Masarykovo nám. 20/37, Ostrava
Odborný lékař interní

Zobrazit ostatní internistů v okolí

Znam pani doktorku jiz nekolik let a je velice prijemna a predevsim clovekovi pomuze resit jeho zdravotni problem. Mohu jen vrele doporucit! Michal P.

Nesouhlasím s negativním ohodnocením,paní doktorka je profesionální a pokud vím,všem mým známým pomohla.Snaží se pomoci vždy a to je to,co na ní upoutná na první pohled

Asi bude tenhle příspěvek první, co bude záporný.Ale já nemám bohužel vůbec dobrou zkušenost s paní doktorkou Svrčinovou.Doporučila mi ji moje známá, tak jsem to chtěla taky zkusit a dozvědět se, jak akupunktura vlastně funguje.Pracuji jako nutriční terapeutka, tak vím, co by se mělo a nemělo, jen potřebuji nad sebou bič a trochu popohnat, aby šly kila konečně dolů.Paní doktorka si z toho nejspíš vyvodila, že vše vím a znám a nevěnovala mi pozornost, tak jak by měla.Zaplatila jsem jí celou léčebnou kůru dopředu.Přičemž mi jehličky do uší zaváděla jen z počátku, pak přešla ihned na prášky(i když jsem zdůrazňovala, že mi dřív nedělaly dobře).Na velké jehly se ani nedostalo.Pak měla nemocenskou, následně dovolenou, takže dva měsíce byly fuč a mi se už ani neozvala.Snaží se být milá, ochotná a profesionální, ale bohužel mě jako doktorka co pracuje v obezitologické ambulanci zklamala:-((

Taky ji doporučuji všem ostatním.

Inteligentní mladá dáma,vždy ochotna rozebrat problém a hlavně jej vyřešit.Pomohla celé mé rodině a vřele její služby doporučuji.

k paní doktorce chodím již dlouho a vždy jsem byl velmi spokojen, vždy mi poradila, je velmi ochotná a usměvavá,odborně na výši.

Trpělivá,usměvavá,příjemná,chytrá.Vždy si najde čas dokonce imm pracvní dobu.Neměnl bych.

Vstřícná paní doktorka, má pochopení a je vždy příjemná, ochotná a má porozumění. Vždycky mi pomohla, je pečlivá, milá a příjemná, vždy připravena poradit. Při jednání mám pocit, že je odborně na velice vysoké úrovni. Taky má skvělou sestřičku, příjemná a milá.

Paní dr. Svrčinová je jedinečná,trpělivá a vstřícná. Děkujme za takové lékaře!!

Paní doktorka je vekmi příjmená, ochotná, s pacientem si popovídá. Usměvavá. Díky ní, se mi podařilo něčeho, čeho bych sama nedokázala. Moc díky. Mohu jen doporučit, vím o čem mluvím, navštěvuji jí já i má maminka a kamarádka.