Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo nám. 20/37, Ostrava
Odborný lékař interní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: jiné místo Jiný

Tato paní se mi postarala o moc hezky den,na akutní zánět v krku mi odmítla vypsat recept na antibiotika,ten den sloužila na pohotovosti.Anginu mám každý rok ale toto se mi ještě nestalo,poslala mě na ORL,hlavně že si vlastně za nic vzala poplatek 90 kč,děkuji paní doktorko a doufám že se Vám to vrátí!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Znam pani doktorku jiz nekolik let a je velice prijemna a predevsim clovekovi pomuze resit jeho zdravotni problem. Mohu jen vrele doporucit! Michal P.


Nesouhlasím s negativním ohodnocením,paní doktorka je profesionální a pokud vím,všem mým známým pomohla.Snaží se pomoci vždy a to je to,co na ní upoutná na první pohled


Ověřeny pacient

Asi bude tenhle příspěvek první, co bude záporný.Ale já nemám bohužel vůbec dobrou zkušenost s paní doktorkou Svrčinovou.Doporučila mi ji moje známá, tak jsem to chtěla taky zkusit a dozvědět se, jak akupunktura vlastně funguje.Pracuji jako nutriční terapeutka, tak vím, co by se mělo a nemělo, jen potřebuji nad sebou bič a trochu popohnat, aby šly kila konečně dolů.Paní doktorka si z toho nejspíš vyvodila, že vše vím a znám a nevěnovala mi pozornost, tak jak by měla.Zaplatila jsem jí celou léčebnou kůru dopředu.Přičemž mi jehličky do uší zaváděla jen z počátku, pak přešla ihned na prášky(i když jsem zdůrazňovala, že mi dřív nedělaly dobře).Na velké jehly se ani nedostalo.Pak měla nemocenskou, následně dovolenou, takže dva měsíce byly fuč a mi se už ani neozvala.Snaží se být milá, ochotná a profesionální, ale bohužel mě jako doktorka co pracuje v obezitologické ambulanci zklamala:-((

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Taky ji doporučuji všem ostatním.


I

Inteligentní mladá dáma,vždy ochotna rozebrat problém a hlavně jej vyřešit.Pomohla celé mé rodině a vřele její služby doporučuji.


J

k paní doktorce chodím již dlouho a vždy jsem byl velmi spokojen, vždy mi poradila, je velmi ochotná a usměvavá,odborně na výši.


J

Trpělivá,usměvavá,příjemná,chytrá.Vždy si najde čas dokonce imm pracvní dobu.Neměnl bych.


A

Vstřícná paní doktorka, má pochopení a je vždy příjemná, ochotná a má porozumění. Vždycky mi pomohla, je pečlivá, milá a příjemná, vždy připravena poradit. Při jednání mám pocit, že je odborně na velice vysoké úrovni. Taky má skvělou sestřičku, příjemná a milá.


V

Paní dr. Svrčinová je jedinečná,trpělivá a vstřícná. Děkujme za takové lékaře!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti