Zora Lajksnerová, zubař Liberec

MUDr. Zora Lajksnerová

Zubař

Lipová 664/2, Liberec
Praktický zubní lékař

Výborný profesionál,dala mi do pořádku všechny zoubky. Potom tam šel přítel a taky perfektní přístup. Doporučují!

Paní dr. na mě a mé děti byla vždy velice milá, ale....před 5lety mi poprvé řekla, že zubní kámen mi neudělá...( vzhledem k tomu, že jsem za posledních 5let měla jednu plombu si myslím, že je to naprosto vyčůraný přístup) její bývalá sestřička dělala hygienistku a tak mě k ní stále odvolávala...i když chodím pravidelně na kontroly. Prostě jí dohazovala lidi, protože u ní se to platí. At se ptám kohokoliv tak při prohlídkách jim zubaři zubní kámen odstraní a posílají k hygienistkám jenom když je ho hodně....já už ho bohužel hodně mám...nemohu si dovolit stále dávat 1000kč za vyčištění. Chci od ní co nejrychleji odejít, protože tenhle přístup se mi nelíbí...bohužel zubařů s volnými místy je málo.

Co se týká jednání s pacienty, tak to je velmi slabé. Velice náladová, až hrubá. Je to služba jako každá jiná a dobře placená, takže jednání by mělo být také na určité úrovni. Zneužívá svého postavení a jedná s pacienty, kteří se ji nelíbí dost nevhodně.

skvělá odbornice, veselá a vlídná a jemná. vřele doporučuji.

dobry

Mokud to je možné, jinam bych nešel...

Je velmi milá, příjemná, vstřícná a skvělý odborník s dobrým přístupem. Nedám na ni dopustit.

Má dobrý přístup k pacientům, je milá a to na zubařském křesle potřebujeme. Potom už potřebujeme dobrého odborníka a to si myslím, že paní doktorka je.

Musim velmi pochválit naši rodinnou zubařku.Je milá,příjemná,hodná,velmi trpělivá,ke své práci přistupuje velice zodpovědně,pracuje odborně,pečlivě a hlavně k nam pacientum má skvělý přístup.

Nejlepší zubařka na celém světě!