Soukromá psychiatrická ambulance
Masarykova 37, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Soukromá psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka se mi věnuje už přes deset let. Ještě, že jsem na ni narazila. Je to skvělá, empatická žena. Doporučuji.

Umístění: Soukromá psychiatrická ambulance Jiný

Z paní doktorský jsem nadšená! Hrozně mi pomohla, velmi se mi věnovala, je to odborník na svém místě. Ochotná, empatická, jsem šťastná, že jsem se k ní dostala. Moc děkuji!!!!

Umístění: Soukromá psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorku mohu jen doporučit, pomohla mi když jsem to potřebovala nejvíc. Reagovala rychle, je empatická a milá, výborná komunikace.

Umístění: Soukromá psychiatrická ambulance Jiný

Moc příjemná lékařka, asertivní,bohužel nikdy nic na Vaše problémy neřekne, jen píše, nevysvětlí a napíše mi potom léky, které si vyhledám na netu nebo které pomohly někomu z lidí, které znám. Informace z ní tahám docela těžce. Minimálně bych chtěla vědět, co se ve mě děje. K telefonatum bych doporučovala napsat odkdy_dokdy nebo možnost SMS !!!

Umístění: Soukromá psychiatrická ambulance

Paní doktorka je velmi milá a působí empaticky, nicméně nemá vůbec zájem vás vyléčit. Už 10 let si k ní chodím jen pro recepty, jen se zeptá jestli vše ok, a když ano, recept vypíše a tím to končí. Nedávno se mi opět objevily úzkosti a tak neváhala a zdvojnásobila mi léky, v příbalovém letáku jsem se dozvěděla že je to téměř maximální možná dávka. Pobyt v ordinaci max 10 min. Je to skvělá podnikatelka. Vřele ji nikomu nedoporučuji. Pokud někomu ovšem stačí, aby na něj byl někdo milý a cpal ho léky, bez sebemenší snahy problém opravdu vyléčit, bude asi dobrá volba.

Umístění: Soukromá psychiatrická ambulance deprese

Dnes jsem navštívila poprvé paní doktorku... Nemám slov. I přes můj věk (18 let) brala mé problémy vážně a nejednala se mnou jako s pubertálním adolescentem. Hbitě odhadla moji osobnost a opravdu mi vyrazila dech. Děkuji moc paní doktorce za pomoc a opravdu a jednoznačně DOPORUČUJI!!!

byli sme u ni poprve,musim pochvalit sme nadseni spokojeni,problemy umi resit,jeste ze takovy andel existuje,dobre nam poradila

úžasná paní doktorka... jsem vděčná, ža jsem se k ní mohla dostat. Moc mi usnadnila život a pomohla tam, kde jsem již nečekala, že to jde

Velice milá, lidská, vstřícná, věčně pozitivní, kolikrát si říkám jak je to až možné zrovna s touhle profesí. Moc milá paní doktorka a hodná její pozitivita krásně uklidňuje. Občas si promluví, neříká toho moc, ale co slovo, to zlato. Snad abych jen nechválila chtělo by to trochu více probírat problémy s pacientem a nebýt až tak pasivní, ale někdy to asi není na škodu spíš naopak. Nechat člověka se vypovídat... Rozhodně nepochybuji o jejím profesionálním přístupu.

Pani doktorka je prostě nejlepši. Je to užasny člověk lekarž. Nikoho takoveho mezi lekaři jsem nepotkala. jsem ji nesmirně vděčna a děkuji Bohu, že jsem k ni se dostala