Psychiatrická ambulance pro dospělé
Bozetechova 79, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Pokud máte jenom trochu možnost, této doktorce se vyhněte. Nelze ji kontaktovat na stole v ordinavci má křišťálovou kouli,což moc nevytváří atmosféru profesionality, při objednaném terminu jsem čekal dvě hodiny a pak mi prášky předepsala paní doktorka ve vedlejší ordinaci, jinak bych tam byl ještě déle.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, empatická, trpělivá, když si jiní lékaři nevěděli rady, ona pomohla. Budu jí do konce života vděčná.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Paní doktorka působí vyrovnaně, je očividně autenticky empatická a bezpochyby inteligentní, v člověku opravdu čte.
Přijde mi, že upřímně naslouchá, ale zároveň vám všechno bezduše neodkýve a bez předsudků se snaží dojít k nejlepší možné pomoci. Která samozřejmě nemusí být to, co by si člověk mohl představovat a to je v případě psychiatra jenom dobře.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Dlouhé čekání v čekárně (hodinu v ordinaci ani nikdo nebyl), nepřišlo mi, že by doktorku pořádně zajímalo, co mi vlastně je. Zvedne telefon uprostřed schůzky a nechá přijít svého partnera se slovy, že pacienti si počkají (to, že čekají už dvě hodiny někteří jen na léky ji očividně nezajímá). Slyšela jsem, že někdy se tam čeká i 4 hodiny. Někdo říká, že to za to stojí, no za mě to za to opravdu nestálo, nedoporučuji. Mimochodem do lékařské zprávy napsala věci, na které se mě ani neptala (napr. napsala, ze nemám sebevražedné sklony, ale ani se na to nezeptala a taky tam psala priznaky, které jsem ji ani neřekla).

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Špatná organizace práce, nespolehlivost, nedochvilnost. Na čas objednání se nehraje, v ordinační době volně odchází a přichází s fotoaparátem i při plné čekárně objednaných pacientů. Zvláštní přístup.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Dobrá, sympatická a profesionální lékařka. Mohu jen doporučit.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Úžasná lékařka, která mi jediná pomohla vrátit syna do normálního života, moc děkuji a doporučuji všem! Její lidský přístup a jednání se už ve zdravotnictví nevidí

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Paní doktorka má perfektní přístup, je příjemná, lidská a profesionální. Jediná nevýhoda je, že si v čekárně chvilku počkáte, ale tady se to vyplatí.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé Jiný

Nejlepší lékařka,kterou jsem za svůj život poznala.
Skvělý člověk,úžasná žena,profesionálka ve všech směrech.
Jsem maximálně spokojená a nikdy bych neměnila.
Kéž by tomu tak bylo všude.

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé

Naprostá spokojenost. Lidský přístup, poradí, pomůže, má o pacienta zájem. Díky paní doktorce jsem opět schopen pracovat a to dokonce i v nadměrném stresu způsobeném charakterem práce.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravim vas, prosim pekne, obracim se na vas s dotazem.
Je mozno brat antidepresiva a kojit? Konkretne Miraklide 5mg denne, lecena socialni fobie, uzkosti? V minulosti pokus o vysazeni leku vez dohledu, 3 mesicni pracovni neschopnost...Muj psychiatr tvrdi po porodu vysadit, porodni asistentka v obdobi sestinedeli rozhodne nevysazovat, gynekolog navrhuje zastavu laktace a ja bych tak strasne rada sve miminko kojila pokud to bude mozne.
Rada bych vedela nazor dalsich odborniku. Dekuju

během laktace by se nemělo podívat žádné antidepresivum

MUDr. Anastázia Stříteřská