MUDr. Alexandra Cermanová

Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Slavíčkova 20, Ústí nad Labem

k paní doktorce chodíme celá rodina už několik let, je výborná, vše vysvětlí a sestřička je velmi milá

K paní doktorce chodím již několik let, vždy vstřícná, ochotná pomoci, sestřička také milá, ochotná. Ordinace moderně vybavená. Při objednání, žádné dlouhé čekání v čekárně (stalo se mi zpoždění maximálně 10 min.)Jsem velmi spokojena.

Naprostá spokojenost, oceňuji moderní vybavení praxe i vstřícný přístup.

Až paní doktorka Cermanová mne v pokročilém věku naučila chodit nejen k zubaři, ale i preventivně se o zuby starat.

jedině to nejlepší musí být je špičková

Velmi dobrá lékařka, ke které chodím 25 let a nemám jedinou špatnou zkušenost.

Neznám lepšího zubaře, chodíme k ní celá rodina, včetně kamarádů a známých. Pečlivá, ochotná, citlivá.

Nedoporučuji, napodledy mi našla kaz, kterým se chtěla zabývat na další návštěvě. Já však raději navštívila jiného doktora, udělal mi rentgen, a žádný kaz nenašel. Její zákroky byli vždy bolestivé a nepříjemné. U současného doktora nikoliv.

svědomitá, spolehlivá

Skvělý přístup, profesionalita, milá paní doktorka i současná zdravotní sestřička. Doporučuji všem!