Ord. praktického lékaře stomatologa
Hlavní 40, Mikulášovice

Znám pana Zdráhala,a myslím si,že i on po 20 letech si velice dobře na mě vzpomene.Sice nebydlím už delší dobu v Mikulášovicích,ale i přesto když jsem mu zavolala tak i přes to že byl víkend,dokázal přijet do ordinace a pomoci mému synovi.Pro mě je to velice výborný stomatolog a lékař se srdcem.A těch je v dnešní době tak málo,že by si z něho mohli brát příklad.

Privetivy, a ac to zni morbidne nejlepsi ,,trhac,, o jakem jsem kdy jen slysel. Muj chrup nic jineho nepotreboval, mam bezbolestne v ustech cisto.

Nejlepší pan zubař v severních čechách! Milý, hodný, lidský. Opravdový doktor, který léčí nejen srdcem.

Pan doktor byl na mně mooooc hodnej, trochu sem se bála ale pan doktor mi pustil pohádku a skoro vůbec to nebolelo. Pan doktor to umí s dětmi a je hoooodně šikovnej. Enny 7 let

Pan zdrahal je zlaty covek vcera mi moc pomohl hodnejsiho zubare jsem jeste nevidela :)

Pan doktor Zdráhal je v první řadě špičkový profesionál který si ví rady s problémem nad kterým v jiných zubních ordinacích bezradně kroutí hlavou mám osobní zkušenost a jsem velmi rád že po vleklých problémech se zuby mne vzal na prohlídku a následný zákrok,takže dnes s radostí a beze strachu chodím jen na preventivní prohlídky.
Pan doktor Zdráhal je vynikající člověk jeho milý a pohodový přístup nejen k pacientům ale i k lidem je všeobecně znám škoda že takových osobností jakou pan doktor zcela jistě je není víc.
Já osobně a má rodina dojíždíme do ordinace cca 50 km ale dnes vím že bych jel klidně mnohem a mnohem dál protože to za to stojí PAN DOKTOR ZDRÁHAL je totiž jen jeden.

To je lékař, jací by měli být všude. Nikdy neodmítne ošetření, vždy je příjemný a ochotný. Trhání a další zákroky od něj nikdy nebolí, nikdy nespěchá, vždy pomůže, poradí a umí i pohladit. Své pacienty neokrádá a vždy hledá nejlepší řešení. Jezdím k němu 100 km a nelituji. Kéž by bylo takových lékařů víc!

Nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy poznal a navíc úžasný člověk. Pacient je pro něho člověk s problémem a on je ten, kdo problémy vyřeší. Už jsem si v životě prošel spoustou ordinací, ale posledních 10-12let bych nešel jinam. Z pěti hvězdiček dávám deset!

Výborný zubař, trhal mě už několik zubů a vždy bez problémů, co jsem slyšel o jeho kolegyni z vedlejší obce, tak tam to je šílenost. To neplatí pro pana Zdráhala, pohodář, sympaťák, no prostě zlatý ruce. Jsem rád že je to můj zubní lékař.

Velice příjemný a svědomitý jako lékař i člověk. Má hezký přístup k lidem. Je to skutečný odborník. Komu jsem ho doporučil, nikdo nelitoval. Vážím si ho a doporučuji.