Antonín Zdráhal, zubař Mikulášovice

MUDr. Antonín Zdráhal

Uložit

Zubař Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlavní 40, Mikulášovice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Znám pana Zdráhala,a myslím si,že i on po 20 letech si velice dobře na mě vzpomene.Sice nebydlím už delší dobu v Mikulášovicích,ale i přesto když jsem mu zavolala tak i přes to že byl víkend,dokázal přijet do ordinace a pomoci mému synovi.Pro mě je to velice výborný stomatolog a lékař se srdcem.A těch je v dnešní době tak málo,že by si z něho mohli brát příklad.


Ověřeny pacient

Privetivy, a ac to zni morbidne nejlepsi ,,trhac,, o jakem jsem kdy jen slysel. Muj chrup nic jineho nepotreboval, mam bezbolestne v ustech cisto.


Ověřeny pacient

Nejlepší pan zubař v severních čechách! Milý, hodný, lidský. Opravdový doktor, který léčí nejen srdcem.


E
Ověřeny pacient

Pan doktor byl na mně mooooc hodnej, trochu sem se bála ale pan doktor mi pustil pohádku a skoro vůbec to nebolelo. Pan doktor to umí s dětmi a je hoooodně šikovnej. Enny 7 let


R
Ověřeny pacient

Pan zdrahal je zlaty covek vcera mi moc pomohl hodnejsiho zubare jsem jeste nevidela :)


Ověřeny pacient

Pan doktor Zdráhal je v první řadě špičkový profesionál který si ví rady s problémem nad kterým v jiných zubních ordinacích bezradně kroutí hlavou mám osobní zkušenost a jsem velmi rád že po vleklých problémech se zuby mne vzal na prohlídku a následný zákrok,takže dnes s radostí a beze strachu chodím jen na preventivní prohlídky.
Pan doktor Zdráhal je vynikající člověk jeho milý a pohodový přístup nejen k pacientům ale i k lidem je všeobecně znám škoda že takových osobností jakou pan doktor zcela jistě je není víc.
Já osobně a má rodina dojíždíme do ordinace cca 50 km ale dnes vím že bych jel klidně mnohem a mnohem dál protože to za to stojí PAN DOKTOR ZDRÁHAL je totiž jen jeden.


To je lékař, jací by měli být všude. Nikdy neodmítne ošetření, vždy je příjemný a ochotný. Trhání a další zákroky od něj nikdy nebolí, nikdy nespěchá, vždy pomůže, poradí a umí i pohladit. Své pacienty neokrádá a vždy hledá nejlepší řešení. Jezdím k němu 100 km a nelituji. Kéž by bylo takových lékařů víc!


Nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy poznal a navíc úžasný člověk. Pacient je pro něho člověk s problémem a on je ten, kdo problémy vyřeší. Už jsem si v životě prošel spoustou ordinací, ale posledních 10-12let bych nešel jinam. Z pěti hvězdiček dávám deset!


K
Ověřeny pacient

Výborný zubař, trhal mě už několik zubů a vždy bez problémů, co jsem slyšel o jeho kolegyni z vedlejší obce, tak tam to je šílenost. To neplatí pro pana Zdráhala, pohodář, sympaťák, no prostě zlatý ruce. Jsem rád že je to můj zubní lékař.


Velice příjemný a svědomitý jako lékař i člověk. Má hezký přístup k lidem. Je to skutečný odborník. Komu jsem ho doporučil, nikdo nelitoval. Vážím si ho a doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti