Adresa

Lékař pro děti a dorost, dět.kardiolog
Mírového hnutí 2037, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

34 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Doktorka je skvělá chodila jsem tam k ní až do mých 18 letech. Byla vždy milá a ochotná. Až budu mít jednou děti a bude ordinovat, tak tato Mudr. je jasná volba. Pravda čekárna je někdy přeplněná, ale na tuto kvalitní paní doktorku se vyplatí si počkat.

V
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi příjemná a vždy usměvavá, ale zdá se mi, že s některými věcmi si neví rady. Jsou to věci týkající se starších dětí 15+. Další je už vícekrát zmíněné čekání. Začíná to hned ráno, kdy na dveřích je otevírací doba od 8:00 a paní doktorka si v klidu přijde třeba v 8:30. Už tím se již zmíněné fronty tvoří. O čekání na telefonu ani nemluvím. A žádanky na jiná vyšetření? Nevím, jak je to u kojenců, ale například u mě nevyplnila ani správně žádanku pro VFN, tam mi ji samozřejmě hodili na hlavu. O některých věcech nemá ani tušení. Při mé návštěvě je zmatená a zapomíná, co jsem jí řekla před 5 minutami.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

S paní doktorce chodím s dětmi již 5 let a jsem velmi spokojená. Paní doktorka i sestřička jsou velmi hodné a děti je mají rády.


L
Ověřený profil

Chodím k lékařce s dcerou 8 let.Čekání je děsné i telefonicky. Např.přijdeme druzí, mezitím přijde další tři maminky, které nás předběhnou / poněvadž je sestra pozve do sesterny/ a nezajímá ji, kdo přišel dříve.Tudíž čekání se protáhne i na 2hod. Pokud potřebujete na wc je vždy záchod špinavý, smradlavý, takže s dcerou raději ven. Co se týká doporučení k odborníkům, aby člověk z lékařky doloval. Jak psala Jitka není odbornost. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce s dětmi již 12 let.Musím říct, že je to ten nejlepší pediatr se kterým jsem se setkala. Vždy se snaží vyšetřit dítě dokonale, nic nenechává náhodě. Je vždy milá, usměvavá a velmi hodná. Myslím, že její webovky www.hodnadoktorka.cz patří té pravé lékařce. Slabinou je jen čekací doba v čekárně. Díky její snaze, aby něco nepřehlédla a také díky tomu, že veškeré odběry a injekce provádí sama se doba čekání prodlužuje. Ale když tyto skutečnosti přehlédnu, mohu paní doktorku vřele doporučit. My bychom nikdy neměnili!


J
Ověřený profil

Chodím paní doktorce se synem 3 roky a frotny jsou strašné. Pani doktorka má jenom milý a vstřícný přístup k dětem a dospelym ale nema odbornost. Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tak odborně je určitě na vysoké úrovni, ale lidi ji zajímají jen jako nositelé zubů, na kterých umí dobře vydělávat. Slovo s pacienty zbytečně neztratí. Když se k ní dovoláte, tak sestra zvedne telefon a nechá vás klidně několik minut čekat než si vás doktorka převezme. Ke 100%tům hodnocení jí ještě mnohé chybí. Ale zuby vám pravda nepokazí.


Ověřený profil

I když jsme se nedávno odstěhovali a k pani doktorce Hrubé již nechodíme, tak na ni nedám dopustit a mohu všem jen vřele doporučit. Vždy, když jsme k ni přišli, byla velice příjemná, ochotná, hlavně důsledná a vždy s úsměvem na tváři vše srozumitelně vysvětlila i poradila. To samé můžu říct i o sestřičce. Velice milý a příjemný člověk, který kdykoliv ochotně poradil.


Ověřený profil

S paní doktorkou máme zatím jen dobré zkušenosti. Je milá, příjemná, trpělivá, vše vysvětlí a poradí. Rovněž sestřička je zlatej člověk, a dokáže také poradit. Mám jen jednu malou výhradu - dovolání se telefonem je někdy takřka nemožné a pokud se člověk dovolá, tak třeba 15minut čeká na drátě na spojení s paní doktorkou. Paní doktorka sice mobil má, dokonce jej dává jako kontakt, pokud není na pevné, ale ani jednou mi jej nezvedla, ani neodpověděla na SMS. To je ale spíš výtka k administrativě. Jinak jsem s ordinací paní doktorky Hrubé moc spokojena.


skvělá doktorka, velmi pečlivá


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání