Husova 128/2, Čáslav
Poliklinika Čáslav

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Velice příjemné vystupování,profesionální práce a celkově dobrý dojem...takto si představuji přístup k pacientům.Pokud hledáte profesionálku,právě jste našli.
Ovšem,jak už to tak u podobně schopných lékařů bývá,nejspíš už paní zubařka nové pacienty nepřibírá.
Připojuji se k názoru zubařka na celý život.

Velice šikovná, milá a ochotná. Práce jí jde pěkně od ruky bez zbytečných prodlev. Přešel jsem od příšerné zubařky, ale nyní jsem naprosto spokojen. Dřív jsem se bál k zubaři chodit. Teď se naopak teším.

K paní zubařce chodím už přibližně 17 let a jsem naprosto spokojený. Pracuje velice profesionálně, vše příjemně vysvětlí a kvalitně provede. Z návštěvy zubaře proto rozhodně nemám obavy, spíše naopak 

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená,už se nebojím chodit na zubní, je vždy velmi ochotná a příjemná a nikdy mě nic nebolí. Já měnit nebudu

Pro mne je MUDr. Baráková nejlepší zubařka za celý můj život (78 let) .

Paní doktorka je moc milá a ochotná, vždy poradí a pomůže, já bych neměnila

Paní doktorka je zkušená, příjemná, ochotná, vždy trpělivá a ještě je na ní radost pohledět. Znám ji od dětsví a pečuje o celou naši rodinu.

K paní doktorce docházím již řadu let nejen já, ale i členové naší rodiny, včetně rodičů. Vždy jsme byli s její prací spokojeni. Snaží se, aby ošetření bylo příjemné a minimalizuje tak strach pacienta se kterým mnozí do ordinace zubních lékařů přicházíme.Z mého pohledu je to zkušená lékařka, která ovládá svou profesi.