Gynekolog Více

Olomouc 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Anestezie

Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Další výkony proveditelné v rámci jednodenní chirurgie +21 Více

Diagnostika a péče o ženy s přednádorovými stavy a karcinomem hrdla děložního expertní kolposkopie

Doporučení k těhotenskému tělocviku a profylaktické přípravě před porodem

Hysteroskopie, diagnostická i operační

• Komplexní péče o ženy s osteoporózou – vyšetření, diagnostika a

Ukončené školy

• 1989 Lékařská fakulta UP Olomouc – obor všeobecné lékařství
  • 1992 Atestace v oboru Gynekologie a porodnictví I. stupně
  • 1992 Osvědčení k výkonu soukromé praxe ve specializačním oboru gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• Čeština

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Do G-centra docházím odjakživa. Pan doktor je velmi milý a profesionální. V mých 19 letech mi byla provedena konizace čípku. Dostalo se mi nejlepší péče v komorném a moderním prostředí G-centra. Nezávisle na tomto, mě viděla paní Mudr.Součková, zmínila, že kdybych jí neřekla, že jsem zákrok podstoupila, ani by to nepoznala, že je pan Skřivánek přes toto velký odborník. Musím souhlasit a jsem ráda, že můžu tyto zkušenosti s jeho péčí reflektovat dále. Nevíce jsem ocenila jeho starost v době, kdy jsme se začali snažit o miminko. Neváhal nabídnout mi testy z krve, spermiogram a následně jsem si zaplatila test na zjištění zásoby vajíček. Situaci nezlehčoval ani kvůli tomu, že jsme se sotva začali snažit a nebyl zatím důvod být znepokojená, ale vzhledem k různým případům kolem mě, je fajn když Vám lékař nabídne tuto péči a vy víte, že třeba nejste zdravé a můžete situaci řešit zavčas. Celkem pravidelně chodila i na ultrazvuk kvůli přesnějšímu určení ovulace. Miminko je již na cestě. Děkuji

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie onkologická prevence nad rámec gynekologické prevence s individualizací programů a stanovení rizik na míru pacientek

Zařízení jsem vyhledala kvůli Centru onkologické gynekologické prevence, kde jsem se dostala do péče pana doktora Skřivánka, odborníka s lidským přístupem. Věřím, že pan doktor mi zachránil zdraví a život. Byla mi poskytnut všechna dostupná vystření, která mi předchozí zařízení neposkytlo. V G centrum jsem podstoupila také operační výkon a děkuji mj. i za péči laskavých sestřiček. Dlouhé roky jsem působila v pomáhající profesi a jsem přesvědčená, že vedle excelentních odborných znalostí a praxe je potřeba i projev účasti, trpělivosti a správná komunikace směrem k pacientovi. To vše a mnohem více u pana doktora Skřivánka najdete. Přeji mu mnoho štěstí a požehnání vždy a všude!

Dobrý den, ráda bych se podělila s ostatními o svou zkušenost s p. doktorem Skřivánkem. Pana doktora jsem navštívila asi třikrát s odstupem několika měsíců. Šlo v podstatě vždy o řešení stejného problému - dyskomfort, později bolest intimních partií. Poprvé mi rozmluvil ošetření přístrojem, který jeho centrum nabízí (mohlo mi to třeba pomoci jako prevence). Podruhé mi diagnostikou potvrdil, že problém spočívá opravdu v domnělých křečových žilách. Doporučil pouze běžně dostupná venofarmaka. A jestli bych to nemohla při případné sex. aktivitě "nějak překonat". Nutno dodat, že jsem mu sdělila, že se to právě po takových aktivitách zhoršovalo. Potřetí, když už byl problém ve vážném stavu (protože léky, mazání a doplňky stravy nezabraňovaly zhoršování) mě odbyl, a řekl mi, že mi nejspíš lhal o té diagnóze, že mi nic není, že změny souvisí s věkem atp. A že nemá čas, že na něho čekají doktoři. Prý mi na to dají jen antidepresiva (nemám neuropatickou bolest, takže proč antidepresiva?). Požadovala jsem objektivní vyšetření (ne jen prohlídku zrakem). Odkázal mě tedy k jinému specialistovi, ale do zprávy napsal vyšetření, které s mým problémem nesouvisí a není určeno ke zjišťování varixů apod. Pan specialista taky řekl "ne", že to vyšetření se provádí u jiných případů. A nakonec mi pan specialista ani nedoporučil antidepresiva, s tím, že v mém případě by to neřešilo příčinu. Další vyšetření odhalila v oblasti břicha jistou cévní vadu, která by s tímto mohla souviset. Takže pan doktor Skřivánek by měl změnit svůj přístup k pacientkám. Nechodí po doktorech jenom tak z dlouhé chvíle... Škoda, zpočátku se zdál jako sympatický lékař...

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D.

Nikdy bych nepoužil slova jako”lhal jsem Vám o Vaší diagnóze”…
Trochu pochybuji, že jde skutečně o mě. Iniciály JH tak moc důvěry nevzbuzuji. Jsem rád, že jste našla odborníka, který Vám přes moji “nepéči” pomohl

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie další výkony proveditelné v rámci jednodenní chirurgie

Nejlepší gynekolog široko daleko. Pan doktor opravdu ví, co dělá, a i mezi lékaři má pověst výborného lékaře. Už nikdy nechci jiného.

