Doporučení zubaři s Oborová zdravotní pojišťovna Mikulášovice

• „Paní doktorka je velice šikovná a příjemná lékařka, již několikrát mi velice pomohla, za což jsem jí velice vděčný.

Cihlářská 3124, Varnsdorf Mapa

Zubní lékař

• „Znám pana Zdráhala,a myslím si,že i on po 20 letech si velice dobře na mě vzpomene.Sice nebydlím už delší dobu v Mikulášovicích,ale i přesto když jsem mu zavolala tak i přes to že byl víkend,dokázal přijet do ordinace a pomoci mému synovi.Pro mě je to velice výborný stomatolog a lékař se srdcem.A těch je v dnešní době tak málo,že by si z něho mohli brát příklad. Více

Hlavní 40, Mikulášovice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Díky paní zubařce jsem se přestal bát. Chodím pravidelně a všechno je super !!

ZS - Chřibská 12, Chřibská Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Moji dceru (11 let) bolela stolička. Jelikož jezdíme až do Liberce, neboť nás v Rumburku a okolí již žádný zubař nevzal, šla jsem ráno s tím, že nás některý z lékařů vezme v Rumburku na bolesti. Jak jsem se ale mýlila, byla jsem překvapena, ale nikdo nás nevzal. Ani jsem nevěděla, že má MUDr. Arnold ordinaci u pošty, byl naše poslední najděje a musím pana doktora pochválit. Nejenže nás přijal, ale vytrhl dceři, která se zubařů bojí a div při zákroku neslezla z křesla, zub a trpělivě ošetřil. Milá byla i sestřička. Panu doktorovi patří mé velké díky a určitě i mé dcery, která už má bolavý mléčný zub venku. A že se mu moc nechtělo, i pan doktor byl překvapený, jaký měl velký kořen. Děkuji Více

Tyršova 979, Rumburk Mapa

Zubní lékař

• „Velmi dobrá

Jiráskova 4, Rumburk Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „K paní doktorce Bartlové chodím od malička a jsem s ní nadmíru spokojená. Je milá, člověk se u ní nebojí, profesionálka. Vždy poradí a nikdy jsem s její péčí neměla problém Více

Cihlářská 3124, Varnsdorf Mapa

Zubní lékař, zubní laboratoř

• „OPRAVDU JE TO MOC FAJN LÉKAŘ I KDYŽ SE BOJIM KNĚMU CHODIT TAK JE TO MOC HODNÝ PAN DOKTOR PROSTĚ PŘÍJEMNÝ A POŘÁD DOBRÁ NÁLADA I JEHO SESTŘIČKA JE FAJN MOC HODNÁ. Více

č.d. 152, Vilémov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Dobrý den Já jsem velmi spokojená,chodím každý rok i z dětma na preventivní prohlídky a paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné a hodné vždycky nám pomohou a za to jim velmi děkuji.Soňa K. Více

T. G. Masaryka 1055, Šluknov Mapa