Gen. Janouška 902/17, Praha
Poliklinika Černý Most (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

V cekarne si pripadate jako ve zpomalenem filmu, doktorka si toho bere vice nez dokaze zvladat, jste objednani, stejne cekate i 2hod nez pujdete naradu, sestricka zmatene pobiha.Absolutne nedoporucuji pracujicim lidem, ktery si berou kuli navsteve lekare volno!Kdyz prijete pro leky, tak Vas vyhodi, se slovy z momentalne nema cas!

K lékařce se nemohu dost dobře vyjádřit, neboť jsem většinu času vždy strávila u sestry. Paní doktorka měla otevřené dveře a pak v rychlosti zopakovala to, co říkala sestra. Protože si myslím, že vyšetřování by mělo být v kompetenci lékařky a ne sestry, a také mi ani jedna nedokázala vysvětlit, v čem spočívá nález, od paní doktorky jsem odešla.

Výborná jak po profesionální i lidské stránce,perfektní přístup k pacientům.Totéž platí i o její sestřičce.

výborná

Profesionální lékařka s lidským přístupem. Musím zde zmínit i sestřičku, která rovněž výborná!

Paní doktorka je velmi milá a pečlivá, vše nám vysvětlí a poradí například i z hlediska správného jídelníčku. Sestřička je opravdu úžasná, nikdy jsem se ještě nesetkala s tak opravdovým zájmem, kdy mi sama pošle sms s názvem přípravku, který by synovi mohl pomoci.

Nesouhlasím ! Paní doktorka je skvělá. Sestřička úžasná. K dětem se chovají obě skvěle. Máme tu tu nejlepší péči.

Moc doporučuji! Doktorka i sestřička jsou moc milé, trpělivé, poradí atd. Doktorka má všechno pod kontrolou! Nemusíte se bát, že něco zanedbá! Vždy mají s sebou dobrou náladu. K dětem jsou úžasné.

Skvělá doktorka!!!! Trpělivá, úžasný přístup k dětem, to platí i o sestřičce! Obě jsou profesionálky, patří jim velký dík!

Musím se připojit s chválou. Paní doktorka důkladně vyšetří, vše vysvětlí, je rozhodná a obě mají se sestřičkou ohromné pochopení i pro neklidné děti jako je můj synek a snaží se maximálně vyjít vstříct.

výborná