Umístění: Poliklinika Bory s.r.o.

Paní doktorka se ke stomatologii dostala asi jen náhodou rozvrtala mi půlku huby kvůli jednomu zubu... od poslední návštěvy Cca před měsícem je její práce doslova rozpadá.
A mě teď nezbývá nic jiného než umělé zuby.

MUDr. Alexandra Texelová

Lépe jednat přímo v ordinaci a upřesnit své problémy.

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Zubní ošetření

Výborná zubařka, má velice osobní přístup k pacientům a se sestřičkou jsou výborný Tým. Obě jsou velice obětavé a pečlivé. Dojíždím k paní doktorce až z K. Varů, ale jsem za to moc ráda. Vřele doporučuji

Tak tuhle paní doktorku opravdu nikomu nedoporučuji. Je sice hodná, to ano, ale co se týče lékařské odbornosti tak teda nic moc. Přešla jsem k jinému lékaři a ten mi zjistil 12 zubních kazů. A to jsem chodila opravdu poctivě na preventivní prohlídky. Už vim, od čeho jsem měla stále rýmu a bolest hlavy, teď už mě nic netrápí!

Velice výborná lékařka,chodíme k ní celá rodina,je velice pěčlivá,citlivá a od té doby co k ní chodím se nebojím zubaře.Je moc obětavá.

Nejlepší člověk, kterého znám. Se srdcem na pravém místě.

Velmi dobrá lékařka, vždy spolehlivá, má cit pro pacienta a velice pečlivá - nic nezanedbá.

Velmi dobra a zkusena lekarka. Prestal jsem se zubaru bat :-)

Určitě doporučuji ošetření od paní doktorky,protože je šikovná,rychlá a má cit.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,potřebuji sehnat zubaře, který mi udělá co nejrychleji ale zároveň za slušnou cenu celé vrchní patro zubů. To znamená vytrhat a udělat nové,poněvadž mám paradentozu a zuby mi drží více méně jen tak,děkuji

Zkuste přes VZP či jinou pojičtovnu,jde Vám dají bližší info o volných lékařích.

MUDr. Alexandra Texelová

Zubní lékař mi naúčtoval pod uvedeným kódem 00501 " jako účel platby " za vytržení zubu a kořene částku 530 Kč.
Může toto účtovat, když tyto zákroky plně hradí moje zdravotní VZP ( pojišťovna 111 ) ?
Děkuji za odpověď, P.B.

Souhlasím s kolegy.Záleží na víve okolnostech,proto je lépe se vždy domluvit s vaším ošetřujícím lékařem.