Praktická lékařka
č.d. 361, Říčany

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Ochota pomoci,reseni zdravotního problému pečlivé.a má skvělou sestřičku.

Důvod je prostý, nejen, že sháníte na příkaz doktorky sestru, která pije kávu v pracovní době úplně na jiném místě, než by měla být, ale nesouhlasí ani informace vypsané sestrou na lístku od léků, dále vypsat neschopenku je velký problém, musíte, pokud si zrovna ve 4O stupních horečkách zapomenete mobil jet znovu domů a zjistit informace, které jsou součástí studia právě pracovníků ve zdravotnictví. Dále mě překvapila půlhodinová debata se známými v ordinaci, přitom lidem v čekárně nemusí být zrovna do skoku.

Paní doktorka má "své dny". Jednou ochotně vysvětlí to či ono, podruhé je nepříjemná a bez nálady. To, že chodí do ordinace pozdě, to u nás ví každý. Mně osobně na kašel, který trval měsíc a nemohla jsem se ho zbavit poradila, že "v sobě mám asi něco špatného, co musím vykašlat". A napsala mi imudon.

Také jsem nebyl spokojen s péčí paní doktorky. Nejenže do ordinace nechodí nikdy včas, pracuje opravdu dle své aktuální nálady, věnuje se jen svým oblíbeným pacientům a když už se k ní člověk přece jen dostane, dostane přednášku o těžkém stavu zdravotnictví a odchází ošetřen-neošetřen. Já jsem se přeregistroval k jiné lékařce a vřele to doporučuji i ostatním nespokojeným pacientům. Je svobodná volba lékaře, tak proč chodit k takovému, se kterým nejsem spokojen. V okolí jen hned několik výborných praktiků.

Empatická, vstřícná, odborně již nyní na vysoké úrovni a ještě se dále vzdělává. Super sestřička v ordinaci je bonus k nezaplacení. Mohu jen doporučit.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojen. Hodnocení nepotřebuje dalšího komentáře.

Ř

Pravidleně začíná ordinovat výrazně později,než má uvedenou pracovní dobu.Dokáže být nepříjemná.

Výborná lékařka, ochotná, svědomitá.

Velmi ochotná lékařka s odborností na nejvyšší úrovni a skvělým lidským přístupem k pacientům. Pokaždé si na mne udělá maximum času, pokud je potřeba bez váhání posílá na odborná vyšetření. Velmi dobře umí specifikovat druh onemocnění.Je svědomitá,dokáže naslouchat,vysvětlit problém a hlavně pomoct tou správnou léčbou. Vřele ji doporučuji!A Vám paní doktorko za všechno děkuji.