Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická kolonoskopie

Měla jsem velké obavy z vyšetření kolonoskopie, ale byla jsem opravdu mile překvapena z přístupu paní doktorky – lidský i profesionální přístup, takže i přes mé jednou či dvakráte jemné „au“, si ji nesmírně vážím a mohu jen paní doktorku bez obav doporučit dalším čekajícím pacientům pro toto vyšetření.
Bauerová, 4.11.2019


S
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická kolonoskopie

Vyšetření s paní doktorkou Ivankovou bylo skutečně bezproblémové a bezbolestné. Při vstupu do ordinace na vás dýchne velmi lidský přístup jak paní doktorky, tak také sestřičky. Celou dobu jsem měl pocit, že vyšetření pouze začíná a bez pohledu na monitor bych vůbec netušil, že kolonoskop už se pohybuje hluboko ve střevech. Daleko horší byla "příprava" na vyšetření, přesněji vypití posledního sáčku projímadla. Paní doktorce bych chtěl poděkovat za přístup i profesionalitu a totéž její sestřičce.


M
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Paní doktorka i sestřička mají k pacientům nesmírně laskavý přístup, díky kterému se i takové vyšetření jako gastroskopie nebo kolonoskopie dá v pohodě zvládnout. Paní doktorka přistupuje k problému velice pečlivě, je příjemná, trpělivá a vše ochotně vysvětlí, Mohu jen doporučit!


D
Ověřeny pacient

Před kolonoskopickým vyšetřením jsem měla strachy všechny svaly v těle stažené. S velmi milým a profesionálním přístupem paní doktorky Anny Ivánkové a s pomocí uvolňovací injekce mě strach přešel. Paní doktorka mě psychicky připravila na to, že na střevu může být dolichosigma (prodloužená esovitá klička) a v tu chvíli je pak vyšetření bolestivé. To se také stalo, ale s pomocí paní doktorky a sestřiček se to dalo zvládnout. Tímto všem moc děkuji za pomoc a milý a profesionální přístup.


P
Ověřeny pacient

Absolvoval jsem u paní doktorky obávanou kolonoskopii a vše proběhlo rychle a s injekcí i úplne bezbolestně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti