Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Anenská 2/385, Děčín
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
0
Ověřeny pacient

Sice je celkem milá, ale jinak tragická lékařka. Pokud chcete doporučení ke specialistovi, nebo i obyčejný rozbor krve, musíte si to velmi těžce vyžebrat, sama by neudělala vůbec nic. Jak už tu bylo zmíněno, dostanete u ní maximálně předepsaný paralen či brufen, a má to vyřízené. Možná by bylo nejlepší, aby si pacienti stanovili diagnózu sami a následně zvolili vhodnou léčbu, aby neměla paní "doktorka" tolik práce. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřeny pacient

Velmi příjemná a pečlivá lékařka.
Neschopenku mi sestra zdárně vypsala již několikrát, viz příspěvek níže :)

M
Ověřeny pacient

Velmi dobrá praktická lékařka. Provádí odpovědné preventivní prohlídky, narozdíl od jiných děčínských lékařů. Regulační poplatky vybírá dle zákona. Doporučuji.

Já paní doktorku velmi chválím. Přešla jsem k ní od jiného lékaře, kde jsem byla hrubě nespokojená. Při příjmu mi udělala vstupní prohlídku, jakou jsem nikdy nepoznala. Při další periodické kontrole mi zjistila závažný problém, o kterém jsem nic netušila a ihned tento problém řešila. Je velmi komunikativní,příjemná
a pečlivá.

Pani doktorku jsem pred peti lety zadala o komplexnejsi vysetreni z duvodu uzkostnych stavu a silneho buseni srdce, nevedela jake vysetreni by mi mela predepsat a tak mi dala leky na uklidneni.. po peti letech mi novy prakticky lekar udelal uplne testy, aby zjistil, ze mam problem se stitnou zlazou (poznal to uz od pohledu a nemusela jsem ho o testy zadat). Ted jen doufam, ze se delka lecby nebude odvijet od doby trvani problemu.. pani doktorka je mila a prijemna, ale co do profesionality, tam davam nekolik vyznamnych minusu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Myslím si, že je jako lékařka plně kompetentní

B

Příjemná, pečlivá, profesionální

Z

Jak bylo sděleno v ostatních příspěvcích.Komunikativní,milá,vlídná,ale nesmíte být nemocní.A nedejbože těžce.Myslím,že by mohla být skvělá jako personál v LDN.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L

paní doktorka má velmi dobrý přístup k pacientovi, je ochotná naslouchat, celkově si u ní nepřipadáte jako u některých doktorů jako břemeno. Doporučuji:)

T

paní Charouzdová je velmi dobrá lékařka

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti