Olšanská 2666/7, Praha 3, Praha

Hotovost, Bankovní převod

A) Vstupní návštěva - nový pacient 90 min. • 1 190 Kč

B) Dočištění (do 1 měsíce od posledního ošetření u nás) 60 min. • 1 090 Kč

C) Deep scaling (hloubkové čištění) jedné čelisti - parodontologický pacient 90 min. • 1 600 Kč +11 Více

D) Kontrolní návštěva "recall" (do 6 měsíců od posledního ošetření u nás) 60 min. • 1 000 Kč

E) Preventivní dentální hygiena (za déle než 6 měsíců od posledního ošetření u nás) 75 - 90 min. • 1 190 Kč

F) Dentální hygiena DĚTI mladší 15 let - vstupní návštěva 60 min. • 980 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jmenuji se Barbora Šafránková a v oboru stomatologie se pohybuji již více než 8 let. Mé profesní začátky v této oblasti odstartovaly v roce 2010, kdy ...

• zubní kámen
  • nepříjemný dech
  • hypersenzitivita dentinu

• dentální hygiena

A) Vstupní návštěva - nový pacient 90 min.

1 190 Kč

Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

B) Dočištění (do 1 měsíce od posledního ošetření u nás) 60 min.

1 090 Kč

1 600 Kč

1 000 Kč

1 190 Kč

Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

F) Dentální hygiena DĚTI mladší 15 let - vstupní návštěva 60 min.

980 Kč

Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

G) Dentální hygiena DĚTI mladší 15 let - kontrolní návštěva (do 6 měsíců od posledního ošetření u nás) 50 min.

790 Kč

H) Air - flow (pískování zubů) v rámci některé z návštěv u dospělých

300 Kč

I) Air - flow (pískování zubů) v rámci některé z návštěv u dětí mladších 15 let

200 Kč

Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

J) Air - flow (pískování zubů) samostatně 45 min.

950 Kč

Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

K) Impregnace citlivého zubu - SHIELD Force Plus (ošetření 1 zubu)

150 Kč

Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

L) Domácí bělení zubů Opalescence 2x30 min.

4 500 Kč

Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

M) Ordinační bělení zubů Philips ZOOM vč. Air - flow 120 min.

5 700 Kč

Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

N) Kombinované bělení zubů Philips ZOOM vč. Air - flow 1x30 min. a 1x120 min.

7 800 Kč

Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS. d) Kontrolní návštěva "recall" (do 6 měsíců od posledního ošetření u nás) 60 min.

Paní Šafránková je moc příjemná, pečlivá a profesionální, na ošetření si dává velice záležet a vždy odcházím s perfektně vyčištěnými zuby (často přetáhneme určený čas). Nic nebolí a vždy se k paní Šafránkové těším. Chodíme i s manželem a neměnili bychom. Rozhodně doporučuji!

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS. e) Preventivní dentální hygiena (za déle než 6 měsíců od posledního ošetření u nás) 75 - 90 min.

Velice empatická a hlavně profesionální dentální hygienistka. Byla jsem mile překvapila, jak příjemná návštěva to zde byla. Celou dobu jsem se v křesle bála, kdy to začne bolet, a ona bolest nepřišla. Děkuji za péči a všechny rady, které v závěru proběhly. Na viděnou

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

Velice pečlivě a bezbolestně odvedená dentální hygiena. Vše mi bylo vysvětleno a těším se na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS.

Byli jsme velmi spokojeni. Paní Šafránková je velice pečlivá a příjemná. Výsledek je vždy perfektní.

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS. Preventivní dentální hygiena (za déle než 6 měsíců od posledního ošetření) 60 - 75 min.

Perfektní servis, velmi příjemná návštěva. Nic mne u toho nebolelo, nebylo to nepříjemné a ještě jsem byl pochválen. Děkuji.

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS. Dentální hygiena

Nejlepší dentální hygiena, kterou jsem navštívila. Paní hygienistka je profesionální a hlavně lidská, cítila jsem se u ní v ordinaci velice příjemně. Dentální hygiena oproti jiným hygienám na kterých jsem byla vůbec nebolí, ale zároveň je velice precizně provedena. Po proceduře jsou zuby opravdu krásné. Mohu jen doporučit!

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS. Odstranění zubního kamene

Paní hygienistku mohu jen a jen doporučit!
Pracuje velice jemně, bez bolesti a hlavně PEČLIVĚ! Zubní kamerou vám vyfotí vaše nedostatky a vy můžete hned vidět, kde se hygiena dá ještě zlepšit. Zároveň vám velice mile vše vysvětlí a doporučí co a jak používat.
Cena odpovídá výkonu a myslím si, že takhle by měla dentální hygiena probíhat.
Po vyčištění jsem 2. měsíc a zuby mám o dost hezčí a bělejší. Za 4 měsíce jdu na kontrolu a už teď se těším :-) DOPORUČUJI!

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS. kompletní dentální hygiena

Paní hygienistka je velmi empatická a precizní. Tuto vlastnost oceníte především, když nemůžete mluvit a něco potřebujete. Poprvé v životě mi návštěvu zubního ošetření spojila s pocitem relaxace a komfortu a to jsem normálně u stomatologa nervák.

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Šafránková, DiS. odstranění zubního kamene

Příjemná a usměvavá hygienistka s precizním a profesionálním přístupem. Dle mých zkušeností jsou ceny za ošetření nižší než u konkurečních DH v Praze. Mohu jen doporučit.

• zubní kámen
  • nepříjemný dech