Beáta Bílková, zubař Žďár nad Sázavou

MUDr. Beáta Bílková

Uložit

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou
Ordinace zubního lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Jak paní doktorka, tak sestřička jsou skvělé. Mají citlivý přistup, jsou příjemné a až nyní se přestávám bát zubařů :D díky nim :)


Z
Ověřeny pacient

Musím paní doktorce Bílkové velice poděkovat. Přišla jsem dnes se šestiletým dítětem a s prosíkem o ošetření bolavého zoubku zhruba asi o půl desáté. Paní doktorka nás neodmítla. Když na nás došla řada, bylo ošetření velmi profesionální a prý to ani nebolelo. Ještě jednou děkuji za vstřícné jednání.


E

Paní doktorka je velice příjemná, k pacientům citlivá a k dětem má také velice dobrý přístup. Snaží se, aby Vás nic nebolelo a neměli z toho nepříjemný zážitek jak u dospělích, tak i u dětí. Je naše rodinná lékařka. Sestřička je také příjemná, proto bych je za nic na světě neměnila. Patří jim naše poděkování.


R

K paní doktorce chodím asi rok a půl poté, co má původní stomatoložka ukončila činnost. Velice oceňuji, že narozdíl od jiných lékařů jde rovnou k věci, okamžitě koná a neobjednává zbytečně naněkolikrát (tak, jako to dělá pár doktorů, které znám a kde je pacient až na druhém místě hned po bodech). Paní doktorka i sestřička jsou opravdu výborné.


K

Paní doktorku vřele doporučuji!Je velice příjemná, hodná a vždy dobře poradí!A dlouho nás netrápí:-)Velice příjemná je i sestřička!Jsou skvělá dvojka a vždy se společně zasmějeme


H

Také já pani doktorce Bílkové děkuji, že se vzorně stará o moje zoubky. Svoji práci opravdu umí. Je šikovná a ochotná. Nemohu opomenout i její sestřičku. Společně tvoří příjemný tým. Doporučuji.


J

Paní doktorce děkujem.Svou práci umí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti