MUDr.

Anastázia Stříteřská verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Psychiatrická ambulance pro dospělé

Bozetechova 79, 61200 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• P
    Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé

Naprostá spokojenost. Lidský přístup, poradí, pomůže, má o pacienta zájem. Díky paní doktorce jsem opět schopen pracovat a to dokonce i v nadměrném stresu způsobeném charakterem práce.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Hana Hornochová
    Hana Hornochová
    Jana Babáka 11, Brno
    Moc doporučuji, velice mi pomohla, hodná, milá Více

Ronald Marek
    Ronald Marek
    Hapalova 22, Brno
    je ok Více

Petra Valenčíková
    Petra Valenčíková
    Halasovo náměstí 1, Brno
    K paní doktorce již chodím několik let a jsem moc spokojená.Dovede naslouchat,poradí,uklidní,je příjemná.V žádném… Více

Prokop Lumír

Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog
    Havlíčkova 34a, Jihlava

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P
      Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé

• I

Úzasná paní doktorka, milá, lidská, příjemná, vstřícná. Nejlepší ze psychiatriček, které jsem měla. Gratuluji k miminku a na kontrolu půjdu, až tam bude opět tato paní doktorka:), o zástup nestojím.

• J

Paní doktorka je prostě PANÍ DOKTORKA, jsem ráda, že jsem v její péči. Klaním se před jejím opravdu lidským a individuálním přístupem.

• citlivá,laskavá,prostě fajn p.doktorka

• Paní doktorka mne velice příjemně překvapila svým objektivním postejem, chápavostí i empatií. Dosud jsem se setkal se spoustou psychologů/psychiatrů, ovšem všichni (VŠICHNI) z nich byly pouhými stíny kvalitního doktora. Jsem rád že je mojí psychiatričkou.

• Na svůj věk jsem prošel spoustu lékařů ale paní doktorka Arendášová je prostě nejlepší!!!Přeju hodně štěstíčka a moc gratuluji"maminko".S pozdravem Bartošek Jiří

• Skvělá lékařka!
      Přeji jí do další její životní etapy hodné štěstí, zdraví a pohody!!!!

• Opravdu výborná lékařka, moc mi pomohla.

• je to nejskvělejší doktorka v BRNě

• Má v tom jasno