Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
6 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Doktorku rozhodně nedoporučuji. Při pádu jsem si zlomil žebro. Hodně to bolelo a špatně se mi dýchalo. Zašel jsem k praktikovi a ten mě poslal na rentgen. Paní doktorka mi po skoro hodině čekání přinesla zprávu obsahující 5 cizích slov, kterým jsem nerozuměl. Zeptal jsem se jí, co mi je. Odpověděla mi, že tu ruku mám jen naraženou. Na to jsem jí upozornil, že mě ale po pádu bolí hrudník a ten mi rentgenovali. Chvíli na mě koukala a pak mi řekla, že se spletla, a že to prý platí pro ten hrudník, prý naražený. Připadala mi celkově nějaká zmatená. Předal jsem zprávu svému praktikovi a ten mi řekl, že té zprávě moc nerozumí, že toto není poprvé a že mě pro jistotu pošle na rentgen znovu jinam. Zlomenina se potvrdila. Takže k této doktorce už příště raději ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Petrovice

Paní doktorka je velmi dobrý diagnostik, neváhá pacienta pečlivě vyšetřit, aby se nic nepřehlédlo, má velmi dobrý přístup k pacientům. Doporučuji ji. Spokojený pacient.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Petrovice ultrazvuk břicha, RTG vedlejších nosních dutin

Na paní doktorku mám spíše neutrální názor. Nejdříve jsem u ní byla kvůli ultrazvuku břicha, který proběhl bez problémů a byla jsem uklidněna, že je vše v pořádku. Podruhé jsem absolvovala RTG vedlejších nosních dutin kvůli podezření na zánět. Paní doktorka se na snímek podívala, nic mi k tomu neřekla, jen mi na chodbě strčila do ruky lékařskou zprávu dlouho jeden řádek, se kterou si následně ani můj praktický lékař nevěděl rady, protože byla prostě ,,odfláklá" a nešlo z ní nic pochopit.


špičková diagnostička


S

neviem vam povedat aký Specialista pani Trubanova je,,,,ale s istotou vam viem tuto osobu doporučit ,,,pretože clovek ktoremu z očí vyžaruje potreba pomahat druhym musi taky aj byt,,ja poznam pani Trubanovu z trochu inej oblasti,,,a len nedavno som zistila aky dobry clovek to vlastne je,,,ja osobne by som sa jej do ruk so 100percentnou istotou zverila,,,a urcčite pani Trubanovu oslovim so svojim konkretnym problemom a verim ze mi urcite pomoze..nevahajte a urobte to iste ak viete ze jej rady vam pomozu,,,,,je to skvelý clovek


B

Výborný, erudovaný a lidský milí specilaista na zabrazovací metody (rentgen a ultrazvuk).

MUDr. Annu Trubanovou jen doporučuji.

Jan Bouše, Praha


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti