Praktický lékař pro děti a dorost
Dubová 5, Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

K paní doktorce Perutkové chodím s 3 a půl letou dcerkou od jejího narození, na doporučení a jsem velice spokojená ! To že nemá sestřičku není zákonem dané a pokud to zvládá, nevidím v tom problém.

Kartotéku má paní doktorka v počítači, kdo u ní nezná klasické karty.

Od miminka, kdy se malá narodila v zimě u nás byla dvakrát doma na kontrole, dojela i s váhou, abychom nemuseli do ordinace. Preventivní prohlídky provádí poctivě.

Není problém objednat se na čas. Pokud člověk chvilku čeká tak maximálně kvůli akutnímu problému před námi.

Paní doktorka je velmi ochotná, k dětem milá a empatická. Na všem se s ní dá v klidu domluvit. I ohledně očkování. Doporučí, ale nenutí.
Dá se jí kdykoliv zavolat i na mobil, dvakrát jsem jí takto i večer volala a byla ochotná, poradila.

Co se týká léčby, jak ze své bohaté praxe dětské lékařky, tak tím že pracuje i v dětské nemocnici má dokonalý přehled a velkou praxi.

Kolikrát nám doporučila i homeopatika, která hned zabrala, oproti jiným běžně dostupným lékům, které vám doporučí v lékárně. Líbí se mi, že hned na všechno nenasazuje ATB, jak jiní lékaři a CRP paní doktorka také zná...

Za mně naprostá spokojenost.

Veronika Mrázová

Paní doktorku nedoporučuji. Byla jsem u ní jen 3 měsíce s novorozencem a nebyla jsem spokojená. Podle mě tam vládne chaos. Paní doktorka nemá sestřičku a musí během léčby zvládat otvírat pacientům vchodové dveře, od pošťačky přebírat poštu, zvedat telefon, organizovat pacienty v čekárně. Naši kartu jsem u ní neviděla vytaženou. Na přebalovacím pultě v čekárně byly vždy krabice od pošty, neměla jsem kde malého vysléct. Co se týče léčby, po očkování nás nenechala čekat v čekárně 30 min, řekla, že to není nutné!?? Dokonce se mě ptala, co malému očkujeme!?? Když jsem žádala očkování proti meningokokovi, nevěděla o nové vakcíně na trhu a ani mi vakcínu neobjednala, do příště na to zapoměla. Byly i dobré věci, například doporučila chlorellu pro naše starší děti a ty se teď uspěšně brání infekcím.

Paní doktorka na první pohled nevypadá důvěryhodně. Po návštevě ordinace a sdělení situace s jednoletou dcerkou se 5x ptala na to co jsme ji ihned sdělili, jedním prstem psala na počítači, kde zmiňovala ty méně podstatná fakta. Malou vyšetřila během minuty a do zprávy napsala, že se brání vyšetření. Ale je logické, že nemocné malé dítě nebude spolupracovat. Velmi pasivní přistup, kde jsme se po 40min čekání v čekárně nedozvěděli vlastně nic. Špatná zkušenost, už nikdy více.

Paní doktorka je velice milá a ochotná, všechny moje čtyři děti ji milují, chodíme k ní řadu let a vždy, když jsme kvůli stěhování museli změnit lékaře, zase jsme se k paní doktorce raději vrátili i za cenu dojíždění. Udělá pro děti vše, co je v jejích silách a kdykoliv, předloni pro naše miminko dojela do ordinace i na Silvestra. Jsme moc rádi, že ji máme.

Omlouvam se za pisarský chyby. Mam svou zkušenost s MUDr. Z.Perutkovou. Ja a dětí obsalutne sní spokojeny. Obzvláště v poslední dobu, kde doktorka spíš rychle reagovala na špatně (zanedbatelný) postoj lekařu na det.nem. Merhautové kde mě dceři potvrdili zanét ledvin, přitom nebyl nasazen žadny lek. Doktorka Z.Perutkova na to rychle reagovala, nasadila potřebné leká a dcera rychle se uzdravila. Jsem sní absolutno spokojen.

Maminko Vanesky, nevymýšlíte si trochu, Ćekám na odpověd´. já mám s paní doktorkou tu nejlepší zkušenost. Chci se s vámi sejít a vaše stížnosti chci slyšet osobně.
Ing. Daniela BLAŽKOVÁ

S paní doktorkou nejsem spokojená od té doby co zanedbala dcery astma pořád jí cpala mukosolvanem a stoptusinem ( to jsou snad jediný dva léky které zná proti nachlazení) došlo to až k tomu že jsem si sama musela vyžádat aby jí někam poslala že to není normální že je pořád nemocná a že se to nikam neposunulo dokonce si nemoci hledá v knížce!!! Došla mi trpělivost tak jsem si šla pro kartu s tím že je dcera opět nemocná už 3 týdny a opět jí předepsala pouze mukosolvan a stoptusin tak jsem se rozhodla navštívit jiného lékaře. Paní doktorka neunese pravdu hodinu nás nechala čekat venku kdyby jsme nebydleli za rohem je jí jedno že je dcera nemocná a to že nám před nosem zavřela dveře vypovídá za vše. Paní doktorka by měla jít už dávno do důchodu a neordinovat. Paní doktorku silně NEDOPORUČUJI pokud nechcete zanedbat dítě.

Skvělá lékařka, jejíž hlavní předností je dokonalé souznění odbornosti a empatie. Ke každému malému pacientovi přistupuje individuálně, právem si dokáže získat důvěru jak dítěte, tak rodiče. Nikdy jsem se nesetkal s neochotou či špatnou náladou, naopak paní doktorka působí vždy optimisticky, nešetří úsměvem a vyzařuje z ní vnitřní klid daný mnohaletou zkušeností nejen ve vlastní praxi, ale také v Dětské nemocnici. Tuto lékařku mohu bez váhání doporučit.

Vynikající odborný a lidský přístup.Paní doktorka je vždy velmi ochotná,s dětmi to skvěle umí.Odstěhovali jsme se mimo město, kde má ordinaci a i tak jsme si NAŠI paní doktorku nechali.Děti nebývají nějak nemocné, takže se vídáme hlavně na preventivních prohlídkách.A když nějaká nemoc proběhla s léčením a doléčením žádný problém.Nakonec je to vždy příjemná návštěva, která probíhá velmi přátelsky.Dokonce je ochotná, i když je neustále k dispozici na telefonu, k osobní návštěvě.Naprosto jí věřím a to je pro mě a mé děti rozhodující.

s pani doktorkou nejsem spokojena a nebyla jsem od zacatku, co jsme kvuli stehovani zmenili lekare. zacali jsme ji navstevovat od dcerinych dvou let, nebyla nikdy moc nemocna, nastesti. prubezne jsme k ni chodili, ryma kasel atd. pani doktorka se ani neobtezovala umyt ruce a sahala na dceru zakourenyma rukama...ale kapkou bylo, kdyz mala mela dva mesice v kuse neutisitelny kasel!!!, byli sme tak xkrat, vzdy se zaverem - zahlenena. po posledni kontrole mala zacala mit skoro 40 horecky a kasel se jen zhorsoval. zmenila jsem doktorku, vysetreni moc a crp - pani doktorka perutkova zrejme nezna. ihned nasezeny antibiotika - zanet prudusek. a to jsem zapomnela napsat, ze malou chtela ockovat, diky bohu, ze jsme odesli, protoze podle karty ma vsechno naockovane!!! vazne nedoporucuji, ikdyz sme meli tuhle doktorku hned u baraku, tak radsi dojizdim do mesta.