Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Neskutečně arogantní lékařka, naprostý nezájem, neochota , nekomunikuje. Při každé návštěvě mám pocit že jí obtěžuji.

Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Snad nejvíce arogantní lékařka co jsem potkala. Dnešní čerstvá zkušenost. Když pominu, ze se mnou vůbec neprobrala výsledky vyšetření, tak se ke mě s prominutím chovala jako k pětiletému dítěti. Od chvíle co jsem vlezla do ordinace tak mě jen peskovala, otravene vzdychala, když jsem ji asi dostatečně rychle neodpovedela na otázky, a nebo mě nenechala domluvit. Co jsem říkala já ji v podstatě nezajímalo. Přešla mě tedy chuť s ni cokoliv dalšího řešit, i když jsem se chtěla zeptat na další věci… Jako co to je prosím je za chování? Jediná, ale opravdu jediná pozitivní věc tam je ta sestřička. Vždy milá, příjemná, vše v klidu vysvětli. Kdybych mohla tak nedám žádnou hvězdu. Jen co budu moct tak si budu hledat jinou lékařku, a to jsem u ni byla teprve na vstupní prohlídce. Skoda ze jsem si neprecetla recenze driv

Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Non-stop zapnutý záznamník, lékařka vám nezavolá zpět, přestože žádáte konzultaci k akutnímu onemocnění. Odmítá napsat doporučení ke specialistovi, v podstatě vyhazuje z ordinace bez léčby. Plete se v diagnóze. U ní viróza, druhý den na ORL hnisavý zánět dutin. Arogance neskutečná. Nemožnost se na čemkoliv domluvit.

Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Paní DR nechce naslouchat o potížích pacienta, nezbývá než změnit doktora.

Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Dnes me pani Dr. vyhodila z ordinace za to, ze jsem se zeptala na jine vyšetreni nez navrhovala a vlastne me odmitla lecit. Neskutecna arogance, neochota naslouchat. Tato zkusenost uz podruhe. Menim doktora

Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Neochota naslouchat, nejčastěji odpověď : to mne nezajímá, na to jsem se neptala.