Praktický zubní lékař
Stromovka 3/286, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Výborná paní zubařka, i děti k ní chodí rády. je velice pečlivá, někdo tady kritizuje náladovost, ale třeba si dotyční jenom pletou soustředění na výkon a zlou náladu.

K paní doktorce chodím víc jak 25 let a byla jsem vždy spokojená. V jiné ordinaci se osmičky trhají a ona mi je zachránila. Mohu jen doporučit.

C

Já chodím k paní doktorce jen chvíli, ale za tu dobu mi dokázala opravit to, co můj minulý lékař zanedbal. Jsem opravdu spokojena, když chcete injekci nemá s tím žádný problém, vždy vám ochotně odpoví na dotazy. Není to ani typ zubaře - zlatokopa, co se snaží pacienty vydřít z kůže. Celkově na mě paní doktorka i sestřička působí dobře, stejně jako prostředí. Velkou výhodou je zde i zubní hygiena, kterou máte hned vedle. Opravdu jsem spokojená.

Paní zubařka sice má asi dobrý přístup k zubům, ale ne k pacientům. Byla jsem u ní několikrát a při sebemenším pohnutí mě seřvala jako malé dítě. Když jsem si řekla o injekci, řekla, že ji nepotřebuju bez dalšího vysvětlování. Mám velký strach ze zubařů a paní doktorka mě v tom ještě utvrdila.

Jakož to zubařka je pro mě nejlepší, její práce opravdu vydrží dlouho a co mi předělala všechny zuby po předešlé zubařce, nemám žádný problém. Opravdu ji můžu jako zubařku jen doporučit, chodí k ní i má dcerka 2,5 roku a zatím tam chodí ráda. Akorát sem ji nikdy neviděla se usmát, což by spříjemnilo pobyt na zubařském křesle, ale není to tak důležité, důležitější je její práce.

Já paní doktorku chválím.Chodí k ní celá naše rodina a zítra tam jdu poprvé s našim 18měsíčním synkem.Ona je opravdu odborník.Její plomby vydrží třeba i 10let.Jasně,moc toho nenamluví,ale důležitá je její práce.Když řekne,že to nebude bolet,tak má pravdu a nemusí dávat zbytečně injekci.Tahání nervů,trhání zubu je u ní naprosto v pohodě.Veronika

Zničila mě vrchní zuby,pevná náhrada byla veliká a do předkusu,což mě způsobilo vypadávání z pantů při otevření úst a velké bolesti.Kvůli této nekvalitní práci mě odborníci doporučili předělat,mimo jiné se zhrozilia doporučili, vymáhat náhradu soudně.Můj nynější stomatolog to třičtvrtě roku dával po p.doktorce do pořádku.
Já tedy tuto velice náladovou lékařku NEDOPORUČUJI!!!

Ze všech zubařů, které jsem kdy navštěvovala, je nejlepší. Po předešlé zubařce mi doslova zachránila chrup. Dnes se můžu smát bez obav :-) Jsem velmi spokojená i s celou rodinou.

Paní zubařka je perfektní odborník.Její práce nemá nejmenší chybičku.To musim hodnotit jako nejlepší!!!Ale jako k člověku k ní chodím narada,mám strach jakou bude mít náladu a naše děti budu muset přehlásit.Je mi to líto.

velmi dobrá