Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• psychiatrie

Umístění: Ambulance s rozšířenou péčí s.r.o. Jiný

Pan doktor Fiala je špička mezi psychiatry! Empatický přístup je pro mě velmi cenný, mám naprostou důvěru. Nemohu nic vytknout.

Umístění: Ambulance s rozšířenou péčí s.r.o. farmakoterapie

Nikdy jsem se nesetkala s tak milým a empatickým lékařem-mužem. Měla jsem úžasné štěstí, že po odstěhování mé dosavadní psychiatričky jsem netrefila právě na něj. Změnil mi léky a dokázal nemožné - na kontrolu u psychiatra se těším. Mám v něj naprostou důvěru.

Pan doktor je vážně výborný, navíc se jako jeden z mála zaměřue i na ADHD u dospělých. Trpělivě vše vysvětlí, vyslechne, nerozhoduje o vás bez vás, ale vše s vámi diskutuje.

Umístění: Ambulance s rozšířenou péčí s.r.o. psychiatrické vyšetření

Po zkušenostech s jinými psychiatry se p.Fiala nedá srovnávat, je to ten nejlepší člověk ,je opravdu svědomitý,opravdu pomáhá ,opravdu poslouchá a všem rozhodně pana doktora doporučuji, konečně cítím že život může být i skvělý !

Umístění: Ambulance s rozšířenou péčí s.r.o. farmakoterapie

Ač možná v tuto chvíli neznámý lékař, MUDr. Fiala je z mé zkušenosti klenot mezi psychiatry a předpovídám, že do pár let půjde o jednoho z nejžádanějších psychiatrů v Brně.

Důvod je ten že exceluje prakticky ve všem, v čem by měl dobrý psychiatr vynikat. Je nesmírně milý, empatický, o svých problémech s ním můžete hovořit otevřeně aniž byste měli pocit by vás soudil. Je vstřícný co se týče vašich požadavků, vynahradí si na vás dostatek času. Z každé návštěvy odcházím s dobrým pocitem.

Svému oboru a hlavně lékům a lékovým interakcím rozumí na úplně jiné úrovni než psychiatři se kterými jsem měl tu čest. Nebojí se léků a lékových kombinací, které nemusí být zcela typické (a které mají potenciál vám pomoct), při další návštěvě adekvátně zhodnotí jak léky snášíte, jak se cítíte.

Hlavní přednost pana Fialy tkví v jeho přístupu. Pro všechny psychiatry se kterými jsem spolupracoval bylo typické, že zcela přesně věděli co mi je, který lék je pro mě nejlepší, co mám užívat nebo vysadit (všechny názory se v různých bodech lišily ale všichni měli pocit že mají pravdu). Pan Fiala vám dá prostor vstoupit do vaší léčby (za předpokladu že o to stojíte), zhodnotit její průběh, vyzkoušet lék který si sami navrhnete, po vzájemné konzultaci. Namísto paternalistického přístupu, kde jste pouhými příjemci léčby a kde nemůžete nic než slepě věřit v úsudek lékaře (což je u psychofarmak hra se zdravím), léčba u pana Fialy působí mnohem více jako spolupráce s expertem který vám chce pomoct a který bere v potaz a respektuje váš úsudek a ne vás jen krmí léky které rozhodne.

Nevěřil jsem že takový lékař existuje. MUDr. Fialu doporučuju všem známým, kteří hledají/mění psychiatra a s čistým svědomím ho můžu doporučit každému, kdo se dostal na jeho profil na této stránce. Nenapadá mě jediný aspekt, který bych mohl vytknout, perfektní specialista po všech stránkách, je jen otázka času než se toto "rozkřikne."