Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé

Naprostá spokojenost. Lidský přístup, poradí, pomůže, má o pacienta zájem. Díky paní doktorce jsem opět schopen pracovat a to dokonce i v nadměrném stresu způsobeném charakterem práce.

Bozetechova 79, Brno
Psychiatrická ambulance pro dospělé (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Psychiatrická ambulance pro dospělé

Úzasná paní doktorka, milá, lidská, příjemná, vstřícná. Nejlepší ze psychiatriček, které jsem měla. Gratuluji k miminku a na kontrolu půjdu, až tam bude opět tato paní doktorka:), o zástup nestojím.

Paní doktorka je prostě PANÍ DOKTORKA, jsem ráda, že jsem v její péči. Klaním se před jejím opravdu lidským a individuálním přístupem.

citlivá,laskavá,prostě fajn p.doktorka

Paní doktorka mne velice příjemně překvapila svým objektivním postejem, chápavostí i empatií. Dosud jsem se setkal se spoustou psychologů/psychiatrů, ovšem všichni (VŠICHNI) z nich byly pouhými stíny kvalitního doktora. Jsem rád že je mojí psychiatričkou.

Na svůj věk jsem prošel spoustu lékařů ale paní doktorka Arendášová je prostě nejlepší!!!Přeju hodně štěstíčka a moc gratuluji"maminko".S pozdravem Bartošek Jiří

Skvělá lékařka!
Přeji jí do další její životní etapy hodné štěstí, zdraví a pohody!!!!

Opravdu výborná lékařka, moc mi pomohla.

je to nejskvělejší doktorka v BRNě

Má v tom jasno

citlivá,laskavá,prostě fajn p.doktorka

Skvělá lékařka!
Přeji jí do další její životní etapy hodné štěstí, zdraví a pohody!!!!

Opravdu výborná lékařka, moc mi pomohla.

je to nejskvělejší doktorka v BRNě

Má v tom jasno