Alexandra Brücknerová, zubař Zlín

MUDr. Alexandra Brücknerová

Zubař

7 názorů

Adresa

Tyršova 305, Zlín
Privátní stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Trhání zubů

K zubaři jsem se odhodlala po mnoha letech a z toho jsem jeden rok hledala zubaře.Paní doktorku jsem navštívila poprvé v říjnu byla jsem velmi mile překvapená za její velmi milý přístup.Paní doktorka mi trhá z bývalé zkažené zuby a kořeny a to bezbolestně a rychle,na každé další návštěvy se k ní těším.Je profesionální a
k pacientům velmi lidský přístup.po 50 letech se k zubaři již nebojím. PROVÁZKOVÁ KARLA


U paní doktorky jsem již mnoho let a po celou tu dobu jsem maximálně spokojený.Jo to fortelná ženská a zuby umí.V čekárně se nečeká,protože domluvené termíny platí,ošetření je prováděné sice rázně,ale s citem a nebolí.Výsledek je vždy výborný a v případě zubních náhrad ani nepoznáte,který je to vlastně ten váš nový zub.Čekárna je čistá,útulná,ordinace moderně zařízená,zaparkovat se dá přímo před domem.Korespondenčně Vás zve na preventivní prohlídky,na které jinak každý z nás zapomíná.Vše ok.


U doktorky jsem teď půl roku nová a velice spokojená. Jak píšou ostatní, je ráznější, ale v tom dobrém slova smyslu...Já jsem maximálně spokojená. Moderní vybavení, lidský přístup, rychlost a spolehlivost...


3

úzasná
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M

trochu svérázná ,ovšem jsme spokojeni ,objednávky rychlé ,ošetření rychlé a pomůže.jsme pacienty více než 10let.máme 3 děti všechno ok.


Skvělá lékařka, která poskytuje velmi profesionální péči. Neustále modernizuje vybavení své ordinace, má zájem, aby její pacienti chodili pravidelně na prohlídky. Je sice trochu ráznější typ, ale toto bych bral jako velký klad, který ve spojení s dobrými organizačními jí umožňuje najít si čas na nové pacienty, mít krátkou objednací dobu a poskytovat odbornou a rychlou péči bez újmy na kvalitě. Mě konkrétně naopak pozitivně překvapila její trpělivost s dětskými pacienty a schopnost být vždy nad věcí. Znám ji osobně a jednoznačně doporučuji opravdu všem, od rodičů s malými dětmi, až po starší lidi.


Dobré objednací lhůty,svérázná trochu rasl ale rychlá.Nemá zkušenosti s dětskymi pacienty,dítě bych do její péče už nesvěřila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti