Anastázia Stříteřská, psychiatr Brno

MUDr. Anastázia Stříteřská

Psychiatr Více

Bozetechova 79, Brno
Psychiatrická ambulance pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Nejlepší lékařka,kterou jsem za svůj život poznala.
Skvělý člověk,úžasná žena,profesionálka ve všech směrech.
Jsem maximálně spokojená a nikdy bych neměnila.
Kéž by tomu tak bylo všude.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé

Naprostá spokojenost. Lidský přístup, poradí, pomůže, má o pacienta zájem. Díky paní doktorce jsem opět schopen pracovat a to dokonce i v nadměrném stresu způsobeném charakterem práce.

Úzasná paní doktorka, milá, lidská, příjemná, vstřícná. Nejlepší ze psychiatriček, které jsem měla. Gratuluji k miminku a na kontrolu půjdu, až tam bude opět tato paní doktorka:), o zástup nestojím.

Paní doktorka je prostě PANÍ DOKTORKA, jsem ráda, že jsem v její péči. Klaním se před jejím opravdu lidským a individuálním přístupem.

citlivá,laskavá,prostě fajn p.doktorka

Paní doktorka mne velice příjemně překvapila svým objektivním postejem, chápavostí i empatií. Dosud jsem se setkal se spoustou psychologů/psychiatrů, ovšem všichni (VŠICHNI) z nich byly pouhými stíny kvalitního doktora. Jsem rád že je mojí psychiatričkou.

Na svůj věk jsem prošel spoustu lékařů ale paní doktorka Arendášová je prostě nejlepší!!!Přeju hodně štěstíčka a moc gratuluji"maminko".S pozdravem Bartošek Jiří

Skvělá lékařka!
Přeji jí do další její životní etapy hodné štěstí, zdraví a pohody!!!!

Opravdu výborná lékařka, moc mi pomohla.

je to nejskvělejší doktorka v BRNě

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravim vas, prosim pekne, obracim se na vas s dotazem.
    Je mozno brat antidepresiva a kojit? Konkretne Miraklide 5mg denne, lecena socialni fobie, uzkosti? V minulosti pokus o vysazeni leku vez dohledu, 3 mesicni pracovni neschopnost...Muj psychiatr tvrdi po porodu vysadit, porodni asistentka v obdobi sestinedeli rozhodne nevysazovat, gynekolog navrhuje zastavu laktace a ja bych tak strasne rada sve miminko kojila pokud to bude mozne.
    Rada bych vedela nazor dalsich odborniku. Dekuju

během laktace by se nemělo podívat žádné antidepresivum

MUDr. Anastázia Stříteřská