Praktický lékař pro dospělé
Kosmonautů 1237/35a, Havířov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím od 18ti let. Nikdy nebyl problém, ale dnešní zkušenost mě až rozplakala. Paní doktorka byla velmi nepříjemná, protivná. Dala mi jasne najevo, že ji obtěžuji a že na me nema čas. Takové chování jsem ještě nezažila a to od nikoho a od dr bych to opravdu nečekala.Paní dr končí. Moc hezky se loučí se svými pacienty. To se musí nechat.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Snažím se od minulého týdne dovolat p. Doktorce a nedá se dovolat stále jen to pipa v telefonu. Když jsem tam byla všude bylo zamčeno takže nevím jestli mají ordinacni hodiny jiné? Nikdy nebyl problém z p. Doktorkou sní jsem byla vždy spokojena jsem uni 12 let až teď co se přestěhovali tak komunikace žádná.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce Krupičkové už chodím asi 15 let a jsem s ní spokojen, jen je velký problém se k nim dovolat. Měli by si v ordinaci na pevnou linku dát záznamník nebo nějaký ukazatel zmeškaných hovorů a čísel a později zavolat zpět. Protože už 2 týdny volám a nepodařilo se. A jelikož jsem pracující člověk, tak nemám čas jít osobně objednat ještě v čase od 7-12.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka i paní sestřička jsou moc příjemné, docházím tam už roky a i mému synovi se chová moc mile a ochotně.Nestalo se mi, že by z její strany něco bylo v nepořádku.Jsem ráda, že jsem u ní zaregistrovaná.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé zaměstnanecká prohlídka

Paní doktorka není mou obvodní lékařkou. Navštívila jsem ji pouze, jako smluvního lékaře mého zaměstnavatele.
Po dvou letech od této návštěvy si mě lékařka bez mého vědomí přeregistrovala pod sebe a několik měsíců pobírala od pojišťovny poplatky!
Nemůžu hodnotit péči, jelikož jsem ji neabsolvovala, ale praktiky paní doktorky považuji za velmi neprofesionální a nevhodné!

K paní doktorce chodím bez mála 25 let a ani jednou se mi nestalo, že bych byl s jejím přístupem či diagnozou nespokojen. M.S.

Nejlepší doktorka, pomůže mi vždycky, velmi vstřícná, profesionalní. Není potřeba se rozepisovat je prostě SUPER!!! naprostá spokojenost ;)

Paní doktorka Krupičková mne léčí již více než dvacet let po těžké operaci. Mé zdravotní problémy vždy dobře diagnostikovala a léčila. Jsem s jejím přístupem velice spokojená.

Nemam z pani doktorkou zaden problem.vzdy mi pomohla na myslim ze i memu otci kdyz dostal mozkovou mrtvici a ona bezela na telefon me matky k nam domu i kdyz mela plnou cekarnu pacientu a okamzite tu mrtvici diagnostikovala a volala sanitu.Jenze v Havirovske nemocnici Pani doktorka Ruzickova nerozpoznala ty symptomy a chtela meho otce poslat na plicni do Karvine...zkratka a dobre muj otec ochrnul a zit 10 dni pak zemrel chybou primarky neurologie Mudr Ruzickove....takze na pani Krupickovou nemam nejmensi stiznost n,ani za sebe ani za nikoho z nasi rodiny. Budinsky

Jo jasně,dobrá "lékařka" ale pro neinformované a hloupé pacienty. Těm to stačí. Když ale člověk ví že jde o život, tak s touhle doktorkou to prostě řešit nemůže, protože by ho nechala umřít!!!! Je to "leklá ryba", flegmatická doktorka, která se za těch 20let ale vůbec nezměnila. Bohudík dnes je velká konkurence lékařů, mám mladou doktorku, která okamžitě vše řeší, má zájem o pacienta! Nepíše zbytečná antibiotika apodobné jedy! Znáte vedlejší účinky léků? Na tolik rozšířené atopické ekzémy se zase mnohdy používají kortikoidní masti, které ekzém zatlačí dovnitř těla a ten se později přetransformuje v astma. Často a dlouhodobě používaný Warfarin na ředění krve působí na psychiku, po nějaké době jsou lidé zasmušilí, smutní, nevrlí a navíc určitá céva v temeni hlavy začne prosakovat krví, což je považováno za mozkovou mrtvici. Zároveň, stejně jako mnoho jiných léků, Warfarin zatíží ledviny, takže se organismus začne zavodňovat a mimo přibývání na váze se objevuje spousta dalších zdravotních problémů, které se opět řeší jinými léky, jež opět způsobují nějaké vedlejší problémy, z nichž se později stane vážná nemoc a koloběh pokračuje.Jediným řešením je pravidelná očista organisu na jaře a na podzim a alternativní medicína která problémy řeší a pacienta vyléčí. CHemické léky akorát nutí člověka chodit od 1 odborníka k druhému,bez výsledku.