Zubní lékař
Tyršova 979, Rumburk

Umístění: Zubní lékař Jiný

Supr pan Arnold bohužel že ukončil činnost.Rád jsem panu zubaři chodil.

Umístění: Zubní lékař Jiný

Moji dceru (11 let) bolela stolička. Jelikož jezdíme až do Liberce, neboť nás v Rumburku a okolí již žádný zubař nevzal, šla jsem ráno s tím, že nás některý z lékařů vezme v Rumburku na bolesti. Jak jsem se ale mýlila, byla jsem překvapena, ale nikdo nás nevzal. Ani jsem nevěděla, že má MUDr. Arnold ordinaci u pošty, byl naše poslední najděje a musím pana doktora pochválit. Nejenže nás přijal, ale vytrhl dceři, která se zubařů bojí a div při zákroku neslezla z křesla, zub a trpělivě ošetřil. Milá byla i sestřička. Panu doktorovi patří mé velké díky a určitě i mé dcery, která už má bolavý mléčný zub venku. A že se mu moc nechtělo, i pan doktor byl překvapený, jaký měl velký kořen. Děkuji

Po dlouhodobé absenci pravidelných kontrol zubaře jsem měl hodně zubů v nepořádku, ale pan doktor byl velmi ohleduplný, rozdělil mi zákroky na několik návštěv a dokonce jsem k němu i začal chodit rád, což se mi v životě u žádného zubaře nestalo.

Pan,-Lékař je mím lékařem více jak 40. Let. Vždy dodržel čas a hodinu- minuty, na ktrý jsem byl objednán!
Jelikož jsem takový hrdina,-že bych z ordinace-utekl!!Jsem plně spokojený z jeho prací,-a že jí bylo, jsem onkologicky nemocen, po ozař. a chemo, musel celý chrup pryč,-naprostá spokojennost!!Celá má rodina, včetně vnoučat má tohoto lékaře,-neměnili by jsme-neni proč!!!Lékaře mohu doporučit Všem!!!
Lékaři tímto přeji pevné zdraví a mnoho spokojených pacientů,-jako jsem já a má rodina!

Jsem s ním velmi spokojená. Poprvé za celý život se nebojím chodit k zubaři. Trhalmi několik zubů a naprosto v pohodě. Když moje maminka na křesle v důsledku psychické nemoci zkolabovala, choval se velmi citlivě a lidsky. Nemůžu si vůbec stěžovat.

Jeden z mála lékařů na kterého se můžu v našem městě s důvěrou obrátit. To, že je málomluvný mi dokonce vyhovuje, protože by se mi hodně blbě mluvilo s otevřenou pusou. Pane doktore děkuji za vše, co jste pro mne za ta léta udělal.

Pana doktora se musím zastat,po zkušenosti jinde jsem velmi spokojena,na řadu jdete většinou jak jste objednáni,dá dopořádku i více zubů najednou a nemusíte si na návštěvu k zubaři brát dovolenou.Mému manželovi velmi pomohl,co se zubů týká,ale i překonat panický strach ze zubaře.Je milý vysvětlí a poradí.Není sice žádný mluvka,ale rozhodně není nepříjemný,nebo neochotný.Za celou rodinu-děkuji pane doktore.

Nedoporučuji tohoto lékaře, po akutním zákroku a výhledem extrakce zubu, jsem navštívil jiného lékaře, kde se nestačil divit, zoubek zachránil a drží bez broblémů.