Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Initial examination and treatment - 50 min. • 950 Kč +3 Více

Any further treatment - 50 min. • 550 Kč

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest krční páteře

Po návštěvě bolest ustoupila a opět se mi ulevilo. Pomohl, jako vždy. Sympatický profík. Všem návštěvu vřele doporučuji. Ať už jako prevenci nebo při řešení nějakého problému.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví 2 roky trvajuce parestesie v dk

Pan fyzioterapeut,sa zameral na nohy kde zistil ze mam ploche nohy, bol som u neurologov fyzio ani jeden s nich sa na to nezameral,pred kazdym vysetrenim povedal co ma caka jak to bude prebiehat,Cakam na dalsie vysetrenie, na kolko som bol len na vstupnom. Zatial prijemny dojem.

Byla jsem na první návštěvě. Vše proběhlo v klidu. Jsem spokojená a objednala jsem dalčší návštěvu u fyzioterapeuta.
Šemberová E.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Prima navsteva. Profesne i lidsky prijemny pristup, bez zbytecnych dlouhych povidanek, ale zcela presne vystizna vysvetleni. Rozhodne doporucuji!!! VK

Byl jsem velmi prekvapen jaky pan Ljubcenko je profesional a jake ma charisma. Velmi podrobne si Vas vyslechne co mate za problem a potom zahaji lecbu na velmi profesionalni urovni. Jsem moc rad, ze pan Ljubcenko me zacal lecit. Vsem pana Ljubcenka vrele doporucuji !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolest trapezoveho svalu

Doktor ani vychodni medicina nepomohla. Po druhe navsteve u pana Ljubcenka bolest ustupuje. Skvely pratelsky pristup, profesionalita. Muzu jen doporucit

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Z vyšetření mám velmi dobrý pocit, po dlouhé době se mi po zákroku ulevilo a rovněž je mi sympatický návrh dalšího postupu i rehabilitačních pomůcek. Oceňuji vstřícné a profesionální jednání
i prostředí. Mohu s klidným svědomím doporučit. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Prevence

Jsem nadšená. Odcházela jsem odpočatá a uvolněná. Už se teším na další návštěvu za tři měsíce. Předčilo to mé očekávání.

Dobrý den, p. B.Ljubčenko je opravdový profesionál, už po druhé návštěvě 08.01.19 jsem neměla bolesti páteře , příjemný , vstřícný ,ochotně zodpověděl veškeré mé dotazy před i během ošetření. Jsem velice spokojená ,můžu vřele doporučit .Budu se vracet a Děkuji !!!

Dobry den,dochazim jiz jen na "prevenci,"jelikoz muj problem s bolesti zad, se kterou si nikdo nevedel rady 20 let,byl odstranen po peti navstevach.Vzdy odchazim s vybornym pocitem, s pocitem lekarske pece na vysoke profesionalni urovni.Pana dr.Borise Ljubcenka mohu jen doporucit.

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Každé další ošetření - 50 min.

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Initial examination and treatment - 50 min.

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Any further treatment - 50 min.

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Šemberová E.

i prostředí. Mohu s klidným svědomím doporučit. Děkuji.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

Boris Ljubčenko DiS.

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků