Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Tábor

• „Pan dr. Kropík mi byl doporučen jako odborník k extrakci zubu pro již rok problémy, které náš p. doktor nezvládl. Ochotně vysvětlil, vyřešil ve dvou návštěvách. Cena dobrá, stálo to rozhodně za to. Nádhera. Mám svůj zub, teď nový a hezký a nemám zánět. Vyřešené. Moc děkuju. Jakub P. Více

Náchodská 3333, Tábor Mapa

STOMAMED s.r.o.

Bělení zubů

od 500 kč

• „Na základě recenzí a vzdálenosti Mudr Zdeněk Kovář mnou vybrán k trhání prasklé sedmičky. Sestra skvělá, milá, i když rázná, pan doktor milý, skvělý, šikovný a rychlý. Vše podrobně vysvětlil před zákrokem i po zákroku,všechny otázky zodpověděl, doporučil dle rentgenu, který si udělal další kroky, které by se měly udělat. Co bych vyzdvihla je to, že je jeden z mála, který zub vytrhl na zdravotní pojišťovnu. Jinde by mě to stálo 1200 Kč za to samé!! Jsem velmi spokojená a tohoto zubního lékaře dále DOPORUČUJI !!!! Více

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• „V jedenácti letech mi začaly velké a bolestivé problémy se zubama. Prošla jsem si pěknou řádkou zubařů a odnesla jsem si spoustu bolestivých vzpomínek, traumat a fóbii ze zubařů a jejich nelítostných zákroků do života. Když jsem přišla poprvé k panu doktoru Bejblíkovi, třásla jsem se v sedačce a byla jsem bílá jak stěna. Dnes se již netřesu, ani se o mě nepokouší infarkty a ani neodkládám dál a dál návštěvy u zubaře. Pan doktor je velmi příjemný, klidný a soucitný člověk, stejně jako jeho sestřička, se kterou jsou bezvadně sehraní, a oba mírní bolest už jen svou přítomností. Je to nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla tu čest potkat a absolutně mi nevadí za ním jet do Soběslavi z Prahy. Lituji všech lidí, kteří chodí jinam. Více

Petra Voka 159, Soběslav Mapa

Poliklinika Soběslav

• „Pan doktor je velice milý, příjemný, šetrný a šikovný. Je velice pečlivý. Vřele doporučuji.

nám. Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí Mapa

Praktický zubní lékař