Anenská 2/385, Děčín
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Sice je celkem milá, ale jinak tragická lékařka. Pokud chcete doporučení ke specialistovi, nebo i obyčejný rozbor krve, musíte si to velmi těžce vyžebrat, sama by neudělala vůbec nic. Jak už tu bylo zmíněno, dostanete u ní maximálně předepsaný paralen či brufen, a má to vyřízené. Možná by bylo nejlepší, aby si pacienti stanovili diagnózu sami a následně zvolili vhodnou léčbu, aby neměla paní "doktorka" tolik práce. Nedoporučuji.

Velmi příjemná a pečlivá lékařka.
Neschopenku mi sestra zdárně vypsala již několikrát, viz příspěvek níže :)

Velmi dobrá praktická lékařka. Provádí odpovědné preventivní prohlídky, narozdíl od jiných děčínských lékařů. Regulační poplatky vybírá dle zákona. Doporučuji.

Já paní doktorku velmi chválím. Přešla jsem k ní od jiného lékaře, kde jsem byla hrubě nespokojená. Při příjmu mi udělala vstupní prohlídku, jakou jsem nikdy nepoznala. Při další periodické kontrole mi zjistila závažný problém, o kterém jsem nic netušila a ihned tento problém řešila. Je velmi komunikativní,příjemná
a pečlivá.

Pani doktorku jsem pred peti lety zadala o komplexnejsi vysetreni z duvodu uzkostnych stavu a silneho buseni srdce, nevedela jake vysetreni by mi mela predepsat a tak mi dala leky na uklidneni.. po peti letech mi novy prakticky lekar udelal uplne testy, aby zjistil, ze mam problem se stitnou zlazou (poznal to uz od pohledu a nemusela jsem ho o testy zadat). Ted jen doufam, ze se delka lecby nebude odvijet od doby trvani problemu.. pani doktorka je mila a prijemna, ale co do profesionality, tam davam nekolik vyznamnych minusu.

Myslím si, že je jako lékařka plně kompetentní

Příjemná, pečlivá, profesionální

Jak bylo sděleno v ostatních příspěvcích.Komunikativní,milá,vlídná,ale nesmíte být nemocní.A nedejbože těžce.Myslím,že by mohla být skvělá jako personál v LDN.

paní doktorka má velmi dobrý přístup k pacientovi, je ochotná naslouchat, celkově si u ní nepřipadáte jako u některých doktorů jako břemeno. Doporučuji:)

paní Charouzdová je velmi dobrá lékařka