Ohmova 271, Praha
Poliklinika Petrovice

Zobrazit ostatní diagnostiků v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice

Paní doktorka je velmi dobrý diagnostik, neváhá pacienta pečlivě vyšetřit, aby se nic nepřehlédlo, má velmi dobrý přístup k pacientům. Doporučuji ji. Spokojený pacient.

Umístění: Poliklinika Petrovice ultrazvuk břicha, RTG vedlejších nosních dutin

Na paní doktorku mám spíše neutrální názor. Nejdříve jsem u ní byla kvůli ultrazvuku břicha, který proběhl bez problémů a byla jsem uklidněna, že je vše v pořádku. Podruhé jsem absolvovala RTG vedlejších nosních dutin kvůli podezření na zánět. Paní doktorka se na snímek podívala, nic mi k tomu neřekla, jen mi na chodbě strčila do ruky lékařskou zprávu dlouho jeden řádek, se kterou si následně ani můj praktický lékař nevěděl rady, protože byla prostě ,,odfláklá" a nešlo z ní nic pochopit.

špičková diagnostička

neviem vam povedat aký Specialista pani Trubanova je,,,,ale s istotou vam viem tuto osobu doporučit ,,,pretože clovek ktoremu z očí vyžaruje potreba pomahat druhym musi taky aj byt,,ja poznam pani Trubanovu z trochu inej oblasti,,,a len nedavno som zistila aky dobry clovek to vlastne je,,,ja osobne by som sa jej do ruk so 100percentnou istotou zverila,,,a urcčite pani Trubanovu oslovim so svojim konkretnym problemom a verim ze mi urcite pomoze..nevahajte a urobte to iste ak viete ze jej rady vam pomozu,,,,,je to skvelý clovek

Výborný, erudovaný a lidský milí specilaista na zabrazovací metody (rentgen a ultrazvuk).

MUDr. Annu Trubanovou jen doporučuji.

Jan Bouše, Praha