U pana doktora jsem podstoupila labioplastiku. Byl velmi milý a nešetřil chválou na své výsledky a spokojenost klientek. Po operaci jsem se nestačila divit. Jednu stranu mi seřízl částečně a druhou úplně, a to tak, že mi tam vyřízl jamku. Vypadá to příšerně a od té doby se stydím při sexu a dělá mi to velké problémy. Když jsem šla na kontrolu a sdělila jsem mu svoji nespokojenost i se způsobem sešití v oblasti hráze, kde mi nesouměrně trčí kousky tkáně, odpověděl mi, že to je dobré a zeptal se mě, jestli budu snad točit porno, že to řeším. Považuji to za výsměch. Žádná omluva, nabídka nápravy, nic. Od pana doktora jsem odešla a pořád zvažuji žalobu.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie anestezie

Nikdy jsem nechtěla chodit na gyne k muži, měla jsem z návštěvy docela stres, ale u pana doktora Skřivánka bylo vše tak přirozené, že mě všechno okamžitě přešlo. Můj problém nebral na lehkou váhu a udělal vše proto, aby mě jej urychleně zbavil. Pan doktor je vtipný, dokáže situaci odlehčit, pacienty zbytečně nestraší - i když u mě to spíše funguje tak, že potřebuji všechny informace (musela jsem se hodně doptávat a stejně jsem odcházela z první návštěvy mírně zmatená), abych vystresovaná právě nebyla (takže u mě malé mínus), Jako mínus (pro někoho plus) hodnotím i to, že snad pro všechny výkony uvádí pacientky do celkové injekční narkózy (neprovádí zákroky v opichu), za mě zbytečná zátěž těla. Celkové narkózy jsem se bála jak čert kříže, nakonec vše proběhlo v pořádku - po přijetí v 7:00 jsem po 9h odcházela s doprovodem domů plně při vědomí a jen s lehkou tupou bolestí v podbřišku. Jsem několik dní po zákroku a v podstatě už na druhý den jsem málem nevěděla, že se tam dole něco dělo, jediné co mi to připomíná je dodržování jistých režimových opatření. U výkonu asistovala velice milá, usměvavá sestřička, dospávací pokoje jsou také velmi příjemné. V případě, že bych musela znovu podstoupit nějaký gyne zákrok, šla bych opět zde.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie diagnostika a péče o ženy s přednádorovými stavy a karcinomem hrdla děložního expertní kolposkopie

Úžasný specialista s lidským přístupem, okamžitě po prostudování mé lékařské dokumentace s vleklou diagnózou jednal, ještě tentýž týden jsem na jejich klinice podstoupila zákrok, který provedl právě pan Dr. Skřivánek. Ulevil i mé psychice. Pokud bych se znovu měla rozhodnout, kde řešit svůj zdravotní problém, určitě bych opět mířila sem. Bezpečí, profesionalita, milé chování, krásné čisté prostředí. Ještě jednou mockrát děkuji.

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie konizace hrdla děložního

Obvodním gynekologem jsem byla odeslána ke konizaci děl.č. 2 předcházející návštěvy/vyšetření i samotný výkon proběhl naprosto v pořádku. Maximální spokojenost nejen s MUDr. Skřivánkem,ale i s personálem celého centra! Děkuji za vše a určitě doporučuji ostatním....

V G-centru jsem byla celkem už u čtyř doktorů a pan doktor Skřivánek je podle mě ze všech nejlepší! Do ordinace jsem šla s obavami, na internetu se člověk totiž dočte různé věci, ale pan doktor mě dokázal uklidnit a všechno mi pořádně vysvětlil. Líbí se mi, že problém dokáže nadlehčit a zbytečně Vás nestraší. Jsem mu opravdu vděčná za lidský a opravdu profesionální přístup!

Pan doktor je výborný odborník, vždy dobře naladěný, vstřícný a pozorný. Rovněž prostředí je na vysoké úrovni, sestřičky milé, usměvavé a ochotné.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, pane doktore,

chtěla jsem se Vás zeptat zda, když mívám často streptokoka ( agalacie ) v pochvě, jestli to může ovlivňovat ( ohrozit ) oplodnění ( zda ten bacil zabiji spermie ) , nebo se nemusím bát a těhotnění je v tomto případě neohrožené. Už nějakou dobu se snažíme s partnerem o miminko,ale zatím se nedaří. Tak nevím čím to je.
Děkuji Vám za informaci

Dobrý den, na otěhotnění by to vliv mít nemělo, tento streptokok je rizikový při porodu pro novorozence (dělá zápaly plic především předčasně narozených dětí ) a všechny těhotné, které jej mají diagnostikován před porodem (toto vyšetření se dělá všem) dostanou v průběhu porodu 1 gram ampicilinu do kapačky)

S pozdravem

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D.

Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Jste.li z Olomouce nebo okolí, objednejte se na recepci, řekněte, že jste nová a těhotná a objednají Vás k někomu z kolegů. Já nové pacientky neberu a objednávají mi t,.č. na srpen.
Zdraví

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• Čeština

Ocenění

• 1998 Certifikát UZ screening vrozených vývojových vad v 10.-14. Gestačním týdnu
  • 2003 Licence pro výkon vedoucí lékař – primář pro obor gynekologie a porodnictví
  • 2005 Funkční licence F 017 kolposkopická expertíza