Andrea Fárková, DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

Dentální hygienistka, hygienista Více

295 návštěv profilu během 30 dní

Zprávy

Dentální hygiena Andrea

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

UPOZORNĚNÍ: Z technických důvodů je možné ošetření pouze bez airflow. Cena ošetření se může lišit v souvislosti s potřebou ošetření dutiny ústní. Do...

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• SVOŠ pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

1 350 Kč

6 000 Kč

1 400 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Andrea Dentální hygiena

Príjemná skúsenosť. Pani dentálna hygienistka je milá, svoju prácu robí precízne no zároveň citlivo.

Umístění: Dentální hygiena Andrea Dentální hygiena

spokojenost s přístupem k pacientovi a rady ohledně hygieny zubů,doporučení mezizubních kartáčků dle velikosti

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Andrea Vstupní vyšetření, dentální hygiena

Byla jsem spokojená, všechno v pořádku.
Paní hygienistka byla moc příjemná. Pozice ordinace je krásně v centru, takže dostupnost na jendičku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Andrea Dentální hygiena

Děkuji za precizní ošetření. Oceňuji také skvělou komunikaci a milý, lidský přístup k zákazníkovi. Určitě přijdu zase.

Umístění: Dentální hygiena Andrea dentální hygiena

Profesionální přístup, kvalitní ošetření, pečlivé odstranění zubního kamene. Přijdu znovu a doporučuji návštěvu.

Perfektní zkušenost, po návštěvě mám zoubky jako nové. Oceňuji možnost objednání takto on-line, bez nutnosti telefonické domluvy. Moc děkuji za péči a doporučuji.

Příjemná hygienistka, dobrá komunikace - vše podrobně vysvětlila a předvedla, doporučila další postup u mého problému...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Andrea Dentální hygiena s Air-flow 60 min

Pani Farkova je velmi prijemna dentalna hygienistka, ktora svoju pracu robi s velkou peclivosti. Milo ma prekvapilo, ze si ma pamatala a vedela, kde som mala ake problemy, co sa zlepsilo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dentální hygiena Andrea Dentální hygiena

Musim poděkovat paní hygienistce, byla skvělá! Nejlepší z nejlepších! Všechno profesionalni, jak přístup tak samotná dentální hygiena.

Vřele doporučuji! Slečna je velice sympatická, pečlivá a opravdu tomu rozumí. Za mě velké díky a rozhodně vím, kam jít příště.

• Zápach z úst
  • Zánět dásní
  • Problémy se zuby

Ukončené školy

• SVOŠ pro dentální hygienistky, s.r.o.

• dentální hygiena

Stáže