠÍM SE NA DOVOLENOU! Děkuji!!!

Skvělé ošetření a uvolnění ztuhlých svalů. S návštěvou u pana Ljubčenka jsem velmi spokojena. Na závěr mi doporučil jak předcházet bolesti zad.

Dnes první návštěva a byla jsem velmi spokojená. Vstřícnost, profesionální přístup.Děkuji a moc se těším na další návštěvu. Už teď totiž vím že mi pomůže id bolestí. Tereza

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Prvni navsteva, maximalni spokojenost. Prisel jsem s dele pretrvavajici potizemi zad a ihned po zakroku citim ulevu. Urcite doporucuji

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví bederní páteř

Z vyšetření mám velmi dobrý pocit, po dlouhé době se mi po zákroku ulevilo a po více než roce bolestí a léčení u různých specialistů jsem se dozvěděla, že příčina mých bolestí je i jiná , než mi bylo neustále řečeno, že mám vyhřezlé ploténky, ale že příčinou bolestí může být ztuhlý hruškovitý sval. Oceňuji vstřícné a profesionální jednání, je vidět že pana Ljubčenka práce baví a stav pacienta ho zajímá, už se těším na další návštěvu
a mohu ho s klidným svědomím doporučit. Děkuji Jitka H

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest zad dlouhodobě

Maximální spokojenost. Návštěva přesně v domluvený čas. Všechny informace podány pochopitelně. Žádné další poplatky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Pán Ljubčenko je naozaj odborník, má veľký záujem o pacienta. Poradil mi vhodné prípravky aj cviky na doma na moje boľavé koleno. Už v minulosti mi veľmi pomohol - prišla som k nemu s tým, že kvôli kolenu nemôžem skoro ani chodiť, a po niekoľkých návštevách som ani nevedela, že koleno bolelo :)

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Akutní bolest zad a pravé nohy při chůzi a ležení

Velice seriózní přístup. Pan Ljubčenko se mi věnoval celý určený čas. Pracoval se zájmem, měla jsem příjemný pocit, že ho mé problémy opravdu zajímají a chce mi pomoci je vyřešit.Dal mi mnohá doporučení pro domácí péči a plánované další návštěvy.Přesně dodržel čas mého objednání, v danou hodinu se otevřely dveře a byla jsem pozvaná do ordinace. Byla jsem moc spokojena, chtěla bych dále spolupracovat..

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví fyzioterapie

Pan Boris Ljubčenko je vynikající fyzioterapeut. Je velmi empatický a přitom profesionální. Dokáže vidět souvislosti. Jedna triviální rada mi velmi usnadnila pohyb v práci. Od nikoho z terapeutů a doktorů předtím jsem to neslyšela až pan Ljubčenko mi to poradil a velmi mi usnadnil život. Jeho přístroje, masáže a cvičení pomáhají ve velmi krátké době. Moc děkuji a doporučuji ostatním.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků