Smetanova 764, Kolín
Samostatná ordinace PL pro dospělé

X

spokojenost,paní doktorka příjemná,můžu doporučit.Jediný mínus je čekací doba,ale to je snad u každého doktora.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Chodím tam již léta a moji rodiče také. Vždy se mi snaží pomoci a je velmi hodná. To samé mohu říco o sestřičce, které rozhodně nechybí humor a dobrá nálada. MaM

Tato lékařka má skutečný nepředstíraný zájem o své klienty a maximálně
se jim věnuje, což v bohužel není v této krajině úplně samozřejmé.
Velmi si jí proto vážím a jsem velmi rád, že patřím právě do její ordinace.

naprosto spolehlivá, příjemná a ochotná lékařka, jakož i sestra p.Mečířová. Děkuji za péči a mohu doporučit všem.Zelenková Marie Kolín

Paní doktorka bazvadná a sestřička nemá chybu. Milan Horký

vynikající

paní doktorka je výborná a sem sní vždy spokojen,vždy mi pomohla a poradila a to nejen v lekařských záležitostech...mohu se na ni obrátit v jakémkoli problému a vždy hledá cestu jak pomoci...sestřička je také velmi hodná a zajímá se o pacienty nad rámec své služby..mé hodnocení je velmi dobré.. Miloš Svoboda

Pqni doktorka i sestra jsou velmi milá q profesně na výši. Není pravda, že by někdy pacient nedostal potvrzení o zaplacené platbě. Mrzí mě, že jedna z hodnotícéch kritizuje hordu důchodců v čekárně, všeho dočasu a přeji Vám aby jste při dnešním způsobuživota mohla vůbec být tím důchodcem.

Doporučuji

Příjemná a milá, jen po ní nechtějte vyúčtování za provedené placené úkony.To nikdy nedělá.