MUDr. Bohumila Domorádová

Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Novosedlické náměstí 1, Ústí nad Labem

Fantastický přístup k pacientům a vysoká profesionalita mne zbavila zakořeněného strachu ze zubních ordinací!
SKLENÁŘ

Strašně hodná paní zubařka.
Paní doktorka ai sestřička je strašně milá a příjemná,člověk se s nimi i zasměje.Chodím k paní doktorce se synem a naprostá spokojenost ! Jsem ráda,že jí máme.Neměnila bych .
Můj první zubař ke ktrému chodím s úsměvem na rtech.
Mohu jen doporučit !!!!!

Celá rodina sem chodíme a paní doktorku máme moc rádi :-). Všem doporučuji. Spokojená maminka.

Fantastická pani zubárka,milý prístup hlavne k deťom.Zachránila ma pred vykrvácaním,keď mi zub v Ústí nad Labem vytiahol - nie zubár ale řezník .....bolo to pred 7rokmi a dodnes som jej pacientka :-)Lipertová

Je velmi šikovná a hodná.Při své drobné postavě zvládá s ledovým klidem hodně práce-má i šikovnou zdravotní sestřičku.
To, co jiní zvládají drahým vybavením ona zvládá svými schopnostmi a zkušenostmi se stejným výsledným estetickým a užitným efektem za slušné ceny.

Vynikající lékařka, která používá moderní postupy a nových trendů se rozhodně nebojí. Chdím k ní 13 let a díky ní jsem se přestala bát prohlídek a případných zákroků.Je citlivá.

O práci paní doktorky mohu říci jen samé nej. Přečetla jsem si hodocení pacienta, který píše, že paní doktorka odvádí nekvalitní práci.Velice se mu divím, proč ještě zůstává pacientem paní doktorky. Běžte jinam a uvidíte .

Jsem moc ráda, že celá naše rodina navštěvuje ordinaci paní Mudr.Domorádové. Její profesionalita a ochota je úžasná. Mám radost, když se mé děti nebojí stomatologa :-) Profesionální přístup a ochota sestřičky je úžasná. Děkuji moc a doufám, že se nám dlouho bude starat o náš chrup :-)) Přeji jen to nej a co nejvíce spokojených klientů. Děkujeme

Paní doktorka je velmi příjemná a milá lékařka.Díky ní se již pět let nebojím do zubní ordinace.Pokud hledáte lékaře s citlivím přístupem,tak vřele doporučuji.

Výborná pani doktorka-hlavně si cením i skvělý přístup k pacientům.Pani doktorko děkuji.Horálková