Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Milan Gottwald
Ord. praktického lékaře stomatologa

Masarykova 18/38, Krásná Lípa 40746

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Skoro půl roku jsem s tímto zubařem řešil bolesti zubů při pití studených i teplých nápoju, včetně bolestí při rozžvýkávání něčeho tužšího, zelenina, maso atd. Všechny zuby prokouknul, poťukal a zkonstatoval, že mám zuby včetně dásní v pořádku a že tomu sám nerozumí. Ok, tak ať proplachuju Paradontaxem a když to nepomůže, zkusí mě objednat k paradontologovi. Ale to že budu muset čekat i 2měsíce. Nerozumím tomu proč mi to nezkontroloval rentgenem. Nakonec ten rentgen použil při vstupní prohlídce specialista, zubař z Nového Boru. Povídal, že mám zkažené dva zuby a zanícené kanálky, ač to pouhým okem nemohlo být vidět. Celá léčba byla do teď velice nákladná a to ještě není u konce. Mudr. Gottwalda zásadně nedoporučuji!

     • Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Bohužel musím dát panu zubaři negativní hodnocení. Z toho důvodu, že jsem si u něj nechala udělat nové zuby - můstek, které
    mne stály 2 800,-.
    Jenže po zákroku jsem se necítila dobře, poněvadž mi můstek neseděl a v ústech mne tlačil.
    Zuby jsem měla špatně zbroušené a když jsem za ním šla s prosbou, zda by mi je lépe zbrousil čekal mne šok.
    Pan Gottwald byl velice nepříjemný, byl vulgární a nechtěl se se mnou vůbec zabývat. Dále bych chtěla upozornit na sestru, která je taktéž nepříjemná.
    Je to velice špatný lékař, většina lidí s ním není spokojena a stěžuje si na něj. Sama jsem se o tom přesvědčila. Nedoporučuji lidem, aby ho navštěvovali.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Byla jsem u tohoto lékaře, protože ten můj je nemocný, měla jsem bolesti a tak jsem nemohla čekat. S tímto doktorem jsem nebyla vůbec spokojená, téměř mě ani nepozdravil za celou dobu semnou vůbec nemluvil, během zákroku byl surovej, a dost to bolelo (obyčejné vrtání). Ani se mě nezeptal, zda souhlasím s injekcí (léčím se na štítnou žlázu a lék co mi chtěl dát mít nemohu), kdybych se neohradila, měla bych injekci aplikovanou. Vrcholem všeho bylo to, že si po předchozím pacientovi nesundal rukavice a pouze si je umyl. Opravdu děs. Už bych k němu NIKDY nešla.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jednoznačný odborník, který své práci rozumí. Jsem rád, že jsem jeho pacient.
    J. O. De Bären

     •  • 

  • Opět musíme jenom chválit - vzorný přístup k vystrašenému pacientovi, komunikace i konečný efekt. Celá naše rodina jenom moc chválíme .Děkujeme

     •  • 

  • vynikající

     •  • 

  • Velmi dobrý

     •  • 

  • Prostě jednička, ve výběžku nemá konkurenci

     •  • 

  • J

    Pana doktora si velice vážím. Chodím k němu odmalička a i když jsem se přestěhovala na druhý konec republiky, zůstala jsem v jeho odborné péči, nedám na něj zkrátka dopustit. Je to odborník na svém místě, velmi pečlivý, s laskavým přístupem. Mohu ho jen a jen doporučit!!

     •  • 

  • Skvělý odborník s lidským přístupem. A díky panu doktorovi jsem vzorný pacient, co se chodí pravidelně "usmát" na svého zubaře ! PS: a téměř se na to těším :-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu