Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka je úžasná, umí to s našimi dětmi, vůbec se nebojí k ní chodit na kontrolu. Je velice citlivá a usměvavá. Velice doporučuji :)

M
Ověřený profil

Paní doktorka je milá a šikovná. Naše děti se nebojí chodit na zubní zákroky, vše vysvětlí. S jejím přístupem a kvalitou prací jsem velice spokojená :D Doporučuji.

BEZBOLESTNÉ TRHANÍ ZUBŮ


M
Ověřený profil

Paní doktorka má zlaté ruce, nesmírně šikovná. Drobná žena, ale grif na trhání zubů má fantastický. Sestřičku má paní doktorka velice příjemnou a lidskou. U zubaře se nemůžete cítit lépe :-)))))Máme v Žatci opravdovou Paní Doktorku.


TAKE SEM PACIENTKA PANI DOKTORKY,A SEM VELICE SPOKOJENA SNI A I SJEJIM MANZELEM,U NAS V ŽATCI JE OPRAVDU MALO KVALITNICH ZUBARU PROTO DOPORUCUJI VSEM.....


P

Paní doktorka je perfektní zubařka a chodil jsem k ní moc rád. Dokázala si na mě udělat čas i v neděli a nechtěla za to žádnou sumu, jako jiní zubaři. Doporučuji.


P

Paní doktorka je milá,rychlá a šikovná.Sice toho moc nenamluví, ale její práce je perfektní-už jen ošetření "kluků" z ústavu v Tuchořicích zaslouží metál.Snaží se odvést co nejlepší práci, apřitom neodírá pacoše.Doporučuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu