Praktický lékař stomatolog s laborat.
Michálkovická 191/1771, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog s laborat.

Dobry den,
V uvidu musim hned rici, ze pani doktorka
Ma za sebou mnoha letou praxi ve stomatologii a vlastne dela jednu praci cely svuj zivot a tak by mel clovek chapat, ze muze prijit krize a nemusi se darit.
Sam muj byvaly stomatolog mel hodnoceni v jednu chvili velice spatne ale pak to zase byl on :)
Ja se diky temhle nazorum bal doktorky ale zatim si nestezuji.
Sedl jsem a zeptala se me, zda chci udelat nastavbu. Rekl jsem ano a slo se na vec.
Zadne zbytecne obkecavani ale proste sla delat svou praci.
Slibila mi ze mi postupne vsechny zuby opravi a i verim ze dobre.
Ma partnerka mela kaz, ktery byl hluboky a slo slyset jak rika, ze to tam nemuze nechat takze si myslim, ze pani doktorka vi co dela a spravuje zuby dobre.
Nic se u ni neplati az na bile blomby, ktere se plati vsude :) jo a navleky ale to jsou esne polozky oproti jinym zubarum.
Cekaji me 3 hluboke kazy a urcite budu chtit umrtveni :D tak proto davam 4 hvezdicky zatim, jelikoz mam zkusenost zatim s korenovou nastavbou a kazem od partnerky.

Cerven 2019.
Nastavba hotova ale v zapeti slysim, proc jsem nechtel prvne opravit kazy ( n azacatku prvne korunka pak kazy a ted opacne?)
Rikam levo nahore zadni zub z boku-nic nevidim
Dole posledni zub vlevo mam vlozku-kde, tady je plomba. Vyvrta mi kvalitni vlozku a dostanu nejakou kasi, ktera mi zadelala 4 zuby a po nasednuti do auta to bylo venku.
Po 14 dnech prijdu na finalni nastavbu a nejak se zapomelo na ten krater v zubu tak rikam, ze tam byl zanet... Aha.. Mmm budeme trhat.
Slusne zadam o zadanku, ze zajdu k chirurgovi vzhledem k faktu, ze jsem bez imunity a ma uz semnou doktor praxi i s krvacenim, krere mam.
Smula zadanku nedostanu bid u ni zub ven a nebo at si hledam jinde.
Rengenovy snimek jako vetsina tady tak taky sem nedostal, je jeji ikdyz zakon mluvi jinak.

Kdyz pominete fakt, ze ji neco porad vadi a ze je milovnik cigaret a je rocnik 50.a injekci vam neda a dost veci prehlidne tak jako docasne reseni okey ale sel sem jinam.

čištění kanálku zaživa, bez umrtvení, bez nabídnutí možnosti umrtvení, se slovy "to vydržíte". Běžně se sestrou řeší její osobní záležitosti, místo, aby se věnovala pacientovi. A ještě si stěžuje, že lidé nechtějí kupúovat její zubní pasty, a jak jí pojišťovny špatně platí. Plomba ze špičáku mi vypadla. Když mi pokazila jinou plombu, která vypadla na jiném zubu, nechala si zaplatit i za tu opravu její zpackané práce. NEDOPORUČUJI!

Vždy jsem paní doktorkou ošetřen profesionálně s ochotou a s lidským přístupem. Pokud mám nějaké dotazy, vždy jsou mi srozumitelně vysvětleny. Prostě špička ve svém oboru. Paní doktorku mohu jen doporučit.

Paní doktorce jsem velmi vděčný. Zhotovila mi novou protézu, se kterou jsem maximálně spokojený. Po předchozíchnegativních skušenostech s mými předchozími protézami, jsem měl z nové protézy obavy, ale je to poprvé kdy mám díky nové protéze pocit, jakoby zuby byly moje vlastní. Vše rychle a ochotně. Prostě perfektně provedená práce.

Jiří Polášek.

Souhlasím, lékařka vady nevidí.

Já i celá naše rodina jsme pacienty MUDr.Petzlové již řadu let.Vždy jsme se setkali s milým přijetím , dobrou náladou a odborným ošetřením na vysoké profesionální úrovni.Bylo nám pokaždé vyhověno více než brzkým termínem při řešení akutních i méně závažných potíží.

Dobrý den, před paní doktorkou Petzlovou jsem měla už dva stomatology se kterýma jsem nebyla spokojena, ale paní doktorka je opravdu profesionál. Nejen že mi perfektně vyléčila pomocí laseru mou rozsáhlou gingivitidu (zánět) a aft, ale okamžitě našla i skrytý kaz, který jsem tam měla několik let a ten mi s velkou pravděpodobností způsoboval moje záněty. Od té doby jsem neměla žádný problém a tímto ji děkuji, že s neuvěřitelnou rychlostí mě zbavila mého trápení.

Paní doktorku Petzlovou navštěvuje celá naše rodina asi 2 roky a vždy nám vyšla maximálně vstříc. Nikdy se nestalo, že by nám třeba neudělala plombu, protože by na tom vydělala jen 200 Kč. Naopak mé manželce vyřešila problém, který neuměl vyřešit žádný lékař v Moravskoslezském kraji a za to jí skládám obrovskou poklonu. Nejen, že jí opravdu udělala celý chrup za týden a to ještě ve špičkové kvalitě. Dokonce má i vlastní stránky, což mě potěšilo, protože vždy najdu jak telefonní číslo, tak kdy ordinuje. Já si stěžovat nemohu, právě naopak a každému paní doktorku vřele doporučuji, protože jedná a pracuje na skutečně špičkové úrovni.

Paní doktorka je ten nejhodnější člověk na světě.Je to profesionál na svém místě.Dělá medicínu první třídy.Žádné polovičaté řešení bez návaznosti na indikaci.Milá,klidná,věcná.

K paní doktorce chodím už asi 5 let. Po přestěhování do Ostravy jsem potřeboval dobrého zubaře, měl jsem totiž problémy s opakovanými infekcemi sliznic. Můj ředchozí lékař si s tím nevěděl moc rady a tak jsem se trápil. Moje trápení ukončila až paní doktorka. Několikrát mě trpělivě ošetřila laserem a od té doby mám pokoj. Jak je paní doktorka šikovná jsem také docenil, když jsem při úrazu přišel o přední zub a potřeboval ho nahradit. Už za týden jsem měl náhradu hotovou a vůbec nejde poznat, že není původní. Můžu říct, že jsem s paní doktorkou maximálně spokojený.