Zuzana Kučerová, zubař Týnec nad Labem

MUDr. Zuzana Kučerová

Uložit

Zubař Více

8 názor

Uložit


Adresa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
Bezručova 98, Týnec nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil
Umístění: Samostatná ordinace PL - stomatologa

Paní doktorka je takové zlatíčko, že bych jí pomačkal celou, jelikož pracuje bezbolestně, ( pokud je tam váček a podobně, tak s tím paní doktorka moc neudělá, jelikož to je to heslo, řádně docházet zubaři na kontroly).Je milá, citlivá a usměvavá.Sestřička je taky takové sluníčko a jak to říkal Pitkin a vo vo vo tom to je......Dnes mne vzal zub a tak jsem vyrazil paní doktorce, která byla už na odchodu, ale ochotně mne ihned vzala a odvrtala bolestivý zub a vyndala nerv, jelikož mám se zuby velké problémy a jsem po úrazu ruky a mám hranici bolesti velmi nízkou, takže mne pak bolí jak zub, tak ruka. No jednoznačně doporučuji, jak paní doktorka, tak sestřička jsou zlatíčka. 15.3.2019. Bc. Vladimír Zajíc

Ověřený profil

Paní Doktorka Kučerová má zlatý ruce bojím se strašně zubaře,paní doktorka se sestřičkou jsou milé,ohleduplné,pobaví se s Vámi odbourají malinko stres,prostě super přístup,myslím,že u zubaře by to tak mělo fungovat.Můžu jen ti co se bojí paní doktorku doporučit.Dita L.

A
Ověřený profil

Lékař i sestřička mají citlivý a pozitivní přístup k pacientům. Krátké čekací lhůty. S prací paní zubařky jsem velmi spokojená. Tuto ordinaci můžu všem doporučit.

S
Ověřený profil

vynikajicí zubařka,mam j od dětství a nestěžuji si

JSEM SPOKOJEN

Z

Velmi dobrá lékařka doporučuji

K

výborná zubařka

E

Já jsem pracovala na zubním a tak mohu srovnávat. Ženy obě příjemné, dlouho se nečeká.Pokud je váš chrup zdevastovaný- vaší péčí- nemůžete čekat zázraky a ještě k tomu teď hned,od nikoho.Čistota,profesionální chování.Já jsem tedy velmi spokojená, díky za ní!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti