Zubař Mikulášovice

• „Nejlepsi zubar, jakeho znam. Peclivost, snaha o zachovani zdraveho chrupu, profesionalita, lidsky pristup. I po prestehovani do Jihlavy dojizdim a nehodlam menit, dokud bude ordinovat :) Více

Lesní 3012, Varnsdorf Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorka je velice šikovná a příjemná lékařka, již několikrát mi velice pomohla, za což jsem jí velice vděčný.

Cihlářská 3124, Varnsdorf Mapa

Zubní lékař

• „Znám pana Zdráhala,a myslím si,že i on po 20 letech si velice dobře na mě vzpomene.Sice nebydlím už delší dobu v Mikulášovicích,ale i přesto když jsem mu zavolala tak i přes to že byl víkend,dokázal přijet do ordinace a pomoci mému synovi.Pro mě je to velice výborný stomatolog a lékař se srdcem.A těch je v dnešní době tak málo,že by si z něho mohli brát příklad. Více

Hlavní 40, Mikulášovice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojen, vždy pomohla, jeden čas jsem jakože problém se zuby, byl jsem tam obden dělala co mohla, bylo vidět že se opravdu snaží, pomohla ikdyž jsem přijel třeba v 7večer k ní domu žádat o pomoc tak sedla do auta a jela do ordinace.. I kdybych chtěl tak nemůžu proti paní doktorce říct křivého slova.. Ochotná, milá, šikovná.. za mě 100% Více

Březinova 730/1, Jiříkov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Ze zubních lékařů jsem měla vždy panickou hrůzu. Od té doby, co jsem přešla pod paní doktorku Steinbachovou jsem naprosto v klidu. Lepšího profesionála v lékařské oblasti jsem nepoznala. A dokonalý a milý přístup jak paní doktorky, tak velice laskavé sestřičky, činí z každé návštěvy u zubaře spíše pozitivní a příjemný zážitek. Velice doporučuji :)!!!! Více

č.d. 228, Dolní Poustevna Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Dobrý den, pan doktor mi svým přístupem připomíná doktora Hause, odborník na svém místě, otevřený a lidský přístup, žádné mazání medu kolem hu.. . Řekne jak to je a co s tím bude dělat. Jeden z malá doktorů u kterého se není čeho bát. Hanka Více

č.d. 347, Dolní Podluží Mapa

Zubní lékař

• „Díky paní zubařce jsem se přestal bát. Chodím pravidelně a všechno je super !!

ZS - Chřibská 12, Chřibská Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „S panem doktorem Vodvárkou jsem velmi a dlouhodobě spokojený, chodím k němu i se synem (11 let) a vždy v pohodě. Syn je na bolest citlivější, ale i tak je přístup p. doktora i sestřičky k němu pohodový. Se zuby a problémy zubů vždy poradí a pomůže. Je sice méně mluvný, ale příjemný. Nechápu tady ty negativní komentáře, co p. Vodvárku absolutně odsuzují, asi chodí k jinému zubaři, jinak se mi tomu nechce věřit. Ale také to může být tím, že chodíme se synem každého půl roku poctivě na preventivky a tak zásahy jsou většinou minimální. Pokud někdo chodí k zubaři až když má bolesti, ať se pak nediví, že zubař může reagovat podrážděně, když vidí zanedbanost zubů a návštěvy jednou za uherský rok!! Více

Dobrovského náměstí 22/495, Rumburk Mapa

Zubní lékař

• „Já bych ho taky neměnil. Dokáže být ostrý, když pacient neposlouchá, ale technik je výborný. chodíme k němu celá rodina. Více

Karlova 332, Šluknov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Moji dceru (11 let) bolela stolička. Jelikož jezdíme až do Liberce, neboť nás v Rumburku a okolí již žádný zubař nevzal, šla jsem ráno s tím, že nás některý z lékařů vezme v Rumburku na bolesti. Jak jsem se ale mýlila, byla jsem překvapena, ale nikdo nás nevzal. Ani jsem nevěděla, že má MUDr. Arnold ordinaci u pošty, byl naše poslední najděje a musím pana doktora pochválit. Nejenže nás přijal, ale vytrhl dceři, která se zubařů bojí a div při zákroku neslezla z křesla, zub a trpělivě ošetřil. Milá byla i sestřička. Panu doktorovi patří mé velké díky a určitě i mé dcery, která už má bolavý mléčný zub venku. A že se mu moc nechtělo, i pan doktor byl překvapený, jaký měl velký kořen. Děkuji Více

Tyršova 979, Rumburk Mapa

Zubní lékař

• „Jednoznačný odborník, který své práci rozumí. Jsem rád, že jsem jeho pacient. J. O. De Bären

Masarykova 18/38, Krásná Lípa Mapa

• „Velmi dobrá

Jiráskova 4, Rumburk Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „K paní doktorce Bartlové chodím od malička a jsem s ní nadmíru spokojená. Je milá, člověk se u ní nebojí, profesionálka. Vždy poradí a nikdy jsem s její péčí neměla problém Více

Cihlářská 3124, Varnsdorf Mapa

Zubní lékař, zubní laboratoř

• „OPRAVDU JE TO MOC FAJN LÉKAŘ I KDYŽ SE BOJIM KNĚMU CHODIT TAK JE TO MOC HODNÝ PAN DOKTOR PROSTĚ PŘÍJEMNÝ A POŘÁD DOBRÁ NÁLADA I JEHO SESTŘIČKA JE FAJN MOC HODNÁ. Více

č.d. 152, Vilémov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Vždy ochotná, vše vysvětlí, žádná arogance, žádné negativní zkušenosti za mnoho let. Vyplatí se nám dojíždět.

Vilémovská 730, Velký Šenov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Dobrý den Já jsem velmi spokojená,chodím každý rok i z dětma na preventivní prohlídky a paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné a hodné vždycky nám pomohou a za to jim velmi děkuji.Soňa K. Více

T. G. Masaryka 1055, Šluknov Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Mně se jeví,jako velmi příjemná,vstřícná a ochotná doktorka,která se ráda přizpůsobí pacientům a své profesi rozumí. Snaží se nezdržovat zbytečnými procedurami,protože ví,že návštěva ordinace tohoto zaměření není pro pacienta nic uklidňujícího a to i v případě,že už v ústech nemá kromě jazyka nic a jde jen na otisky,nebo na zkoušku nových moduritů. Jejích zkušeností a umu využívám již řadu let a mohu ji vřele doporučit všem,kteří potřebují opravdu pomoc se zuby a nechtějí ji jen srovnávat s druhými. BOB. Více

Máchova 492, Rumburk Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Je výborný ! ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Jiráskova 4, Rumburk Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „S touto zubařkou jsem naprosto spokojena, chodím k ní od dětství a díky ní mám zuby celkem v pořádku dokonce můj první kaz byl až v 18letech, nebojím se a mám k ní důvěru. Vřele doporučuji... Více

Františka Nohy 4, Rumburk Mapa

• č.d. 152, Vilémov Mapa