Privátní stomatolog
Tyršova 305, Zlín

Umístění: jiné místo Trhání zubů

K zubaři jsem se odhodlala po mnoha letech a z toho jsem jeden rok hledala zubaře.Paní doktorku jsem navštívila poprvé v říjnu byla jsem velmi mile překvapená za její velmi milý přístup.Paní doktorka mi trhá z bývalé zkažené zuby a kořeny a to bezbolestně a rychle,na každé další návštěvy se k ní těším.Je profesionální a
k pacientům velmi lidský přístup.po 50 letech se k zubaři již nebojím. PROVÁZKOVÁ KARLA

U paní doktorky jsem již mnoho let a po celou tu dobu jsem maximálně spokojený.Jo to fortelná ženská a zuby umí.V čekárně se nečeká,protože domluvené termíny platí,ošetření je prováděné sice rázně,ale s citem a nebolí.Výsledek je vždy výborný a v případě zubních náhrad ani nepoznáte,který je to vlastně ten váš nový zub.Čekárna je čistá,útulná,ordinace moderně zařízená,zaparkovat se dá přímo před domem.Korespondenčně Vás zve na preventivní prohlídky,na které jinak každý z nás zapomíná.Vše ok.

U doktorky jsem teď půl roku nová a velice spokojená. Jak píšou ostatní, je ráznější, ale v tom dobrém slova smyslu...Já jsem maximálně spokojená. Moderní vybavení, lidský přístup, rychlost a spolehlivost...

úzasná

trochu svérázná ,ovšem jsme spokojeni ,objednávky rychlé ,ošetření rychlé a pomůže.jsme pacienty více než 10let.máme 3 děti všechno ok.

Skvělá lékařka, která poskytuje velmi profesionální péči. Neustále modernizuje vybavení své ordinace, má zájem, aby její pacienti chodili pravidelně na prohlídky. Je sice trochu ráznější typ, ale toto bych bral jako velký klad, který ve spojení s dobrými organizačními jí umožňuje najít si čas na nové pacienty, mít krátkou objednací dobu a poskytovat odbornou a rychlou péči bez újmy na kvalitě. Mě konkrétně naopak pozitivně překvapila její trpělivost s dětskými pacienty a schopnost být vždy nad věcí. Znám ji osobně a jednoznačně doporučuji opravdu všem, od rodičů s malými dětmi, až po starší lidi.

Dobré objednací lhůty,svérázná trochu rasl ale rychlá.Nemá zkušenosti s dětskymi pacienty,dítě bych do její péče už nesvěřila.