Ord. praktického lékaře stomatologa
Masarykova 190/111, Ústí nad Labem

Výborný zubař, odborník, pohodový člověk - pokud něco dělá, vysvětlí co bude následovat a připraví pacienta i na případné nepříjemné pocity... SUPROVÝ ZUBAŘ!!! Mohu jen všem doporučit!

odborník,perfektní a kvalitní práce,slušný a pozorný

to se neda popsat to si musi kazdy vyskouset.P A R A D A

Tenhle lékař je skutečně špičkový.Mám velké štěstí,že se mi stará o chrup,všechno,co se mi bude dělat mi předem podrobně vysvětlí,seznámí mě s cenou, která se mi zdá standartní,a přístup k pacientovi je úžasný.Během zákroku se mnou komunikuje, vtipkuje,a než se naději, tak je práce hotova.Je moc zručný a pečlivý.S Ním se o své zuby nebojím.:-)

Super zubař, dříve jsem jeho kolegy tak nějak "nemusel", k němu ale chodím rád.
Odborník a současně pohodář a srandista

Výborný zubař, jsem s ním velmi spokojená, ochotný a velmi milý člověk.

Na pana doktora si nemůžu vůbec stěžovat. Je velmi ochotný, milý, rád vše vysvětlí, v čekárně čekáme jen pár minut. Někdy ani to ne. Neni pravda, že se vždycky u něj platí. Má rád pečlivý lidi, kteří o svůj chrup pečují. Umí pochválit. Když vidí, že jste nervózní, dokáže vás i pobavit. A hlavně jeho práce a přístup k pacientům je perfektní. Já jsem s panem doktorem moc spokojená. On je nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla.

Velmi příjemný, ochotný, pozorný k pacientům. V čekárně se nečeká ani 5 minut a to se stává málokde.

Nejlepší zubař u jakého jsem kdy byl :-)

Velmi dobrý stomatolog. Ochotný a pečlivý, vždy vše vysvětlí a nemohu si na jeho práci stěžovat. A co se týče placení, vždy upozorní na to, že je nějaký zákrok anebo materiál placený a myslím si, že se u něj neplatí o nic víc, než se platí u jiných zubařů.