MUDr. Barbora Bednářová

Zubař Více

Prostějov 1 adresa

Plumlovská 19a, Prostějov

Praktický zubní lékař a pedostomatolog

Nejrychlejsi pani zubarka pod sluncem, extra rychla az hyperaktivni obcas jsem mnela pocit ze chce aby pacirnt uz zmizel! Prijde mi obcaz nervozni i kdyz se snazi byt velmi milá ..... Práce kvspná málo platná! Díky jdu zitra na odstraneni dalsi stolicky, kterou lecula a nevylecila, predtim cca 2 roky jsem kvuli ni platila novou korunku vse vyslo cca na 8000kc a ve finale jsem o zub take prisla! Takze díky ni jsem bez dvou stolicek a jiny lekar mi na rtg zjistil plno skrytych kazu, ktere ona neleci nebo je asi odkládá na nekdy priste! Ve finale k ní chodite, porad dokola klidne i nekolik let a ona vas v rychlosti vypakuje ze mate prijit zase priste! Uz si tak stezovalo vice pacientu, je to skoda ,protoze zubarina neni závod ani štafeta! Za mne uz nikdy víc !

Paní doktorce musím vytknout její někdy nadmíru velkou rychlost. Mohla by Vám třeba dopředu vysvětlit co Vás čeká a neměnit z ničeho nic názor. Není zrovna milé překvapení, když jdete na "vrtání" zubu a paní doktorka vám ho vytrhne. Nebo když vám řekne, že zuby máte v pořádku, za měsíc kvůli úrazu jdete na rentgen, kde vám najdou kazy. Nebo vám nabídne dvě možnosti ošetření a posléze vám vnucuje jen tu jednu, která se jí zdá nejlepší a když na ni nepřistoupíte, dokáže být velmi nepříjemná, přímo vzteklá.
Původní nadšení z této lékařky vystřídalo zklamání, záchovná stomatologie jí nic neříká.
Rok (!!!) mě nechala chodit bez tří zubů a pak mě poslala na rovnátka, která jsme měla nosit další tři roky, zatímco chybějící zuby by dočasně nahradila protéza a poté implantáty, na které posílá jedině do FN Olomouc, přesto, že nejsou zrovna nejvyhlášenější, ani nejlevnější. Za stejné peníze implantáty dělá Doc. Šimůnek, největší kapacita v ČR. Ten mi řekl, že kdyby mi zub aktivně netrhala, vytrhli by mi o oni a rovnou nahradili implantátem. Nedošlo by k žádnému posunu zubů a úvahy o rovnátkách by odpadly. I ta její varianta s rovnátkama zaskočila několik zubařů, se kterými jsem problém konzultovala. Komu by se chtělo mít provrtanou čelist šrouby, které by vytahovaly zub zpátky do horní čelisti? Paní doktorka má neskutečné sebevědomí, přitom zkušeností až tak moc mít nemůže-. Práci odbývá. Všechny její výplně mi musel nový zubaře převrtat, a to nebyly staré ani dva roky.

K paní dr.chodíme celá rodina ,když jsem se k ní přehlásila cca 3 lety byli kratší čekací doby ted to fuguje o něco hůř .Jinak jsem s ní spokojená než s původní dr.z Čelechovic zatím měnit určitě nebudu doufám,že nezklame Barunka.

Ze začátku jsem byl z této mladé zubařky nadšen. Přišel jsem k ní poprve s šíleně bolestivým zánětem, který mi dokázala velmi citlivě a s lidským přístupem uklidnit a dodnes mne zuby nebolely. Problémy ovšem nastaly, když mi vyměňovala korunku na zubu, na kterém jsem ji měl předtím deset let a která byla prokousaná. Napřed mne doporučovala keramickou za 3000 Kč a když jsem jí odmítl s tím, že původní nebyla keramická a vydržela mi deset let, nevidím důvod si připlácet za keramickou. Nechala mne podepsat prohlášení, že beru na sebe riziko, že mi korunka hrazená pojišťovnou nevydrží a za tři měsíce poté, co mi ji nechala udělat a nasadila, se mi napřed korunka uvolnila, (ještě že jsem ji nespoknul) a poté, co mi ji znovu přicementovala, se mi při jídle korunka úplně rozlomila. Nechal jsem si udělat novou, zaplatil za ni 1000 Kč a situace se znovu opakovala, korunka se mi opět při jídle zakrátko rozlomila. Souhlasím s pacienty, kteří píší, že vyšetření u ní je velmi rychlé, že kazy přehlíží, jen aby byl pacient rychle venku a mohla zavolat dalšího. Nesdělí vám léčebný postup, nezkonzultuje jej s vámi, nenavrhne více alternativ, nevysvětlí, jen něco navrhne a pokud s tím nesouhlasíte, tak vám řekne nashledanou. Je veselá, příjemná, ale myslím, že co se týče kvality prác, nepatří právě mezi nejlepší.

Z paní doktorky mívám často pocit, že chce, abych byl co nejrychleji pryč z ordinace. Ne že bych se chtěl s paní doktorkou vybavovat, ale takto rychle mi zuby ještě nikdo nespravoval. Bohužel mi při každé návštěvě ošetří jen jeden zub, a tak si musím brát každý měsíc vlno v práci. Rok mě nehala chodit bez zubů než mi nechala udělat můstek.

Milá slečna zubařka, vždy usměvavá, prohlídky u ní nejsou problém, ovšem do doby, než začnou nějaké komplikace a složitější problémy. Snaží se vše vyřešit rychle, což je často spíše na škodu a bohužel moc neposlouchá názor pacienta. Jak tu již někdo napsal, není vyloženě špatná, ale doporučuji poptat se ještě jinde.

Opravdu super zubařka i paní sestřička je příjemná ,jenom samá chvála a spokojenost,všichni tam rádi chodíme a ani si nepřipadám že jsu u zubaře krásné prostředí čekárny,Jenom doporučuji.

Konečně jsem našel zubařku, se kterou jsem NAPROSTO spokojen. O tom svědčí i fakt, že jsme se k ní přehlasili postupně všichni z rodiny. Palec nahoru - DOPORUČUJI

Dnes jsem byl pozván na trhání horní osmičky.
Do ordinace jsem šel vystrašen po tom, co jsem si přečetl na Internetu a po zkušenosti z mládí s resekcí kořene předního zubu.
V ordinaci jsem strávil pár minut i s aplikací lokální anestezie.
Ani jsem nevěděl jak, a osmička byla venku.
Velice děkuji a MUDr. Bednářovou doporučuji.

Velice dobrá a skvělá zubařka, už k ní chodíme celá rodina druhým rokem a jsme nadmíru spokojeni. Vřele doporučujem.