MUDr. Beáta Bílková

Žďár nad Sázavou 1 adresa

Ordinace zubního lékaře
Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou

Umístění: Ordinace zubního lékaře Jiný

Ordinaci navštěvuji 15 let. Vždy jsem byla výborně ošetřená. Paní doktorka i sestřička byly vždy milé, empatické, vstřícné a profesionální. V této ordinaci nemám strach ze zubaře. Paní doktorce i sestřičkám děkuji za jejich péči.

U paní Bílkové jsem byla na pohotovosti. Trhala mi zub v zánětu. Nepočkala ani 5 sekund, než zabere anestetikum. Větší bolest jsem v životě nezažila. Chtěla jsem skočit pod auto. Na to že mám panickou hrůzu ze zubaře, jen vyštěkla, že to vydržím. Jediné co Chtěla, byly peníze za ošetření a vypadněte. Hrozné jednání. Tento zážitek ve mě jen umožnil strach ze zubaře. Opravdu nedoporučuji.

Jak paní doktorka, tak sestřička jsou skvělé. Mají citlivý přistup, jsou příjemné a až nyní se přestávám bát zubařů :D díky nim :)

Musím paní doktorce Bílkové velice poděkovat. Přišla jsem dnes se šestiletým dítětem a s prosíkem o ošetření bolavého zoubku zhruba asi o půl desáté. Paní doktorka nás neodmítla. Když na nás došla řada, bylo ošetření velmi profesionální a prý to ani nebolelo. Ještě jednou děkuji za vstřícné jednání.

Paní doktorka je velice příjemná, k pacientům citlivá a k dětem má také velice dobrý přístup. Snaží se, aby Vás nic nebolelo a neměli z toho nepříjemný zážitek jak u dospělích, tak i u dětí. Je naše rodinná lékařka. Sestřička je také příjemná, proto bych je za nic na světě neměnila. Patří jim naše poděkování.

K paní doktorce chodím asi rok a půl poté, co má původní stomatoložka ukončila činnost. Velice oceňuji, že narozdíl od jiných lékařů jde rovnou k věci, okamžitě koná a neobjednává zbytečně naněkolikrát (tak, jako to dělá pár doktorů, které znám a kde je pacient až na druhém místě hned po bodech). Paní doktorka i sestřička jsou opravdu výborné.

Paní doktorku vřele doporučuji!Je velice příjemná, hodná a vždy dobře poradí!A dlouho nás netrápí:-)Velice příjemná je i sestřička!Jsou skvělá dvojka a vždy se společně zasmějeme

Také já pani doktorce Bílkové děkuji, že se vzorně stará o moje zoubky. Svoji práci opravdu umí. Je šikovná a ochotná. Nemohu opomenout i její sestřičku. Společně tvoří příjemný tým. Doporučuji.

Paní doktorce děkujem.Svou práci umí.