Praktický lékař pro dospělé
Hviezdoslavova 16, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní "doktorka" je v ordinaci jen proto, aby vybírala peníze - a souhlasím s názorem, že mnohdy za služby, které se platit nemají... Léčit rozhodně neumí a pokud v ordinaci náhodou je (dovolená, zástup, nemoc je věčně), než se dočkáte, jste "vyléčení"... Tu přijde dealer, tu pošta, tu píše někomu léky, tu svačí - a vy čekáte... Když se dostanete do ordinace, léčí od stolu, pouhými dotazy. Změřit tlak, poslechnout srdce, vyšetřit člověka - proč? Pokud si neví rady, odešle vás k odborníkovi, pokud ví, ke kterému. Pokud si není jista, nepošle vás nikam a napíše nevhodné léky... Pokud vás zná, "podrbe" s váma a to je v ordinaci vše. Pak vás doprovodí k sestře, aby ta "neopomenula" vybrat 30,- Kč. NEDOPORUČUJI!

Čekací doba příšerná, povídá si tam snad s každou drbnou z okolí co kde kdy, kdo. V ordinačních hodinách přijímá dealery, kteří tam sedí nejméně půl hodiny. Když jsem šla v pracovní době na ošetření, tak mi pak v práci nevěřili, kde jsem byla tak dlouho. Léčba všelijaká, jen ne důkladná. Ale o 30,- si říct nezapomene, mám dojem, že bere i za úkony, které jsou zdarma. Alespoň teda u nového lékaře tolik neplatím. A jako bonus tam paní doktorka věčně není. Nedoporučuji!

VYNIKAJICÍ

Paní doktorka je velmi hodná a dobrá lékařka tak si nestěžujte,ju?

Léčí mou matku a připadá mi někdy síla, co paní doktorka jí předepisuje. Nechť nejsem odborník, špína se hází lehce. Kdo by chtěl přejít k této lékařce ať zpozorní už při atraktivních ordinačních hodinách. Souhlas s panem nebo paní L.J. U cestovní kanceláře je její nejlepším klientem.

s paní doktorkou mám velmi špatné zkušenosti, půl roku mě neúspěšně léčila dietou a nakonec se problém ukázal tak vážný, že byla nutná okamžitá operace,na odborné vyšetření neposlala, špatnou zkušenost mají i ostatní členové rodiny, dnes už jsme v péči jiného lékaře

Skvělá