Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kosmonautů 1237/35a, Havířov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka i paní sestřička jsou moc příjemné, docházím tam už roky a i mému synovi se chová moc mile a ochotně.Nestalo se mi, že by z její strany něco bylo v nepořádku.Jsem ráda, že jsem u ní zaregistrovaná.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé zaměstnanecká prohlídka

Paní doktorka není mou obvodní lékařkou. Navštívila jsem ji pouze, jako smluvního lékaře mého zaměstnavatele.
Po dvou letech od této návštěvy si mě lékařka bez mého vědomí přeregistrovala pod sebe a několik měsíců pobírala od pojišťovny poplatky!
Nemůžu hodnotit péči, jelikož jsem ji neabsolvovala, ale praktiky paní doktorky považuji za velmi neprofesionální a nevhodné!


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím bez mála 25 let a ani jednou se mi nestalo, že bych byl s jejím přístupem či diagnozou nespokojen. M.S.


V
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka, pomůže mi vždycky, velmi vstřícná, profesionalní. Není potřeba se rozepisovat je prostě SUPER!!! naprostá spokojenost ;)


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Krupičková mne léčí již více než dvacet let po těžké operaci. Mé zdravotní problémy vždy dobře diagnostikovala a léčila. Jsem s jejím přístupem velice spokojená.


B
Ověřeny pacient

Nemam z pani doktorkou zaden problem.vzdy mi pomohla na myslim ze i memu otci kdyz dostal mozkovou mrtvici a ona bezela na telefon me matky k nam domu i kdyz mela plnou cekarnu pacientu a okamzite tu mrtvici diagnostikovala a volala sanitu.Jenze v Havirovske nemocnici Pani doktorka Ruzickova nerozpoznala ty symptomy a chtela meho otce poslat na plicni do Karvine...zkratka a dobre muj otec ochrnul a zit 10 dni pak zemrel chybou primarky neurologie Mudr Ruzickove....takze na pani Krupickovou nemam nejmensi stiznost n,ani za sebe ani za nikoho z nasi rodiny. Budinsky


T
Ověřeny pacient

Jo jasně,dobrá "lékařka" ale pro neinformované a hloupé pacienty. Těm to stačí. Když ale člověk ví že jde o život, tak s touhle doktorkou to prostě řešit nemůže, protože by ho nechala umřít!!!! Je to "leklá ryba", flegmatická doktorka, která se za těch 20let ale vůbec nezměnila. Bohudík dnes je velká konkurence lékařů, mám mladou doktorku, která okamžitě vše řeší, má zájem o pacienta! Nepíše zbytečná antibiotika apodobné jedy! Znáte vedlejší účinky léků? Na tolik rozšířené atopické ekzémy se zase mnohdy používají kortikoidní masti, které ekzém zatlačí dovnitř těla a ten se později přetransformuje v astma. Často a dlouhodobě používaný Warfarin na ředění krve působí na psychiku, po nějaké době jsou lidé zasmušilí, smutní, nevrlí a navíc určitá céva v temeni hlavy začne prosakovat krví, což je považováno za mozkovou mrtvici. Zároveň, stejně jako mnoho jiných léků, Warfarin zatíží ledviny, takže se organismus začne zavodňovat a mimo přibývání na váze se objevuje spousta dalších zdravotních problémů, které se opět řeší jinými léky, jež opět způsobují nějaké vedlejší problémy, z nichž se později stane vážná nemoc a koloběh pokračuje.Jediným řešením je pravidelná očista organisu na jaře a na podzim a alternativní medicína která problémy řeší a pacienta vyléčí. CHemické léky akorát nutí člověka chodit od 1 odborníka k druhému,bez výsledku.


V
Ověřeny pacient

Paní doktroka je velice vstřícná,dovede si o problémech pacienta popovídat a to je to hlavní,poněvadž dobré slovo léčí.A není pravda,že nedělá paní doktorka preventivní prohlídky, musíte si to,ale sami hlídat -je to Vaše zdraví a vy sami jste za něj odpovědni .Vůbec nechápu proč někoho zajímá její osobní život.To je pouze věci paní doktorky a ne Váše milá pisatelko,která se o tomto zminujete.Prosím zamette si před vlastním prahem.


M

Chodím k paní doktorce co otevřela ordinaci v domečku.Od doby co jsem se vdala a odstěhovala do jiného města,stále jsem si ji nechala jako praktického lékaře.Mohu ji jen doporučit.


V
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem spokojen, je vstřícná a vychází lidem vstříc. Spolu se sestřičkou tvoří skvělý tým, který jsem nikde jinde neviděl


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti