Adresa

Sokolská 307, Děčín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
3 názory

B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Dětská pohotovost - zvracející 6timěsíční holčička

Prohlídka touto lékařkou na pohotovosti trvala kratší (asi tak třetinovou) dobu než následné sepisování zprávy. Po pouhém nahlédnutí do krku diagnostikovala "asi střevní chřipku" a navrhla dietu sestávající z černého čaje a suchých rohlíků - OK pro starší dítě, ale dávat kojenci ať už rohlík nebo černý čaj? no nevím... Do zprávy navíc napsala "brání se vyšetření" - nečekaně, šestiměsíční kojenec nesouhlasí se strkáním špachtle do krku.
Pro starší děti co si umí samy říct co je trápí je paní lékařka možná dobrá, ale pokud jdete na pohotovost s kojencem a zastihnete ve službě tuto lékařku, otočte se a jděte rovnou na dětské odd., tam nás ošetřili profesionálně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Vyborna lekarka, mam na ni jen ty nejlepsi vzpominky - i na pani sestricku. Obe profesionalky a veskere vykony provadely citlive a rychle.


C
Ověřeny pacient

Paní doktorka nepředepisuje léky za každou cenu, skutečně bere ohled na malého pacienta a na to, co je nejvhodnější pro jeho léčbu. Zná i léčebné prostředky, které běžný pediatr nezná (např. z oboru kožního lékařství) a akceptuje nestandardní názor rodičů na očkování.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti